Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ez a testbalzsam argán- és mandulaolajat, shea vajat és glicerint tartalmazó gazdag összetételének köszönhetően intenzíven ápolja a száraz és igénybevett bőrt. Könnyen eloszlatható és gyorsan a bőrbe szívódik. Édeskés illata érzéki és ápolt bőr érzetet nyújt. Gazdag ápolás nagyon száraz bőrre.

Hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

bernatd

Korcsoport: < 18
2019. augusztus 31.

Ma próbáltam először és megdöbbentett a textúra. Könnyed, hamar beszivodik, nem hagy zsíros érzetet. Nem tudom mennyire hidratál, de nem hiszem, hogy ennél gazdagabb krémet hasznalni fogok. Az illata nagyon finom, nem tolakodoan édes, inkább természetes. Összességében megeri a pénzt. Ja és hatalmas plussz pont, hogy allatkiserlet mentes, szóval szívfajdalom nélkül használhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. augusztus 31.

Schannamari

2019. május 22.

Állatkísérlet mentes, így már jó! :) Nem hámlik a vádlimon a bőr, és gyorsan beszívódik. Már a kezemre is csak ezt kenem. Az illata nem tolakodó, a flakon könnyen kezelhető. Újravevős! Tökéletes a száraz, cserepes bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 22.

ZomboriIldiko1123

2019. március 29.

Nekem teljesen bevált, ár-érték arányban is szuper. Biztosan máskor is megvásárolom. A a száraz, viszketésre hajlamos bőrömnek nagyon jót tett.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Dorjee

2019. február 22.

Nekem bejött, többször vettem már, simán, jól beszívódik, és az illata is jó.Ennyi pénzért tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 22.

cicukacukika

2019. január 16.

Csodaklassz! Olcsó, gyorsan felszívódik, kellően hidratál, kellemes az illata, már többször újra vettem. Drágább társait simán lekörözi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Indira

2018. december 26.

Kedvenc,gyorsan beszívódik es puha lesz tőle a bőröm, az illata is nagyon kellemes,nem túl erős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 26.

grizus

2018. november 1.

Kedveltem, aztán feltűnt, hogy csúszik... hát persze, a szilikon, hogyhogy nem vettem észre? Elég vékonykán hidratál, nem lesz nehéz elhagyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 1.

Linuxo

2018. október 22.

Csuda klassz ez a testápoló! Nagyon tetszik az illata, és a gyors felszívódása. Akciósan vettem kb. 360 ft volt. Totálisan megérte. Remélem sosem vonják ki. Csodálatosan passzol a kedven Fa tusfürdőmmel.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 22.

Kori

2018. szeptember 21.

Nem volt a kedvenc testápolómból a drogériában, de valamit mindenképpen vennem kellett, ezzel pedig már régebb óta szemeztem, (gyorsan meglestem az értékeléseit krémmánián) így végül megvettem.
Nos, egy balzsam nekem más állagú, ez egy inkább vizesebb krém volt. Az illata nekem egyáltalán nem tetszett, ahogy a hatása sem. A leírással ellentétben nem hidratált eléggé, pedig kifejezetten száraz bőrre ajánlják. Esetleg normál bőrre jó lehet, de nekem semmiképpen sem.
Elhasználtam, de biztosan nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

Elhasználtam, de biztosan nem veszem újra.

Kencefice9

2018. július 27.

A legjobb testápoló, amit mostanában használtam. Nem ragad, gyorsan beszívódik és isteni illata van. Többször újravettem már, remélem a kínálatban marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 27.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak