Isana

Ár:   599 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. január 20.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz

Ez a testbalzsam argán- és mandulaolajat, shea vajat és glicerint tartalmazó gazdag összetételének köszönhetően intenzíven ápolja a száraz és igénybevett bőrt. Könnyen eloszlatható és gyorsan a bőrbe szívódik. Édeskés illata érzéki és ápolt bőr érzetet nyújt. Gazdag ápolás nagyon száraz bőrre.

Hatása bőrgyógyászatilag igazolt.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

barbcsika

2022. május 3.

Jól hidratál, hosszan tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 3.

Jól hidratál, hosszan tart.

Maja92

2022. április 11.

Mióta megvettem minden este szívesen használom. Jól hidratál, tetszik az illata. Kézkrémnek is szuper.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

Platina890413

2022. január 12.

Jobb illatra számítottam,de elnézem neki mert hidratál. Heti 1-2 alkalommal használom,nekem így is teszi azt amit elvárok egy testbalzsamtól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 12.

veronka19

2021. november 21.

699 forintért nem vartam csodát de azt kaptam. Extra száraz a bőröm és akartam valami más őszi téli testápolót is a Barnangenem mellé. Isteni illata van és szuper krém. Hidratál de nem annyira olajos, nem nehéz egyből szívódik, kézkrémnek is szuper. Tervezem, hogy betárazok belőle mert lazán jobban teljesít nalam mint bármelyik Nivea vagy Dove.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 21.

nemethd728

2021. szeptember 16.

Nagyon kellemes az illata, hatását tekintve is szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 16.

Nagyon kellemes az illata, hatását tekintve is szépen teszi a dolgát.

kissagi19

2021. június 7.

Nagyon gyenge illattal rendelkezik, és az a minimális sem valami jó. Felkenve krém, majd vizes, gyorsan felszívódó balzsammá válik. A bőröm gyorsan felszívja, várakozáson felül hidratálja. Remekül ápol, az én nagyon érzékeny bőröm szereti.
Viszont : A számomra nem finom illat miatt nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

Viszont : A számomra nem finom illat miatt nem fogom újravenni.

Yette

2021. március 17.

Nagyon kellemes édeskés illata, és vizes állaga van. Könnyedén és gyorsan beszívódik a bőrbe. Nem hagy maga után zsíros érzetet, és kellőképpen karbantartja a bőrt.
Mivel a lábamon igen érzékeny a bőr, ételallergiámnak köszönhetően sokszor sebesedik ki, és a szőrtelenítésnek köszönhetően elő, elő fordul egy, egy szőrtüszőgyulladás, így a benne levő rengeteg illatanyag sokszor csak rosszabbít a helyzetemen, ettől függetlenül nem lesz egy rossz testápoló, de semmiképpen nem alkalmas érzékenyebb bőr ápolására.
Nagyon szívesen elfogadnék belőle egy illatanyag mentes kiadást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 17.

Nagyon szívesen elfogadnék belőle egy illatanyag mentes kiadást.

b5bea

2020. május 16.

Kissé folyékonyabb az állaga, kellemes az illata - ami ugyebár nagyon is fontos egy testápolónál - és jól beszívódó. Nem kell belőle túl sokat használni. Ez a termék tipikusan az, amit nem vártam, h elfogyjon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 16.

Miruska

2020. május 14.

Keresni akartam egy másik testápolót a Neutrogena helyett, mert már régóta azt használtam. Hosszas válogatás után, próba cseresznye alapon a kosárban landolt. Elsőre elég jónak tűnik. Az illata kellemes, közepesen gyorsan felszívódó, elég jól hidratálta a száraz bőröm, zsíros érzetet nem hagyott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 14.

Hecate

2020. március 31.

Nekem kis mennyiségben is nehezen szívja be a száraz bőröm, de magas olajtartalma miatt talán ez nem csoda. Viszont megéri várni, mert jól hidratál, kellemes az illata, finom az állaga, láthatóan javít a bőrön. Beivódás után nincs ragacsos érzet. Szeretem. :) Mennyiségre szerintem is lehetne több.

Frissítés: Hamar elhasználtam, mert odavagyok érte. Újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 31.

Frissítés: Hamar elhasználtam, mert odavagyok érte. Újra fogom venni.

Antioxidánsok: Tocopherol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.