Isana

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. február 14.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Mélytisztítás és arcmasszázs, minden bőrtípusra.

Az Isana elektromos forgó arctisztító kefe korszerű, mindennapi tisztító eszköz, amellyel fiatalabbá, egészségesebbé és élénkebbé tehető a bőr. Három darab cserélhető funkcionális fejjel (1 normál kefével és 2 érzékeny bőrre való puha kefével) van ellátva, amelyek hatékonyan távolítják el az arcbőrről a szennyeződéseket, zsírt, kozmetikumok maradványait, foltokat, apró barázdákat, és segítik a bőrápoló készítmények felszívódását, ezáltal növelik a bőr rugalmasságát.

Hatása: Felgyorsítja a sejtregenerálódást, fiatalabbá teszi a bőrt és visszafordítja az öregedés folyamatát. Ragyogóbbá, rózsássá teszi az arcszínt, felélénkíti a szürke és megfáradt bőrt azáltal, hogy javítja a keringést a bőr felszínén.

Eredmény: Az elhalt hámsejtek eltávolításával lágyabbá és simábbá teszi a bőrt. Megakadályozza a pórusok eltömődését, ami a mitesszerek és egyéb bőrproblémák kialakulását okozhatja.

lacrymosa88

2020. február 12.

Kuponnal vásároltam meg, az itteni vélemények alapján. Eddig két alkalommal használtam, mindkétszer este, egyszer radírozásra, egyszer pedig sima arctisztításra. Nagyon kellemes, jó kis masszás és egyben tisztító kúra.:-D Utána a bőröm pihe-puha, kellemes tapintású. A kezelés után a szokásos arckrémemet vittem fel a bőrömre és másnap reggel mintha kevésbé lett volna fáradt, nyúzott az arcom, szóval nekem eddig nagyon tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

stripedpanda

2020. január 3.

Körülbelül 2000 ft-ért vehettem, miért is ne alapon... Kíváncsi voltam, mit tudnak ezek a kefék, de semmiképp nem akartam egy drágát venni elsőre úgy, hogy nem tudom, szeretni fogom-e. Ez mindenképpen megérte, lassan egy éve lehet már az enyém, heti maximum kétszer (de legtöbbször csak egyszer) használom a puhább fejjel, óvatosan, a bevált arctisztítómmal, utána pedig alaposan hidratálok. Így a bőröm sokkal szebb, tisztább lett, a smink is jobban mutat rajta, mint előtte. Ajánlom mindenkinek, persze ésszel kell használni, nem szabad túlzásba vinni és/vagy egyből utána másik hámlasztóval nekiesni az arcnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Fruzsiii

2020. január 3.

Annyira jó hogy sikerült lecsapnom rá.Annyira alaposan tisztítja bőrt,nagyon alaposan kipucolja a pórusokban lerakódott szennyeződéseket,eltávolítja a hámsejteket,és nagyon felpezsdíti a vérkeringést,nagyon jól betudnak szívódni utána a szérumok.Én heti egyszer szoktam használni,mert elég erősen megtudja dörzsölni a bőrt,nekem ennyiszer bőven elég,a neutrogena agyagos arctisztitójàt szoktam rátenni ,és azt maszírozom bele a bőrömbe vele.Használat után mindug kiveszem az elemet belőle,és lefertőtlenítem a kefét.Egy éve használom,és nekem jobban bevált mint a kémiai hámlasztás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

csyngo

2019. augusztus 4.

Akciósan szereztem be, sokat nem vártam tőle. Összességében nem rossz, de semmi különleges. Jó hogy van puhább és kicsit durvább kefe is. A használata nagyon egyszerű. Hetente 1x használom a Neutrogena Hydro Booster arclemosóval, jól eltávolítja az elhalt hámsejteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 4.

Memi1001

2019. július 8.

Sokat olvastam róla mielőtt beadtam a derekam és megvettem. Nem az ára miatt, csak nem akartam újjabb porfogót. Eddig 1x használtam, az érzékeny bőrre való kefével. Nagyon puha lett tőle az arcom, felfrissített, jol esett az arcomnak :) egyenlőre nem bántam meg, de még tesztelgetem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 8.

Ivy1986

2019. június 11.

Nagyon jó kis gép. Én még névnapomra kaptam. Sokszor nem szabad használni véleményem szerint mert az sem jó a bőrnek. :) A dolgát teszi,leviszi a felesleges bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

Szofi1101

2019. április 30.

Egyszer használtam, és habár nem csak a kefe volt felelős a dologért, hanem egy krém is, borzalmas allergiás reakcióm lett, amire szteroidos krémet és antihisztamint nyertem jutalmul. Nekem alapból elég érzékeny a bőröm, (viszont semmire nem vagyok allergiás, nem pattogok ki termékektől) de ez a kefe konkrétan levitte a bőrömet, mármint nagyon!! Mint amikor a kozmetikus lecsiszol. (Az érzékeny bőrre való fejet használtam.) Menet közben egyáltalán nem fájt, és nem is nyomtam oda a kefét, csak másnap jött a felismerés. Ez még talán a kisebb gond lett volna, bár ilyen ledúrást csak télen szabad csinálni, de én sajnos rákentem szaliciles pattanás elleni krémet (balea- egyébként magában, ha marad bőröd és arra teszed nagyon jó) és hát... Feldagadt a fejem, viszketett, lehámlott stb... Szóval nálam egyenként nem lett volna gond, csak együtt.
Összegzés: nagyon óvatosan lányok!! Tényleg. És utána max hipoallergén, csudagyengéd hidratálót tegyetek.
Kettő csillagot kap egyelőre, mert ha nem rettegek már, akkor egyszer nagyon óvatosan újra előveszem, és majd látjuk még. Én is elrontottam persze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 30.

Villango

2018. augusztus 2.

Nemrég óta használom, de nagyon meg vagyok vele elégedve. TÉnyleg olyan kis gagyi :) de ennyi pénzért...nah.....megéri első elektromos kefének.
A durvább sörte kezdésnek nekem nem jött be, de nem tapasztaltam nagy irritációt, csak kicsit. Áttértem a puhábbra hamar. AHA-t most nem használok, mert elkezdtem retinolsavazni, a kefét minden másnap, a retinolt minden 3ad nap használom, és így jól elvagyok, bár a bőröm azért hámlik még.
Sztem nagyon jó befektetés volt, az orromon lévő pórusokat szuperül kitisztította, azokat amivel az AHA és a BHA nem bánt el (pedig erőseket használtam).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 2.

Smurfette26

2018. május 18.

Jó volt. De egy hónap alatt kinyiffant, víz nem érte a gépet, csak a fejét, nem érzem magam hibásnak az esetért :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 18.

Vicus

2018. május 8.

Nagyon megérte 2250 forintért, persze senki se várjon valami szuper kis masinát, azért ez elég gagyi, de a célnak megfelel. Én nem használom minden nap, mert azt soknak érzem, mondjuk használok mellette hámlasztót is. Jók a kefék is, bár a normál bőrre valót még csak egyszer használtam, inkább az érzékeny bőrre valót részesítem előnyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 8.