Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lovecreams, az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. december 5.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limitált kiadás

Áfonya illatú ajakbalzsam, mely enyhe fényt ad az ajkaknak, emellett hosszantartó hidratálást nyújt. SPF10-es. Nem tartalmaz tartósítószert.

DikieGirl

2017. október 15.

Nagyon finom az illata, szépen csillog, de az extrém száraz szájra sajnos kevés. Bár ha ár-érték arányban nézem akkor remek termék, ráadásul nagyon cuki és csajos a csomagolása :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 15.

springee

2017. szeptember 27.

Imádni való illat, szolid szín, megfelelő hidratálás. Alverde körömvirágos ajakápoló után váltottam erre, ami már-már kellemetlenül ragacsos, viaszos volt. Ezzel nincs ilyen jellegű problémám. Nagyon könnyű felvinni, megfelelő mennyiség szívódik be, ami ebben az enyhe időben még elegendően hidratál, a maradék szép fényt és színt ad az ajkaknak. A mennyei illat és az aranyos csomagolás pedig hatalmas plusz pont, ahogy a fényvédő is. Meg tudnék állapodni mellette

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

vanilla0313

2017. augusztus 1.

Két napig egyfolytában kenegettem vele a számat, és kicserepesedett, pedig előtte nem volt az. Az illata nagyon finom, dehát így nem jó semmire...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 1.

nofa

2017. augusztus 1.

Nagyon finom illata van és fényvédőt tartalmaz. Engem a csomagolással megvettek és ár érték arányban is tökéletes. Szép csillogást ad az ajkaknak és enyhe rózsaszínes szint. :) Viszont ez a kicsi bökkenőm vele, hogy intenzívebb színt szerettem volna vele elérni, jó nem egy rúzshoz hasonló erősséget csak mondjuk pirosat és nem rózsaszint. Ennek ellenére hasznos és jó terméknek tartom valójában ennyi pénzért (kb 300ft-ért vettem) nem kell többet várni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 1.

zsosa

2017. július 23.

Az illata és a színe tényleg jó, de sajnos a hidratálása nem nagyon jó, illetve felkenés után számomra kellemetlen, ragadós érzést ad egy ideig.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 23.

judit42

Korcsoport: < 18
2017. június 12.

Az illata imádnivaló, hidratál, enyhe rózsaszínes fényt ad az ajkaknak, tükör nélkül felkenhető +van benne fényvédő. Kell ennél több? :D imádom!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 12.

cooleva

2017. május 24.

Hát megettem a marketinget, nem titkolom:-D Jajj de jó illata van, legszívesebben mindenestül megenném..szép, bogyós színt ad az ajkaknak, minimálisan hidratál és picit csillog is. Ár-érték arányban ne várjunk többet:-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

Candy21

2016. december 12.

Nagyon tetszik van egy kis vissza fogott színe nekem napközbe elég a hidratáló hatása a csomagolása nagyon cuki az illata meg nagyon finom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 12.

Lisana

2016. december 7.

A színe nagyon-nagyon szép, nem tolakodó, de kellően kiemeli az ajkakat. Nekem világos bőröm van, de azon sem hivalkodó.
Az illata is kellemes, viszont a hatása nekem sajnos kevés volt már ősszel is egy kis szélben :(
Érdemes másik ajakápolót használni mellett/alatta és akkor rendben van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 7.

Érdemes másik ajakápolót használni mellett/alatta és akkor rendben van.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate