Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vimav, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Joe

2012. október 13.

A barátnőm javaslatára kaptam le a polcról. Számomra kifejezetten pozitívum, hogy ilyen testes krém. Valahogy sosem éreztem valóban hatásosnak a folyós testápolókat. Viszonylag gyorsan beszívódik, bársonyos tapintásúvá varázsolja a bőröm. Az előttem szólóval egyet kell értsek, a hatása nem tart túl sokáig, de én még nem igazán találkoztam olyan testápolóval amit ne kellett volna napi szinten használnom.
Nekem legalább olyan jó, mint a dupla ilyen árban kapható társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 13.

Nekem legalább olyan jó, mint a dupla ilyen árban kapható társai.

Eszter a panda

2012. október 11.

Nekem nagyon tetszik, hogy sűrű! Érzem, hogy van benne anyag és a hatása is sokáig tart. A világoskék változatot is próbáltam, de az nem tetszett ennyire. Ár/érték aránya kiváló. Annak való, akinek száraz/gyorsan kiszárad a bőre. Aki nem szereti a sűrű, zsírosabb krémeket, annak a lotiont lehetne ajánlani. Ez kimondottan száraz bőrre való, azért ilyen sűrű. :)

Up.: Hosszabb használat után sajnos rájöttem, hogy a hatása nagyon rövidtávú. Másnapra ugyanolyan száraz a bőröm. :( Azért csak egy csillag mínusz, mert az ára még így is kárpótol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 11.

MVivv

2012. október 4.

Nagyon sűrű, nekem nagyon finom az illata. Borzasztó olcsó. Szeretem nagyon. Szinte tökéletes, mert a legszuperebbül hidratáló testápoló amit valaha próbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 4.

sziszoka

2012. szeptember 22.

Nagyon nehéz felkenni,órákig tart mire beszívódik.Illata tetszik,ára olyan 500 Ft körül van.Nem a legjobb testápoló,de azért a célnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Bogirl*

2012. szeptember 12.

A baba testápolót cseréltem le erre, de vegyesek az érzelmeim. Az illata tetszik, az állaga furcsa, sűrűbb, mint a baba testápoló volt, viszont érdekes, hogy a tenyerembe még folyósnak tűnik, az adott testrészemen viszont már alig bírom elkenni. Használata után - bármennyire is keveset használok - kb. fél óréig érzem még a bőrömön a krémet, lassan szívja be a bőröm. Viszont, miután beszívta a bőröm, még mindig érezni, hogy be vagyok kenve. Mintha valami furcsa réteget képezne a krém a bőrömön.
Viszont az kétségtelen, hogy nagyon jól hidratál, sokkal puhább a bőröm ettől, mint a babától volt. Ez mindenképpen pozitívum, pláne hogy kb. feleannyiba kerül, mint a baba.

Mindent összevetve úgy érzem nem kötöttem rossz üzletet, de az összetevőket is látva nem hiszem, hogy veszek még valaha ilyet.
Összességében több negatívumot tudnék mondani, mint pozitívumot, de amiért ilyen jól hidratál, felhúzza egy 4*ra az értékelésemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 12.

Dzsinka

2012. szeptember 6.

Én már 1-2 éve használom, sokáig tart és olcsó is. Jót tesz a száraz bőrömnek, az illata is kellemes. Imádom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

Marejke

2012. augusztus 30.

isteni finom cukros tej illata van a bőrömön....imádom. Ő az egyik kedvenc jelenleg meg a Helia-D testápoló. Váltogatom őket, hogy ne unjam meg az illatukat. Olcsó és jó mindkettő.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

miri

2012. augusztus 22.

Kellemes illat, szuperül hidratál, csak egy kicsit nehézkes eloszlatni. Az ára (399.- ha jól emlékszem) szerintem verhetetlen. Nálam jelenleg ő a kedvenc, testápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 22.

ct

2012. augusztus 6.

Az ára olcsó, az illata finom, nem tolakodó. Érdekes, hogy mikor a kezemre öntöm, akkor szinte folyik, amikor viszem fel a bőrömre meg már túl sűrű, nehezen lehet eloszlatni. Látszólag hamar beszívódik, de még félórával a felkenés után is érződik/látszik, hogy mégsem szívódott még fel teljesen. Szerintem keresek majd helyette valami mást, ha ez elfogyott, mert annyira nem vagyok tőle elragadtatva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 6.

pinkcseresznye2030

2012. augusztus 2.

Még nagyon régen, kb.1-2 éve volt ilyenem, és nagyon szerettem. Bár nekem kimondhatatlanul folyt, az illata legalább finom, kellemes, nem hivalkodó. Jól hidratál, puha volt utána a bőröm. Lehet újra kéne venni... :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. augusztus 2.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.