Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vimav, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Jelizz

2012. július 16.

jól hidratál és finom az állaga, de sajnos nagyon zsíros és folyik :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 16.

jól hidratál és finom az állaga, de sajnos nagyon zsíros és folyik :/

Barbika

2012. május 19.

a Nivea testápolót cseréltem le erre,bár szerettem azt is,de ez is ugyanazt teszi,mint a nivea,csak gyorsabban beszívódik. az illata is fincsi,én szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 19.

zsoxcore

2012. május 5.

Ez is megvan, és a lotion verzió is.
A fenti túl sűrű, a lotion eléggé híg. 399 Ft-ért jó, szerintem a kettőt összekeverem, és szuper lesz az állaga.

Mellesleg sajnálom, hogy nem találtam rá hamarabb a sűrűbb krémre, mert 1-2 hónapja nagyon száraz volt a bőröm, itt-ott hámlott is, és viszketett, akkor jól jött volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 5.

Ez is megvan, és a lotion verzió is.

azursatellite

2012. március 13.

Jó és olcsó. Elégedett voltam vele, igaz már régebben használtam. Sok benne a parabén, de legalább nem kőolaj. Viszont ma már nem venném meg, de az átlag testápolók közül még mindig jobb választás, mint a legtöbb.

A parabének a sejtmembránt tönkreteszik és felborítják az epidermisz egyensúlyát. A parabének 300%-kal gyorsítják az öregedést.

Ha ez ugye így is van, amíg használtam jó volt, vagy legalábbis úgy tűnt. :) De(!) kérdés, hogy működne természetesen a bőrünk ha nem használnánk ennyi csoda kencét.?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

kranich89

2012. március 13.

Egy jó kis testápoló. Az tetszik benne, hogy hamar beszívódik, jól hidratál és még az ára is jó. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 13.

editdb2

2012. február 12.

Mindennaposan használom már egy ideje és elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 12.

Mindennaposan használom már egy ideje és elégedett vagyok vele.

Detti Scene

2012. február 11.

Én a tégelyes 200 Ml-is ki szerelést vettem meg de csalódtam benne nagyon zsíros és nehezen szárad be az illata kellemes de kézkrémként használtam el

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. február 11.

n.eszter92

2012. január 4.

Jól hidratál, és az ára is jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

Jól hidratál, és az ára is jó.

natasha

2011. október 29.

a barátomat szoktam ezzel bekenni mert a szoláriumtól rettenetesen hámlik a bőre, ezzel bekenem neki és még 2nap mulva is puha hidratált a bőre,400 ft-ért 400ml nevetséges:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 29.

Enech

2011. október 5.

jajj nagyon bejött, igaz már átváltottam természetesebb cuccra, de az előtt ez volt az egyik legjobb. Jól szívódik, és nagyon kevés is elég volt belőle hogy jól hidratáljon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 5.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.