Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vimav, Módosítva: 2012. december 31.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Aida89

2011. szeptember 14.

Én is szeretem ezt a testápolót, elégedett vagyok vele. Az én száraz bőrömnek jót tesz. Jó ár-érték arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 14.

Catti

2011. szeptember 7.

Most vettem először, de ha elfogy veszem a következőt! Mivel elég száraz a bőröm igyekszem minél zsírosabb krémet választani. Ez a testápoló 5ösre vizsgázott nálam! Az áráról nem is beszélve.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 7.

sweetnika77

2011. augusztus 18.

Nagyon jó kis testápoló,puha hidratált volt a böröm tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. augusztus 18.

Nagyon jó kis testápoló,puha hidratált volt a böröm tőle.

csillag1219

2011. június 29.

Nekem is a Lotion változata van meg. Finom az illata, hamar beszívódik, kissé folyós. Nagyon száraz bőrre viszont szerintem több kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 29.

CherryBlossom

2011. június 27.

Nekem még olyan testápolóm van ebből, aminek a doboza olyan, mint a tejproteines tusfürdőnek (világoskék), de azt hiszem, ez ugyanaz. Én nagyon szeretem, nagyon finom az illata, könnyen kenhető, hamar felszívódik, és nem ragacsos. Nekem ekcémára hajlamos bőröm van, és nálam arra is megfelelt. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Bőrjavító (skin conditioning) anyag.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.