Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Hamvasító sampon szőkített,ősz hajra.Jojobaolajjal,UV-szűrővel és színpigmentekkel.A regeneráló formula fényes ragyogást biztosít.

Szilikonmentes összetétel.

Vanessza0420

2020. november 17.

Ár-érték arányban tökéletes.
Nyílván próbáltam már jobb hamvasító sampont is, de nekem bevált ez is (Isana hamvasító balzsammal használom).
A szőke hajamból a sárgát teljesen elűzik együtt, harmadszorra vettem újra már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. november 17.

Ár-érték arányban tökéletes.
A szőke hajamból a sárgát teljesen elűzik együtt, harmadszorra vettem újra már.

MF91

2020. november 17.

A platinaszőke hajamat egyáltalán nem hamvasította, viszont legalább olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 17.

A platinaszőke hajamat egyáltalán nem hamvasította, viszont legalább olcsó.

erikaasszony

2020. november 1.

Nekem ez bevált! Melircsíkokat hamvasítok vele. Ár érték arányban kiváló. A schaumánál sokkal jobb. Selymes, fényes lesz tőle a hajam. Kicsit hamarabb zsírosodik, de nem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 1.

lillad2000

2020. október 30.

update: szerintem hamarabb zsírosodik tőle a hajam sajnos.. levontam egy csillagot

illata tökéletes, hatássogára szerintem annyira már nem sajnos.. elhasználom,de nem fogom újravenni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 30.

pniki93

2020. július 13.

Fura egy termék ez. :) A Baleás szőkítő spray-vel világosítom a hajvégeket. Szőkének nem mondanám, inkább világosbarnának, de van már egy kis csibesárga beütése is. Sokáig vizes hajra tettem mint egy pakolás és egy jó fél-1 órát rajtahagytam. Annyira sokat nem hamvasított, de talán azért is, mert nem lehet a hajamat szőkének mondani. De valamennyit egyébként segített és ami a legdurvább, hogy soha nem volt még annyira fényes a hajam mint utána! Aztán most elfogyott a rendes samponom és ezzel samponoztam, nem hagytam a hajamon egyáltalán. A hajamat és a fejbőrömet olyannyira durván kiszárította, hogy bármely sivatag megirigyelné. Pedig könnyen és gyorsan zsírosodik a hajtövem. 5 napja mostam vele hajat és még mindig csontszáraz, fakó és már korpát is látok. Szóval sima samponnak mínusz pontos :D "pakolásnak" a glossy hatása és illata miatt 4 csillag. Sajnos csak a megvétele után hallottam a Kallos hamvasító pakolásáról, amit mindenki istenít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

6vilag

2020. január 31.

Szerintem elég jó ez a cucc. Amikor használom, sokszor megkérdezték, hogy fodrásznál voltam-e. Pedig nem, csak simán ezzel mostam hajat. Élénkké, üdévé varázsolta a melíros frizurámat. Nekem nem zsírosította jobban a hajam, mint egyébként más samponok, négy -öt napot simán kibírtam mosástól mosásig, és még akkor is vállalható volt.
Vibráló tisztaságú csillogást ad, kifejezetten olcsó, illatos. Jól habzó sampon, nem bántam meg, ennyiért meg főleg nem. Biztos vannak sokkal jobbak is ebben a kategóriában, de nem ilyen áron, és bár olcsó, ennek ellenére tényleg jó. Csodaszerként nem tudok rátekinteni, de nekem bevált, szeretem. És saját márkás termék létére, kifejezetten jó. Biztos, hogy veszek még belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. január 31.

Anita1978

2020. január 13.

Mindig újra veszem a balzsamjával együtt, mert olcsó, és tökéletesen hozza a hatást. Sokáig nem szabad a hajon hagyni a sampont, mert lilás lesz. :) Kicsit csikorgós lesz tőle a hajam, de amúgy is mindig teszek ápoló olajat a végére.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 13.

szaboszilvia28

2019. február 18.

A besárgult melírcsíkokon egy árnyalatnyit javít, nem rossz, de sokat nem lehet várni tőle...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 18.

kispajkos

2018. október 18.

Sajnos semmi pozitív változást nem vettem észre a hajamon, amióta használom. Finom illatú, jól habzik, de nagyon zsírosít -naponta kell hajat mosnom. Nem jött be :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 18.

Lithviel

2018. május 30.

Nagyon szeretem! Igaz, hogy ez az első hamvasító amit használok, de én meg vagyok vele elégedve. Ombre hajam van és a fodrászom tanácsára kezdtem el ilyen jellegű sampont keresni. Nyilván nem egy professzionális termék, de véleményem szerint ár/érték arányban teljesen megfelelő. Kb 2 hetente megkérdezik, hogy "megint festetni voltál? megint szőkébb a hajad" (heti 2x3x használom). Azt hiszem ez mindent elárul :) Nálam egyértelműen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.