Isana

Ár:   799 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2016. június 22.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Hamvasító sampon szőkített,ősz hajra.Jojobaolajjal,UV-szűrővel és színpigmentekkel.A regeneráló formula fényes ragyogást biztosít.

Szilikonmentes összetétel.

Lithviel

2018. május 30.

Nagyon szeretem! Igaz, hogy ez az első hamvasító amit használok, de én meg vagyok vele elégedve. Ombre hajam van és a fodrászom tanácsára kezdtem el ilyen jellegű sampont keresni. Nyilván nem egy professzionális termék, de véleményem szerint ár/érték arányban teljesen megfelelő. Kb 2 hetente megkérdezik, hogy "megint festetni voltál? megint szőkébb a hajad". Azt hiszem ez mindent elárul :) Nálam egyértelműen újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 30.

cleo8

2018. április 10.

Samponnak jó, de hamvasításra felejtős.
Az illata jó, nem szárít de nem újravevős.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 10.

Samponnak jó, de hamvasításra felejtős.
Az illata jó, nem szárít de nem újravevős.

Eszty95

2018. február 15.

Semmit nem hamvasít a hajamon, és könnyen zsírosodik is utána. Illata se tetszik. De legalább nem szárít.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 15.

ccseszter

2017. december 20.

Most festették a hajam ombrésra és a fodrászom mondta, hogy használjak hamvasító sampont és ezt választottam. Ez az első, de újravevős. Ár érték arányban szerintem megéri. Kicsit zavar, hogy az állaga folyós. Az illata nem rossz és nem is erős. Amit még észrevettem, hogy egyenesebb tőle a hajam. Ennek nagyon örülök, mert mindig vasalom, és mivel ettől egyenesebb kevesebbet kell vasalnom és rövidebb ideig. Ha ezt előbb tudom, akkor már előbb is megvettem volna festéstől függetlenül. Én nem használom mindennap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 20.

bettiii

2017. november 13.

Sokféle hamvasító sampont kipróbáltam és a többségükben csalódtam. Ombre hajam van és a rezes részek még narancsosabbak lettek, a sárgás részek pedig zöldes árnyalatúvá váltak a használatuk során.
Ez a sampon nem egy csodaszer, elég gyenge hatású - nem lesz tőle szürke a hajad, talán csak platinaszőkéknek - viszont szépen egységesíti a hajat és nem szárít. Eddig az összes sampon közül ez tartotta meg leginkább a hamvas pigmenteket a hajamban, mert 2 hónap elteltével sem érzem szükségét az újra festésnek, míg a többi használata mellett 2 hét után vállalhatatlan volt a frizurám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 13.

applepebble

2017. augusztus 18.

Nem vettem észre a hamvasító hatását, pedig kitartóan használtam. Mindenesetre az illata finom és valóban, mindennapi samponnak megfelel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 18.

Idorii

2017. június 13.

Mikor még hamvasszőke korszakomat éltem akkor vettem meg. Igaz, hogy csak 5 hajmosásig használtam, de meg voltam vele elégedve. Nem egy túl erős hamvasító, de nem szárította legalább a hajam. Mindennapi samponnak jo.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 13.

Saria

2017. május 13.

Az első hamvasító sampon, amit valaha vásároltam és még mindig nem fogyott el. Nagyon jól teszi a dolgát és ehhez mérten nem is drága. Bár nekem csak az ombre részére kellett a hajamnak, az előzőleg befestett vörös pigmenteket is szépen elfedte. Nem egy "csodaszer", de azt teszi amit kell, annyiért amennyit ér. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

brigimucsi

2017. március 24.

Már többször újravásároltam(ár-arányértékben), de legutóbbi vásárláskor vett termékkel már nem vagyok annyira megelégedve, mint korábban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 24.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Színezék. Lila színű.