Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: netti1990, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   4,8 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

MetalSquirrel

2016. január 10.

Nem rossz termèk, bár több színt vártam volna. Vègül eltűnt vagy elhagytam, nem túl nagy vesztesèg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Chantall

2016. január 10.

Kellemes illata van, picit csillámos, de felkenve nem szembetűnő, olyan szép természetes fényt ad az ajkaknak. Viszonylag sokáig fent marad felkenés után, nem szárít.
Nem vagyok egy megrögzött ajakápoló rajongó, még egyikhez sem tértem vissza, mindig mást veszek. Ez a termék szerintem korrekt árához képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 10.

Zsokaa

2015. november 28.

Tök jó dinnye illata van, nem az a nagyon mű. Az állaga szerintem jó, a hatása is. Színe nem sok van, csak kicsit fénylik, az apró csillámoktól csillog. Összességében ennyi pénzért jó termék.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

villo1

2015. november 28.

Az itt olvasott vélemények miatt vettem meg de nagyon nagyot csalódtam. Kicsit olyan mintha teljesen mást vettem volna mint a véleményezők.
Szerintem borzalmas..az illata jó pont addig érzem amíg felkenem az érzete borzalmas az íze is borzalmas. Olyan érzetet kelt mintha olajat kentem volna a számra. Színezettnek pedig semmilyen körülmények között nem mondanám. Vettem egy epres Labellot helyette össze sem hasonlítható a kettő!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 28.

szalamander

2015. november 25.

Pont azt tudja, mint a hasonló, shine-os társai. Azt sugallja, hogy törődöm az ajkammal, de nem hangsúlyozom túl. Aki ezt a hatást szeretné elérni, annak tökéletes, és árkategóriájához képest elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 25.

nezili

2015. november 16.

Rombolom az illuziokat, semmit nem hidratal, de ilyen szajfenyajakapolo bigyuszkanak jo. Occso, dinnyeillatu es csijjog minden mennyisegben. 4* mert cuki meg minden csak arra nem igazan jo amire valo :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 16.

kriszta04

2015. november 16.

Valamilyen elképesztő ez a termék.
Nagyon jó illata van és nagyon meg kell álnom hogy ne egyem meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. november 16.

Valamilyen elképesztő ez a termék.
Nagyon jó illata van és nagyon meg kell álnom hogy ne egyem meg.

WaterLily

2015. október 31.

Nagyon bejött, ár-érték arányban igencsak megéri. Könnyű az állaga, imádat a dinnyeillat, szépséges fényt ad az ajkaimnak. Kár, hogy limitált, mert lassan elfogy. Remélem még tudok utánpótlást szerezni belőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 31.

Csipetke

2015. október 13.

Nekem borzalmas az íze,pedig szeretem a dinnyés dolgokat és maga a gyümölcsöt is. Hidratálni sem nagyon akar.És csak ragad tőle a szám. Hamar le is jön róla,szerencsére :) ilyen "pótléknak" jó ,de ennyi.Az ára miatt adok csak két csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 13.

redakkrisztinaa

2015. szeptember 13.

Nem vártam tőle túl sokat , mivel az ára is elég olcsó. Sajnos nem is vált be , nekem semmit nem hidratált , az illata pedig az a mű dinnye illat ,ami nekem annyira nem jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate