Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: netti1990, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

• 10-es fényvédőfaktorral
  • Mandulaolajjal
  • E-vitaminnal

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

kathyk

2015. augusztus 29.

Így a nyár utolsó napjaiban nekem is sikerült észrevennem az állványon, és nem tudtam ott hagyni. Régebben nem rajongtam a dinnye illatáért, de amióta a párom dinnyés autóillatosítót vesz a kocsiba, megszerettem. Én a gyümölcs mellett egy kis turbórágó illatot is érzek benne, ami gyerekkoromra emlékeztet. A színe nagyon enyhe és kellemes, az apró csillámok sem zavaróak benne. Alapvetően egy átlagos ajakápoló, gyakran újrakenem, így egyfolytában érezhetem a nyár illatát, és azt az illúziót kelti, mintha egy leheletnyi szájfény lenne rajtam. Sajnálom, hogy nem találtam rá hamarabb, mert igazi nyári, táskába dobós, strandolós darab, már csak a fényvédő miatt is.
Az Isana ajakápolóinál még nem találtam jobbat, viszont a rózsaszín tesójával (Sanft Rosé) ez sem veszi fel versenyt, ezért 4*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

stenonis

2015. július 27.

Amit ennyi pénzért elvár az ember, azt maximálisan hozza. Könnyű állagú, egyáltalán nem zsíros, meglepően jól hidratál, de komoly táplálást nem kell tőle várni. Az illata klassz, picit mű, de nagyon kellemes. Részemről kicsit több szín és kevesebb csillogás lenne az igazi, de nagyon aprók a csillámok, szép szájfényszerű lesz tőlük az összkép.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

honey88

2015. július 27.

szeretem :)

szeretem :)

Aimet

2015. július 24.

kellemes kis ajakápoló, jobban tetszik, mint a baleás görögdinnyés, jól hidratál, viszont nekem ő csak 4 csillagos termék lesz.(azért nem csodaszer :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 24.

vikt0ria

2015. július 20.

már épp a kasszához indultam, amikor magam elé néztem, megláttam, hogy görögdinnye, ajakápoló - gondolkodás nélkül kosaramba tettem, árát nem is nézve. szerintem tökéletes, nincs túlhypeolva, cuki kis rózsaszín, csillog, az illata is jó, hidratál, nagyonnagyon szeretem. ha elfogy, és addigra még lesz, tuti, hogy újraveszem! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. július 20.

SzAdri90

2015. július 18.

Mindent imádok, amiben dinnye van, így ezt is. :) Nem szárítja a számat, egy kis színt és diszkrét csillogást is ad. Számomra tökéletes nyári ajakápoló.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 18.

manitia

2015. július 1.

Lisana: közben sikerült beszereznem. Nagyon szuper kis termék! Jól hidratál, kellemes az illata is és ilyen klassz kis szaténos fénye van. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

Minerva123

2015. június 19.

Nagyon szuper ajakápoló! Hidratál és kellemes színt is kölcsönöz az ajaknak, de teljesen természetes. Inkább vizesnek érzem az állagát, mint zsírosnak, ami sokkal kellemesebb nekem. Az illata is jó az áráról nem is beszélve! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 19.

Ophelia

2015. június 18.

Pár hét szemezés után csak megvettem, de nem bántam meg. :) Nagyon szépen csillog, kellemes dinnye illatú, szerencsére nem is túl erős, nem kopik le másodpercek alatt, és én az ápoló hatásával is elégedett vagyok, nyilván extrém téli körülmények között nem állná meg a helyét, de nem is kell. Az ára külön pluszpont, 200valamennyiért vettem, nem pénz érte. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 18.

liv17

2015. június 17.

Nagyon fini dinnye illatú. Pont annyit tud mint egy labello (fényvédős is mindkettő), talán picit jobban is hidratál de a lényeg az ára sokkal jobb :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate