Isana

Ár:   300 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: netti1990, Módosítva: 2018. január 24.

Kiszerelés:   4,8 g

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Nazira

2015. június 8.

Finom illata van,visszafogottan csillog.nem zsiros erzetu.nyarra pont jo lesz.dicseret a fenyvedoert

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 8.

felicity

2015. május 25.

Imádom alapból az isanas ajakápolókat, mikor megláttam, hogy új limitált kiadás egyből megvettem, hiszen gyümis nincs. Hidratáló hatása nem túl nagy, de szépen csillog, hétköznapokra tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 25.

itrytofly

2015. május 17.

nettó 200 forintért vettem a rossmannban, ahhoz képest nagyon jól teljesít! szépen csillog, az illata csodás, sokáig fent marad, nem ragad. szigorú leszek, ezért nem kap max. pontot, mivel nem különösebben ápol, de örülök, hogy nem választottam drágábbat, amikor ez is tökéletesen megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 17.

juhaszeszter

2015. május 15.

Nekem ezek az ajakápolók sosem váltak még be, de a Labello sem. Ezt megvettem, mert imádom a dinnye illatot nyárra, nagyon tetszik az illata és a csillogása is, viszont nekem nem hidratál (de mondom, hogy nekem kb semmi sem, nagyon száraz a szám)
De azért 5*ot adok neki, mert szerintem minőségben ott van, mint egy Labello.
Nem tudom ki írta árnak a 300-at ez is kb 250 ftorint, ha akciós akkor pedig még olcsóbb, illetve rossmann kártyával is olcsóbb. én kb 200 ftot fizethettem érte, annyiért nagyon is megérte, még így is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 15.

De azért 5*ot adok neki, mert szerintem minőségben ott van, mint egy Labello.

kalmaniki

2015. május 14.

Isteni finom, valódi görögdinnye illatú, nyárra tökéletes választás, nagyon megszerettem. Egy kis rózsaszín színt és pici csillogást ad az ajkaknak, diszkréten. Egész jól hidratál és olcsó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 14.

Lisana

2015. május 11.

Nekem szuperül bevált. Hozza a formáját, mint a régi málnás vagy mangós ajakápoló, és nekem a színe is nagyon tetszik. Tényleg olyan, mint a dinnye, finom halványpiros, egy ici-pici narancssárga beütéssel. Nagyon szép! És az ápolása is 5*
Továbbá azon kevesek közé tartozik, amikben van fényvédelem. Szuper lesz a nyárra!

Nagyon kell tartóztatnom magam, hogy ne vegyek belőle mégegyet, mert alapvetően lassan fogynak ezek nálam és úgyis kijön az új, mire ezzel végzek. Tényleg egy nagyon szuper ajakápoló, és nincs 300 Ft se :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 11.

Imo

2015. május 6.

Hatalmas kedvenc lett, igazi nyári illat ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 6.

Hatalmas kedvenc lett, igazi nyári illat ❤

Yeliz

2015. május 5.

5 csillag, mivel negatívumot nem tudok róla mondani. Kellemes illata van, enyhén csillámos és egy kis színt ad a számnak. Nem ragacsos, nem szárít, örülök hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 5.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate