Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2014. december 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limited Edition

szabiina

2013. november 2.

Egyik reggel otthon felejtettem az ajakápolómat, ezért gyorsan kellett vennem valamit. Mivel akciós volt, így az amúgy is alacsony ár helyett még kevesebbe került, és Carmexem több is van itthon, ezért döntöttem ez mellett.
Álladó ajakápolóként biztosan nem használnám, de SOS megoldásnak jó volt.
Imádom az illatát, tetszik a színe is.
Kicsit sajnálom, hogy nem hidratál elégé, mert így csak 4 pontot érdemel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 2.

Álladó ajakápolóként biztosan nem használnám, de SOS megoldásnak jó volt.
Imádom az illatát, tetszik a színe is.
Kicsit sajnálom, hogy nem hidratál elégé, mert így csak 4 pontot érdemel.

somodiedo

2013. augusztus 24.

Ezt nagyon szeretem, kicsit félve kezdtem el használni, mert elég erősnek tűnt a színe. De felkenve egyáltalán nem az. Nem szeretem, ha egy ajakápolónak nagyon feltűnő színe van. Ez minimálisan színez, nagyon finom illata van, és nagyon jól hidratál. Az ára pedig nevetségesen olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 24.

Dii

2013. augusztus 15.

Az állaga keményebb, de könnyen kenhető. Kellemes, bogyószíne van és mikrocsillámokat is tartalmaz, így szép, természetes fényt ad az ajkaknak. Az illata is igazán gyümölcsös, szerintem egyáltalán nem mű és ha véletlenül lenyalom, az íze is igazán kellemes :) Hidratálóhatásával elégedett vagyok, így nyárra tökéletesen megfelel, ár érték arányban pedig szinte verhetetlen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 15.

livia1979

2013. július 26.

Kedvenc: illat, szín, csillogás. Az ápoló hatását nem érzem, mert nincs rá szükségem, de attól függetlenül imádom kenni a szám vele.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 26.

Vintage Lady

2013. július 14.

Az Intensive-et használtam korábban, nagyon szerettem. Gondoltam ezt kipróbálom nyárra, mert szép a színe és csillog is. Ezen kívül viszont nem valami jó. Nem hidratál gyakorlatilag semennyire (pedig nem mondhatom, hogy nagyon száraz lenne a szám). Az illata jó, de elég erős, emiatt mindig olyan fura mű ízt érzek a számban, ezt nagyon nem szeretem. Az sem tetszik benne, hogy érezni a számon, hogy ott vannak rajta azok a csillámok, mintha homok lenne. Az ára persze nagyon kedvező, de szerintem maradok az Intensive-nél, az sokkal jobban tetszik, jobban hidratál és semmi gond nincs vele.

Update: Próbáltam megbarátkozni vele. Ahogy lekopott a teteje, a csillámok már nem voltak érezhetők a számon, ez megoldódott. Hidratálni is mintha jobban hidratálna. Viszont ez a rossz szájíz amit ad... Lehet csak én fogtam ki egy selejtes darabot, de ahogy felkenem, fél perc múlva felfordul a gyomrom az ízétől és le kell törölnöm. Még nem tapasztaltam ilyet semmivel. Ritkán dobok ki akármit, de ez arra a sorsa fog jutni. Kár, pedig a színe szép.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 14.

mano007

2013. június 22.

Nagyon imàdom! Csodàs az illata,íze ès csillogós is kicsit,jól hidratàl ès valamennyi színt is ad a szàmnak! :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. június 22.

csilla0404

2013. május 7.

Még alig használtam,de IMÁDOM!!! Nagyon szép a színe és az illata... ISTENI! Az állaga is jó, az ára pedig szuper! Mi kell még ennél több? És szerintem nagyon hasonlít az illata az egyik rágóéra! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 7.

pinkcseresznye2030

2013. május 6.

Már egy ideje szemezgettem vele, így a legutóbbi Rossmann-os vásárlásom alatt meg is vettem. A színe nagyon szép, bár talán egy ici-picit erősebbre számítottam, de nekem ez is tökéletes. Állaga is nagyon tetszik, még akkor sem olvadt el, amikor a zsebembe tettem ebben a nagy melegben (hozzáteszem szinte egész nap ott volt!!). Az illata az valami mesés, ízre meg nem igazán kóstolgatom. Na, meg mindez 299 Ft-ért egyszerűen tökéletes. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 6.

szeliger

2013. május 5.

Kicsi lányom vette le a polcról mondván, hogy ő ilyet kér. Ez mutatja, hogy már a csomagolása is meglehetősen figyelemfelkeltő. Nem egy drága cucc, úgyhogy mondtam, oké, mehet a kosárba. Kellemes meglepetés volt, szolid, egészen picit csillámos szín, jól hidratál, nem ragacsos. Nekem az illata túl erős, de maga az illat (szerencsére) nem kellemetlen. Nem hiszem, hogy újra veszem, de összességében nem egy rossz darab, amit ígér, azt hozza is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 5.

mézeskrémes

2013. április 26.

Olyan kis szolid, tavaszias színe van. Én nagyon szeretem. Az ajkaimat nem szárítja, szóval nincs gond vele.
Az íze meg emlékeztet valamire, még gyerekkoromból, úgyhogy lehet, hogy azért kedvelem ennyire! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate