Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lisana, az összetevőket feltöltötte: dobi, Módosítva: 2014. december 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Limited Edition

erika.csords

2013. április 3.

Nagyon szép a színe, az illatát imádom, viszonylag hidratál is. Az állaga szuper. De! Egyszerűen nem tudom megszokni az ízét. Ha akarom, ha nem , néha megnyalom a számat, és én kesernyés ízt érzek. Az ára verhetetlen, de legközelebb más ízben próbálkozom vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

yvie

2013. február 20.

Imádom a mangót, a csillámot az ajakápolókat :D
Én nem vagyok hófehérke, mégis megvagyok vele elégedve, kicsit nekem korall színű beütése van a számon. Bírom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

Imádom a mangót, a csillámot az ajakápolókat :D

dobi

2013. február 20.

A cserepes ajkakat nem szárítja tovább, nagyon szép színű, hófehérkéknek ideális választás. :) 300Ft-ot simán megér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 20.

anett8820

2013. február 18.

Tökéletesen meg vagyok vele elégedve és az illata is nagyon fincsi.....ennyi pénzért bőven megéri. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 18.

Lareyna

2013. február 17.

Jó illat, jó állag, jó ár-érték arány. Szeretem! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Jó illat, jó állag, jó ár-érték arány. Szeretem! :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate