Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Balzsam festett hajra

Hatékony ápoló összetételének köszönhetően védi a hajat, segít megőrizni a hajszínt. Simítja a haj felszínét és ezáltal fényes hajat eredményez elnehezülés nélkül.

Szilikonmentes

Kiszerelés: 200 ml

Wonderwoman91

2018. június 4.

Csak ajánlani tudom mindenkinek! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 4.

Csak ajánlani tudom mindenkinek! 5*

kottazur

2018. március 14.

Az illata, állaga is jó, nekem extrém színekkel van festve a hajam, és valóban nem kopik annyira, mint amikor nem használtam. Nagyon sokáig elég is, és nem zsírosodik tőle a hajam. A szilikonmentesség pedig külön csillagot érne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 14.

hederahelix

2017. augusztus 2.

Asszem ez életem legjobb balzsamja, pedig nem keveset próbáltam. 8 hónapja ezt használom, mióta kiszőkítettem a hajam, és mondhatom, hogy nagyon elégedett vagyok. Szeretem az illatát, finom puha és selymes a hajam tőle (nélküle szerintem ki sem tudnám fésülni, hátközépig ér... :) ) A hajvégeim nem töredeznek jobban, mint festés előtt, igazából nem is volt vágva azóta... Nekem nem zsírosít, pedig vagy két diónyit biztos használok alkalmanként.(A samponja nem jött be, nagyon gubancos lettem tőle.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 2.

bluesky87

2017. június 15.

A samponja sajnos zsírosít, de ezzel egyidőben gyönyörűen kiemeli a festett hajszínt, elmélyíti azt, az említett zsírosodás miatt nem tudom használni rendszeresen. A balzsamja viszont a hajszálakon csodát művel, nem zsírosítja, csak puhítja, és könnyen fésülhetővé teszi. Ilyen árkategóriában szerintem verhetetlen termék. Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 15.

Alenhei

2017. június 10.

Ki szerettem volna próbálni egy olcsóbb szilikonmentes sampont és erre esett a választásom. Jó minőségű, olcsó, nem nehezíti el a hajamat de kellőképpen hidratálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

Jelizz

2017. január 27.

Gondoltam megveszem bar tul olcsonak tunt :/ es kellemesen csalodtam... olcso jo illatu es ugya annyit tud mint egy gliss kur hajbalzsam. Viszont hosszutavon ez sem telitakalat
Nar vissza ternek ra :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 27.

Nar vissza ternek ra :)

Charlena08

2016. október 23.

Számomra ő csodálatosan bevált. Pedig "nem könnyű a hajammal", már mindenféle sampont, balzsamot kipróbáltam, drágát, olcsót, márkásat, mindent... Ő az egyik legjobb balzsam, amit valaha használtam. A samponjával együtt remek párost alkotnak. A száraz, természetes hullámú, gubancolódásra hajlamos hajam nagyon hamar megszerette. Bár 5-10 percet hagyom rajta állni, utána mosom le. Érdekes, hogy nem annyira "csúszós" balzsam, mint amikben szilikon van, inkább töményebb, mégis szépen hidratál, de nem nehezít el. Az illata nagyon tetszik, és ami nálam CSODASZÁMBA megy, hogy a mostani nyirkos, esős időben a "szállós" hajam rendkívül jól bírja vele, puha, könnyű, több nap múlva is selymes, könnyen kifésülhető. Ilyen még nem volt, hogy a párás idő után hazaérve, ne úgy nézzek ki, mint akin a 220 átment. :D De ez is megtörtént, szépen tartja magát a hajam, illata is több napig érződik. Ráadásul szépen csillog is. (az meg, hogyha esetleg a színt is megtartja majd, csak a hab lesz a tortán, de már így is bőven 5*)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 23.

indibaby

2016. szeptember 15.

Ápol, fényesít és tartást ad a hajnak. Nem zsírosít, ami külön pozitívum számomra.
Ára baráti, alapdarab a gyűjteményemben :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Ára baráti, alapdarab a gyűjteményemben :)

HDR

2016. július 23.

Ez az új balzsamom, az itteni velemenyek alapjan. Vegre nem kellett olajat hadznalnim a hajam vizesfesulesenel, szartitas utan pedig olyan puha es fenyes, mintha a fodrasztol jottem volna. Mondjuk ebben valoszinuleg sokat segitett az uj Rossmanos körkefe is, ami szinten jo termek, leszamitva hogy majdnem inhuvelygyulladast kaptam mire cegeztem es szalak hullottak ki a kefebol. Usse kő, a balzsam tuti jo cucc!

Azt meg nem tudom mennyire neheziti vagy zsirositja a hajam, ezt majd kesobb megirom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 23.

noncsi991

2016. május 7.

NA EZ A CSODASZER A HAJAMRA!
Nem is értem, miért nem ismerik többen.Én azt vártam, hogy itt százával fognak áradozni róla.Simán megelőzi a kallos latte hajpakolást, gyönyörű fényes lesz tőle a hajam, de komolyan ha ezt használom mint valami varázslat.Nem is tudtam, hogy nincs benne szilikon, de így csak még jobban imádom.Az illata kellemes, az állaga jó (én van, hogy fél órát rajtahagyom) utána könnyen fésülhető és egyenesebb lesz a hajam.Egyedül a kiszerelést nem szeretem, mert ez a flakon vagy nem tudom mi nem túl gazdaságos, könnyen megcsúszik és kidob nekem egy fél havi adagot.Imádomimádomimádom most megyek újra venni, mindenkinek ajánlom!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 7.

NA EZ A CSODASZER A HAJAMRA!

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin