Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 24.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Balzsam festett hajra

Hatékony ápoló összetételének köszönhetően védi a hajat, segít megőrizni a hajszínt. Simítja a haj felszínét és ezáltal fényes hajat eredményez elnehezülés nélkül.

Szilikonmentes

Kiszerelés: 200 ml

Loona

2016. február 26.

Update: végül nem használtam el a hajamra a maradékot, nemrég viszont elővettem, hogy szintetikus hajra használjam, és erről eszembe jutott, hogy előzőleg nem emlékeztem meg az "illatáról". Szerintem nincs túl jó illata, fanyar, nem az a fajta, semlegesebb hajkenceillat, amit mindenki elvisel/megtűr; így, mivel viszonylag erős és viszonylag sokáig érezni, érdemes lehet vásárlás előtt beleszagolni a tubusba.

2015.10.12: Nekem sajnos nem igazán jött be ez a balzsam. Az állaga nekem túl sűrű, higítani kellett a tubusban, hogy kényelmesen el tudjam oszlatni és használni, de még így is könnyen került és maradt belőle túl sok olyan helyen, ahova amúgy nem tennék balzsamot - pl. közvetlen a hajtöveimen. Könnyen zsírosodó, vékony szálú, lelapulásra hajlamos hajam van (a festés miatt viszont könnyen is kócolódik és a hajvégeim is szárazak, így kell rá a balzsam), ez a balzsam pedig sajnos túlságosan elnehezítette, a hajam észrevehetően jobban lapult - az "elnehezülés nélkül"-ígéret ellenére - és még gyorsabban zsírosodott. Én hajszínmegőrző hatást sem vettem észre, egy hónappal a festés után a hajam pont ugyanannyit vesztett a színéből, mint amikor másik balzsamot használtam rá.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 26.

CsengeJV

2016. február 9.

Az egyik legjobb balzsam ár-érték arányban. Én többször is újravásároltam. Jobb, mint a legtöbb hajpakolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 9.

Audrey21

2015. október 13.

Használod ezt a krémet? Mond el róla a véleményed!Kifejezetten szeretem. Szépen tartja vele a színét a festett szőke hajam, nem lett narancsos, mint általában szokott. Szépen kifésülhető utána és nem kell belőle túl sok. Viszont sajna nem igazán van illata, főleg nem a hajamban, amit nagyon sajnálok. Ez az egy ami miatt nem vettem belőle utánpótlást, de lehet még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 13.

kyttee

2015. június 17.

Olcsó, nagyon jó illatú amit még szárazon is érezni a hajamon, nem zsírosodott hamar a hajam tőle és nem utolsó sorban fényes, puha hajat csinál. eddigi legjobb hajbalzsam amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 17.

magdus.kis

2015. február 9.

Örülök, hogy megvettem. Az illata nem olyan intenzív és finom, mint úgy általában a balzsamoké, de nagyon szépen rendbe tette a hajam. Fogok még venni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 9.

Antioxidánsok: Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract
Hidratálók: Propylene Glycol, Glycerin