Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Intenzív ápolás a száraz és töredezett haj számára. Panthenol tartalma és a speciális olaj komplexum visszaadja a haj nedvességtartalmát, erőt és fényességet kölcsönöz neki. Regenerálja a sérült hajat, ápolja tövétől a végéig, könnyen kifésülhetővé válik.

Parabén és szilikonmentes.

Kiszerelés: 150 ml

Litta

2016. június 21.

Már régóta keresek a derékig érő, nagyondús, nagyonvastagszálú (sajnos töredezésre hajlamos) hajamra valami olyan pakolást, amitől jobban kezelhető lesz. Ez a termék az összetevői miatt tetszett meg, egy ideje odafigyelek arra, hogy minél inkább "mentes" hajápolókat használjak.
Az illata és az állaga rendben van, tényleg kicsit "öreg néni" szagú, de szerintem kellemes, nincs vele gond. Hajmosás után kb. fél órát szoktam a hajamon hagyni. Már több mint 1 hónapja használom, és sajnos be kell számolnom pár negatív tapasztalatról is:

1: Nem tartós a hatása. A hajmosás napján valóban selymes, könnyen fésülhető hajat ad, a következő napon is még okés, de a 3. napon már abszolút semmi nem maradt a puhaságból. A hajam ismét könnyen kócolódó, nehezen fésülhető és sprőd lesz, márpedig pont ezek miatt kell hajpakolást használnom, hiába vagyok a "kevesebb mindig több" híve.

2: Hullik tőle a hajam. Amíg nem használtam pár hajszálam volt csak mosás után a lefolyóban, mikor viszont ezt a pakolást lemosom, utána mindig nagy csomóval szedek ki, és fésülködéskor a fésűn is a padlón is rengeteg hajszál lesz, amik hosszúak, tehát nem letörtek, hanem egészben hullottak ki. Pár alkalommal időhiány miatt kihagytam a pakolást, akkor nem volt ilyen, szóval biztosan emiatt van.

3: Szerintem gyengíti is a hajvégeimet, kicsit mintha jobban töredezne.

Összefoglalva sajnos azt kell mondanom, hogy csalódtam ebben a termékben. Hiába jók az összetevői, ha a hajam nem szereti. Kidobni nem fogom, mert a pazarlás nem az én stílusom, de ha elfogy tovább keresem a tökéletes "mindenmentes" hajpakolást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 21.

3: Szerintem gyengíti is a hajvégeimet, kicsit mintha jobban töredezne.

Ritaa

2016. április 30.

Nem rossz a hatása, kellemes az illata és nem rossz az ára sem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 30.

Nem rossz a hatása, kellemes az illata és nem rossz az ára sem

Ellesmere77

2016. április 13.

Én általában heti egyszer, hajmosás előtt szoktam fent hagyni fél órára, a fejbőrömre nem teszek, csak a hajam végére. Tetszik az illata, valamire nagyon emlékeztet, de nem tudom mire, ez azóta is gyötör :P Kicsit tuttifrutti jellegű. Egyébként a végeredmény csillogó haj, jó hatással van a hajvégeimre is, úgyhogy ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Bnemrita

2016. április 10.

Nem a kedvencem (Dove),de el kell ismerjem,hogy jó kis termék. Én kondicionálóként szoktam használni (3 perc). Jó illatúvá és puhává teszi a hajat. Az ára pedig verhetetlen. Összességében 4 *.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 10.

rebbka

2016. január 27.

Tavaly április körül használtam, és nagyon kellemes emlékeket őrzök vele kapcsolatban (az azonos típusú samponnal együtt). :)) Nagyon puhává és fényessé tette a hajam, azóta valahogy mégsem vettem meg újra, pedig tényleg imádtam. Más agyonreklámozott termékektől nem lett ilyen szép a hajam. Hamarosan visszatérek hozzá, már alig várom. :D 5*

upd.: Ma megvettem, és nagyon jó, pont az, amit vártam (és amire emlékeztem). Hajmosás után hagytam fent 20 percig kb. A hajam gyönyörű, könnyű, fényes, puha és mindenféle jó. :) A termék nem drága, könnyen hordozható. Nincsenek benne fölösleges összetevők, így nem nehezíti el a hajat. Nagyon jó kis hajpakolás ez, kérem szépen. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 27.

nagylillaaa

2016. január 6.

Én is balzsamként szoktam használni :) Parabén és szilokonmentessége miatt vásároltam meg a töredezett hajam miatt. Mára már kevésbé töredezett és sokkal erősebbek a hajszálaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 6.

katacita

2015. december 14.

Mostanában ez a kedvenc balzsamom (tudom, pakolás, de balzsamként használom), kb fél éve használom, most tartok a harmadik flakonnál. A hajam a szilikonmentes cuccokat szereti, viszont ebben a kategóriában nagyon nehéz olyan balzsamot találni, ami tényleg táplálja a hajat és amitől puha is lesz. Ez nekem nagyon bevált, azóta hogy használom nőtt egy keveset a hajam, de egyáltalán nem töredezik, pedig amúgy hajlamos az ilyesmire. Persze használok egyéb tápláló cuccot is a hajvégekre, de nagyon örülök, hogy rátaláltam erre a pakolásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

bodri95

2015. november 29.

Finom puha lesz utána a hajam és jó illatú,én szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Finom puha lesz utána a hajam és jó illatú,én szeretem.

viktria

2015. november 27.

Nem mondom, hogy a legjobb hajpakolás, amivel eddig találkoztam, de nem is rossz. Az illata nagyon kellemes, az ára is jó, és nem zsírosodik tőle a hajam. Kellemes :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 27.

Fannalin

2015. augusztus 1.

Nem igazán vettem észre sok változást, hasonló árkategóriában is vannak igazán hajpuhító pakolások.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol