Isana

Ár:   449 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dorisz93, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Intenzív ápolás a száraz és töredezett haj számára. Panthenol tartalma és a speciális olaj komplexum visszaadja a haj nedvességtartalmát, erőt és fényességet kölcsönöz neki. Regenerálja a sérült hajat, ápolja tövétől a végéig, könnyen kifésülhetővé válik.

Parabén és szilikonmentes.

Kiszerelés: 150 ml

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

redheadvrouw

2015. április 6.

Nekem nem vált be. Már lassan két éve csak szilikonmentes pakolásokat használok, de ez nagyon gyatra az eddig próbáltakhoz képest.Pedig szimpatikus a parabénmentessége is.Az én vastagszálú, száraz, festett hajamnak ez nagyon kevés. Nem lesz könnyebben kifésülhető és szárítás után sem igazán puha, másnap meg már csontszáraz az egész...Hiába teszek még külön argán olajat a végére. Egy hónapja vágattam a hajam és most megint ingerem van fodrászhoz menni, pedig csak 3 havonta szoktam.Ja, és mellesleg a szaga is szörnyű gyógynövényes banyabuké, gyerekkoromban valamelyik kanalas orvosságnak volt ilyen íze, a hajon mondjuk már alig érezni. Ezt nem ajánlom, de a barackmagolajos rózsaszín-fehér tubusos tesója egész jól puhított és az illata is finom, ugyanennyiért inkább azzal érdemes próbálkozni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.

Nikolato

2015. március 13.

Szilikonmentes hajpakolást kerestem, és elsősorban az ára miatt esett rá a választásom. És milyen jól tettem, hogy megvettem! A problémás fejbőrömre gyógynövényes sampont kell használnom, ami a fejbőrömnek jót tesz ugyan, de a hajamat iszonyúan kiszárítja. Az agyondicsért Alverde balzsamok semmit nem érnek rá, ez a pakolás viszont olyan puhává és könnyen kifésülhetővé teszi a hajamat egy pillanat alatt, hogy csak na. Ha lehetne 6 csillagot adni, tőlem azt is megkapná :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

dorisz93

2015. január 28.

Eredetileg a Balea koffeines balzsamját akartam megvenni, de épp Rossmannban voltam, hirtelen kellett vennem egy pakolást, gondoltam, kipróbálom. Nem igazán használtam még az Isana-tól hajápolási termékeket, főleg nem a Professional vonalból. A balzsam és a pakolás között vacilláltam, végül utóbbi győzött. Nagyon tetszik benne, hogy nem tartalmaz szilikont, sem parabéneket. Mivel pakolásról van szó, az állaga sűrűbb, nem folyik össze-vissza, és az illata is kellemes. Nem tudnék kiemelni semmi extrát, a hatása megfelelő, teszi, amit tenni hivatott, puha, illatos és jó tapintású lesz tőle a hajam.
300-400 Ft körüli áron lehet kapni a Rossmannban, ennyiért megéri kipróbálni annak, aki szintén száraz, töredezésre hajlamos hajvégekkel rendelkezik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol