Isana

Ár:   500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2014. november 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Sampont hullámos, göndör hajra

Hegyikristály kivonatot és B5 provitamint tartalmaz. Szilikonmentes.

Kiszerelés: 250 ml

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Annuss

2017. július 1.

Természetes göndör hajam van. Kiváncsi voltam mivel lesz több a hajam egy ilyen samponnal. Pozitívan csalódtam. Az illata isteni finom, és nagyon könnyen habzik. A fürtjeim jobban összekunkorodnak tőle. Plusz pozitívum hogy nem zsírosít. Göndör hajúaknak kötelező!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 1.

gingerhead

2017. június 1.

Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 1.

Imádom!

hedjulaa

2017. április 5.

Természetes göndör hajra töketes! Nekem nagyon bevállt, akkor szoktam használni, ha nem akarok semmit sem kezdeni a hajammal, csak ezzel megmosni, hagyni száradni, magától göndörödni. Erre teljesen megfelel, összetartja a hajat és jó az illata.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 5.

Bellabellissima

2017. január 7.

Több mint egy eve csak ezt hasznalom. Ajandek ennyiert egy szilikonmentes sampon. A göndör ticseim csodasak ezzel. Nagyon jo sampon! Nekem bevalt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

Horest

2016. október 13.

Nem vettem észre különösebb göndörítő hatást a használatát követően, viszont gyorsabban zsírosodott tőle a hajam, más termékkel próbálkozom inkább.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 13.

indibaby

2016. szeptember 15.

Ápol, simít, abszolút csikorgós lesz tőle a hajam. Ami a legfontosabb, nem szárít, és zsírosít. Magasan képviseli a minőséget, pedig luxus samponokhoz hasonlítom (Joico, Clynol).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

Gemi

2016. február 28.

Szerintem ha azt vesszük, hogy alap áron is rendkívül olcsónak számít a többi samponhoz képest, és közben van olyan szinten, mint bármelyik másik vetélytársa, nagyon megéri. Nagyon jól habzik, talán ez habzik a legjobban mind közül, amit eddig kipróbáltam. Finom az illata is. Együtt használom a hozzá tartozó balzsammal, és így valóban szépen begöndörödik, selymesebb, puhább lesz a hajam tőle. Nekem nagyon bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 28.

bodri95

2015. november 29.

Nekem bevált,szereti a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

Nekem bevált,szereti a hajam.

mujerconfused

2015. november 3.

Az illata egész jó, de sajnos nem az igazi. Nagyon sok kell belőle, hogy jól habozzon és nem érzek különösebb göndörítő hatást. Olcsó, de ebben az árban a dm göndör hajra való sampona szerintem sokkal jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 3.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid
Kémiai hámlasztók: Citric Acid, Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.