Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szines, Módosítva: 2012. április 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A kellemeltlen szőrszálak egyszerűen, gyorsan és alaposan eltávolíthatóak.  Aloe Verával és napraforgóolajjal. A speciális ápoló törlőkendő bőrének nedvességét kölcsönöz és újra selymessé varázsolja.

Mirmolya

2017. szeptember 23.

A bajusz-szoroket 90%-ban eltavolitja, a maradekot csak fellazitja, ezert gyantazas utan konnyebb, fajdalommentesebb kihuzni oket. Na, de ami utana jon.. A mellekelt kendo dacara pirossag, pottyok, kis pattanasok, hamosodo borfelulet napokig.. :'( Pedig nem vagyok bena, valoszinuleg tul erzekeny a borom ehhez a procedurahoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 23.

birdy70

2017. július 4.

A gyanta fele az arcomon maradt. Vettem más márkát és az szépen dolgozott. Csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 4.

Glowycosmeticsblogspot

2017. május 22.

Helyes használat mellett tökéletes megfelelő, ami inkább zavar az az, hogy a gyantacsík mérete kicsi, ezért lekellet vágnom a széleit, hogy jobban odaférjek az adott helyhez. Az árát megéri.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 22.

Anettke

2017. február 5.

Sajnos nem a legjobb... Az erősebb szőrszálak megmaradnak, de a kicsiket valóban leviszi... de még így is utána kell dolgozni csipesszel... Nem hiszem hogy újra veszem, inkább beruházok egy gyantamelegítőre...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 5.

heather

2017. január 27.

Bajuszra használom.
Én-ne nevessetek ki- úgy melegítem fel,hogy odatartom a tükör feletti izzó közelébe és remekül kiolvad.
Nekem mindent leszed.
Rendszeres,régi használója vagyok és maradok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 27.

Bajuszra használom.
Nekem mindent leszed.
Rendszeres,régi használója vagyok és maradok.

PinkBelleLab

2016. augusztus 24.

Mostanában olyan munkát végzek, ami mellett nincs nagyon idő magammal foglalkozni, ezért ott vannak a kis pihetollacskák az ajkaim felett, de nő vagyok és igenis zavar, még a legszőkébb szál is. Úgyhogy gondoltam vásárolok egy arcra való gyantát, bevallom régebben vettem már hasonlót, azonban az semmit sem ért, így kevés elvárással vettem meg ezt a gyantát. Gondoltam majd amit nem szed ki azt kiszedem csipesszel. És hatalmas nagy meglepetésemre kiszedett mindent tökéletesen. Elvoltam ájulva! Még most is sokkban vagyok. Szóval örök darab marad. Az ára is tökéletes, én 450 Ft-ért bukkantam rá.Bikinivonalra szerintem nem igazán alkalmas, maximum azoknak, akik még soha életükben nem borotválkoztak ott.:)))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

kockaCUKOR00

2016. július 1.

Ritkán használom arcra, és rendszeresen szemöldökre. Nekem semmi gondom vele. Leszed mindent, ritka, hogy a szemöldökcsipesz után kell nyúljak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 1.

Ellesmere77

2016. március 6.

Múlt héten nem jutottam el a kozmetikushoz, de sos kellett volna egy gyantázás arcra, így megvettem ezt, mivel nagyon szeretem a Rossmann saját termékeket. Árban nagyszerű, sok kis csík van benne, sokáig kitart. Nagyjából jól is dolgozott, bár egy helyen többször át kellett menni. Ennek ellenére arcra semmiképp sem ajánlanám! A gyantázás után egész nap égett a szám felett és vörös volt, még egy tonna körömvirágkrém és Sudocrem után is, másnapra pedig ki is sebesedett, majd később lehámlott, most az ötödik napja, hogy gyantáztam és még mindig nem gyógyult be teljesen. Szóval aki teheti, annak azt ajánlanám, hogy arc gyantázására kozmetikushoz menjen (ahogy én is tettem mindig, kivéve most az egyszer, de utoljára). Amúgy máshol kipróbáltam és nem tapasztaltam ezt, szóval nagyon érzékeny a bőr az arcomon, na de ha már erre a területre fejlesztették ki elvileg, lehetne sokkal kímélőbb. Inkább más területre használjátok szerintem, én is így teszek a továbbiakban. Ezért csak 3 csillagot adok neki.

UPDATE: Adtam neki még egy esélyt, a titok annyi, hogy egy helyen nem szabad többször átmenni, csak egyszer egy jó erős rántással, és nem lesz baj. Ha ügyes az ember, a nagyjából leszed mindent, bár csipesszel kicsit utána kell menni. Adok neki plusz egy csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 6.

aranyeso

2016. február 20.

Nagyon erős, simán leszedett mindent, még így 3 órával később is ég a szám felett! Brutál, csak ritkán használom. Csak akkor szed le mindent, ha egyszeri rántással hùzom le. Ha megállok, mint a kozmetikus, a törésvonalaknál ott marad a szőr.
Nagyon érzékeny, pirosodó bőröm van, a kozmetikusom gyantájával is kipirosodik, felhólyagosodik pár órára. Kétszer nem is lehet átmenni rajta, mert lehámlik utána. Persze, jobb mintha simogatnák és minden ott maradna, 3-4 csillagot adok, mert az eredmény mindig kiváló, másnapra.... vagy utána.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 20.

madaras

2015. július 3.

A termék arcra és bikinivonalra javasolt,én kipróbáltam hónaljon. Összesen három pár csíkot használtam fel. A szőrszálak huzamosabb borotva használat után voltak,és sűrűsödött is. Egy csíkot két lehúzásra javasolt használni,de én megpróbáltam többször. A harmadik alkalomnál szintén ugyanazzal a csíkkal dolgoztam,feltettem az érintett helyre,eközben melegítettem hajszárítóval.Sajnos több helyre még egyszer felkellet mennem. Egy helyen a bőröm is lejött,nem mondanám,hogy fáj,inkább érzékeny az a rész. Ez így kb 4-5 alkalommal folytatható. A 3/4-nél többet sikerült eltávolítani. Természetesen epilátort is használnom kellett a végén. Egy törlőkendőt használtam el,teljesen jól leszedte a maradék gyantát

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.