Isana

Ár:   699 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szines, Módosítva: 2012. április 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

A kellemeltlen szőrszálak egyszerűen, gyorsan és alaposan eltávolíthatóak.  Aloe Verával és napraforgóolajjal. A speciális ápoló törlőkendő bőrének nedvességét kölcsönöz és újra selymessé varázsolja.

uaim

2015. április 1.

kizárólag arcra használom és csak szemöldökömre ami sajnos vetekszik egy gorilla szőrzetével:( nekem mindent szed amit kell szerintem hibátlan

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. április 1.

lavandula

2015. április 1.

Ez az első arcra való gyantacsík amit vettem, így gondoltam kipróbálom, mivel sokkal olcsóbb volt a többihez képest (800ft körül). Ki sem bontottam még, de az első dolgom volt, hogy itt elolvassam a kommenteket... fogtam is a fejem, nem számítottam sok jóra. Elsőnek a combomon próbáltam ki, a biztonság kedvéért, hajszárítózva a gyantacsíkot. Elég jónak tűnt és ugyan így csináltam arcon, kb 90% -ban legyantázott mindent, a kendőket ki sem bontottam, körömvirág kenőccsel kentem le a területet ami nagyon jó volt rá :) alig volt piros utána. Hajszárítóval való melegítésnél vigyázni kell ne legyen nagyon meleg a csík. Ennyi pénzért elég jó szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 1.

TimiK

2014. május 24.

Az olcsó ára miatt választottam ezt és abszolút nem érte meg. Pár szálat éppen hogy kitép de a többi ott marad :@

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

jkinga

2013. október 29.

Eddig ez az egyetlen hideggyanta ami bevált arcra és a pirosság is hamar elmúlik.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 29.

Kandi

2013. április 13.

Sajnos nem vált be. Bár a bajuszkáim leszedte, de a bőröm egy hétig piros volt és hámlott utána :(, gondolom valamelyik összetevő irritálta :(. Akkor inkább főzök itthon cukorgyantát, hiába macerás, de legalább nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 13.

ForestNymph

2012. október 22.

Nekem bevált. Van egy módszerem, hogy ne hűljön ki. Először én is dörzsöltem, alig olvadt meg, úgy alig szedte ki a bajuszkámat. De rászoktam arra, hogy pár másodpercig hajszárítóval fújom, úgy kellően megolvad. Ez minden hideg gyantára jó megoldás!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 22.

yera

2012. szeptember 30.

Nekem jól leszedte az arcon és alig maradt gyanta a bőrömön. Furcsa, hogy ugyanezek az összetevők vannak a testre való hideg csíkokon, és az itteni vélemények szerint az működik... Dörzsölve kell melegíteni és hamar kihűl, ezért gyakran.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 30.

Viki000

2012. július 27.

Én nem pattogtam ki tőle, "csak" nem használt semmit. Pár szálat kitépett és ennyi. Bikinivonalra próbáltam. Többet biztos, hogy nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 27.

pink sunrise

2012. július 27.

Nekem nem vált be,kipattogtam tőle és napokig tartott mire elmúlt ....Valahogy nagy nehezen elfogyott,de még egyszer nem venném....

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.