Isana

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szalaijudit92, Módosítva: 2019. március 1.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

Lovascsajszi

2017. július 16.

Őszintén szólva a legjobb ár érték arányú termék. Nagyon hatásos, szinte az összes szőrt kiszedi és nem fájdalmas, nekem csak nagyon ritkán pöttyös utána a szőrtelenített rész. Egyszerűen imádom és nagyon jó az ára, a 20 db bőven elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 16.

lil96

2017. június 21.

Előző nap vettem kuponnal így kb féláron jutottam hozzá. Olvasgattam KM-án véleményeket, kicsit félve kezdtem neki , de szerencsére pozitívan csalódtam. Nem szedett le mindent, de nem a gyanta hibájából. Kissé kipirosodott a lábam és ez az állapot azóta is tart , de epilálás után is legalább 1 nap kellett hogy elmúljanak a pöttyök a lábamról. Összességében jól teljesített.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 21.

bettina28

2016. december 17.

Én nagyon szeretem! Nagyon jól kiszedi a szőrt, egy csíkot többször is fel lehet használni csak kellően fel kell melegíteni a kéz melegével. Jó illatú egyébként és a hozzá járó olajos kendők leszednek minden ragacsot, de egyébként nem hagy sok ragacsos foltot a gyantacsík csak itt-ott. Újravettem már és fogom is, szuper termék és talán a legolcsóbba társaihoz képest, amikről nem jókat lehet olvasni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 17.

quika

2016. november 9.

Nem ilyen a doboza,amiben vettem, mindenesetre teljesen jol teljesitett. Eddig ha gyantaztam,a meleget valasztottam,de ez sokkal kevesbe maceras es megis annyira hatekony. Biztos h ujraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 9.

lacrymosa88

2016. július 21.

Régebben is gyantáztam itthon, most is untam már a borotvát, gondoltam kipróbálom. A fél doboz azóta is ott áll, a lábamra vettem, de hiányosan szedte ki, és egy lehúzásnál többet nem bír 1 szalag. Ráadásul másnapra bedurrantak a szőrtüszőim a kezelt területen. Tartogatom, de valószínűleg a kukában végzi a maradék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

Candy21

2016. július 12.

Nekem nagyon bevált ez a gyanta sokkal jobb mint az xepil nagyon szépen kiszedi a szőr szálakat szinte tökéletes vele a végeredmény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 12.

Pamador

2016. július 5.

Nekem eddig a legjobban bevált gyantacsík a sok kipróbált termék közül. Nagyon jól tapad, alaposan kitépi a szőrszálakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 5.

Underbelly

2016. március 26.

Az X-epil termékével tudom összehasonlítani, és annál bizony klasszisokkal jobb, pedig azt hittem gagyi lesz.
A kezemmel melegítettem fel, a szétválasztással nem volt gondom, a lábamra szépen rásimult. Szinte mindent kitépett, néhol maradt csak pár szál, szóval összességében elégedett voltam, főleg mert az X-epil gyakorlatilag semmit sem szedett ki...
A csíkok második használatra még úgy ahogy elmennek, de harmadjára már egyáltalán nem jó.
A hozzá adott törlőkendő viszont vacak, nem tetszik az érzés amit a bőrömön hagy, és a maradék gyantát se visz le.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

Vajdus23

2015. szeptember 5.

Nem szedi le rendesen a szőrt, de jobban bevált, mint az Oriflame-es gyantacsíkok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 5.

Kisu

2015. június 26.

Gondoltam kipróbálom a gyantát,de ettől elment tőle a kedvem egy életre...
Kétszer futottam neki,egyszer mikróban melegítettem meg,egyszer hajszárítóval,de ugyanúgy hatástalan. Könnyen szétnyíltak a lapok,egész jól felfeküdt a lábamra,de alig jött le,iszonyatosan fájt,húzta a bőrömet,ennek ellenére kb 10 szőrszálat ha kiszedett...A kis kendő nekem lehozta a maradékot,de kb ennyi,ami pozitív-.-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 26.

Gondoltam kipróbálom a gyantát,de ettől elment tőle a kedvem egy életre...

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.