Isana

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szalaijudit92, Módosítva: 2019. március 1.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

fokid1

2015. április 26.

1-t fizet 2-t kap akcióban vettem, gondolom kipróbálom. Meglepő, de nem is volt olyan rossz! Én hajszárítóval melegítettem meg, aztán a már előtte be púderezett lábamra vittem fel. Elég gyorsan tudtam haladni, még a hónom alját is megcsináltam vele. Persze nem 100% -os de sokkal gyorsabb volt, mintha mindent epilálnom kellett volna. Egyedül azok az undorító olajos kenőcsök nem jöttek be, amiket adtak vele, a maradék gyantát nem szedték le, és még ragacsosabbnak éreztem tőle magam. 1 dobozt használtam a lábaim teljes felületére+a hónom aljára.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 26.

Zaynab

2015. március 6.

Vettem pár órája egy csomag ilyen hideggyantát, illetve volt itthon egy nagy (azaz szétválasztás után két) csík veet hideggyanta is (a rózsaszín), tehát friss élmények alapján írom amit most írok.

Veet:

- kellemes az illata,
- könnyebb vele gyantázni,
- a veet sem szedett ki minden szőrszálat, de mintha jobban ragadna.
- sajnos a veet-ben kevesebb csík van és drágább is.
- ez az egy maradék csík nem volt már erős és nem tudom hogy azért-e, mert a dobozban volt vagy 9 hónapot.

isana hideggyanta testre:

- olcsóbb,
- több van benne, de az is igaz amit a többiek írtak hogy többet is kell belőle használni, akkor meg már majdnem ugyanott vagy (anyagi értelemben).
- nehezen lehet szétválasztani az összetapasztott csíkokat,
- egy, max. 2 húzás után már szinte semmit sem szed ki.
- az isana nedves kendője sokkal nedvesebb mint a veet-es, de zsírosabbnak is tűnik.
- a láb nálam is kritikus volt és csak egy helyen szedett le jelentős szőrmennyiséget és csak az egyik lábamon.
- szerintem ezt a gyantát intim területre vagy arcra nem kellene feltenni, én legalábbis nem akarom feltenni, azok után amiket most megtapasztaltam a karjaimon és a lábaimon.

összességében még a veet is olcsóbb mint elmenni a kozmetikushoz és ott minden testrészt külön pénzért gyantáztatni, hiszen a veet ára már a lábgyanta kozmetikus általi leszedésekor megtérül, és aztán mégis csak lehet máshol vagy máskor is használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 6.

Veet:

- kellemes az illata,
- könnyebb vele gyantázni,
- a veet sem szedett ki minden szőrszálat, de mintha jobban ragadna.
- sajnos a veet-ben kevesebb csík van és drágább is.

isana hideggyanta testre:

- olcsóbb,
- nehezen lehet szétválasztani az összetapasztott csíkokat,
- egy, max. 2 húzás után már szinte semmit sem szed ki.

linduci

2014. december 31.

Veet helyett vettem az ára miatt, de soha többet! Alig szed ki valamit, a bőröm viszont lehúzta. A veet drágább, de kevesebb fogy belőle és kíméletesebb. Ezt elhasznalom, aztán többet soha.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. december 31.

nadalandy

2014. július 29.

Két csomagot 1200 Forint (1 + 1). Hát most már tudom miért. KATASZTROFÁLISAN rossz. Minősíthetetlen. A bőrt megtépi, de a szőrt a helyén hagyja. Egy csík a lábamról max 10 szálat szedett ki, a hónalj területéről egyet se. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 29.

edina95

2014. április 23.

Nekem nem vált be. A labamon sokat fent hagyott, az alkaromon meg sem próbáltam, mert nem tudom kifeszíteni, csak a felkaromon próbáltam, ott hosszú, nagyon világos színű, de sajna látható. A szornek csak kis részét szedte ki, a többit ott hagyta ha megfogtam az ujjammal ki tudtam húzni olyan gyantas lett.
A kendo, mint már írták, hihetetlenül zsíros, de leszed minden maradékot. Én 1190-ert vettem. Egyszeri probanak oké, de máskor nem veszek ilyet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 23.

Iza

2014. április 15.

Ez az első hideg gyantázó csík amit kipróbáltam. A legtöbb szőrszálat kitépte, a többihez szemöldökcsipesz is elég volt. Nekem kellően megolvadt a kezemtől, könnyű volt vele dolgozni. Kipróbáltam, hogy tényleg négyszer lehet-e használni egy csíkot, a harmadik lehúzás már nem volt annyira hatásos. Ez azonban elfogadható hiba. Biztos, hogy újra fogom venni.

UPDATE: A hónaljamon alig pár szálat tépett ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 15.

UPDATE: A hónaljamon alig pár szálat tépett ki.

kovacsrekaa

2013. december 9.

A dmbol at kellett mennem a Rossmannba, mivel nem talaltam sampont, a gyantak dragak voltak es a sajat markasa pocsek.. Erre esett a valasztasom, 20 db 1100ft korul van :)Tetszik benne hogy ujra hasznalhato, eleg szepen letepte a szort ott ahol le kellett tepnie :) Mar most sokkal jobban tetszik mint a Veet, sokkal jobb is. Maradok ennel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

tátombák

2013. október 22.

Gazdaságosabbnak tűnt az x-epilnél, több volt benne, és jobban megérte. Mivel előtte csak azt használtam, így nagyon váratlanul érintett, hogy kemény a gyanta. Hiába melegítem, a két csík nehezen válik el egymástól, olyan, mint ha törne. Miután kettéválasztottam, rásegítettem hajszárítóval, amitől még mindig kemény volt, és meg is égetett picit... Egyébként viszonylag szépen leszedte a szőrt, pozitív, hogy nem lett tiszta ragacs utána a bőröm :) egy csíkot max 2x tudtam felhasználni, újramelegítéssel nem sikerült
A dobozba mellékelt kendő (az x-epilhez képest) kellemetlen illatú. Én néha félbevágok egyet, ha kis területre használom, de ez annyira olajos, hogy szinte mindenem csúszkált már, és alig tudtam visszaszenvedni a csomagba :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 22.

Lyah

2013. augusztus 8.

Epilátoros teendpket szerettem volna lerövidíteni ezzel, és szerintem egész jó volt, elégedett voltam, főleg mert akciós volt, és a veet-hez képest több van benne. Most viszont olvasom a véleményeket, és ha a veet ehhez képest tényleg háromszor négyszer felhasználható - mert ez valóban csak kétszer, és a második kör már nem annyira hatékony -, akkor a veet mégiscsak gazdaságosabb. Kipróbálom azt is köv. alkalommal, ha az jobb lesz, akkor ez 4*, ha nem, majd emelek itt. Nekem mindenesetre tetszett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

TimiK

2013. július 25.

Egy nagy táborozás előtt szerettem volna gyantáztatni vele és egy kínlódás volt az egész. Helyenként szedte csak ki a szőrt, és még vérzett is a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 25.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.