Isana

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   20 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szalaijudit92, Módosítva: 2019. március 1.

Kiszerelés:   20 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Egyéb

kitkat.0810

2013. június 10.

Elég nagy fail volt nekem ez az egész, a két lábamra elhasználtam a 3/4 csomagot, de még így se szedte ki az összes szőrszálam, pdeig mindent úgy csináltam, ahogy le volt írva, még hajszárítóztam is kicsit elötte, hogy felmelegedjen. A hónaljamon is próbáltam, onnan 1 szál szőrt se szedett ki

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

lumiukko

2013. május 19.

Nagy reményekkel próbáltam ki, mert nagyjából jók voltak itt az értékelések. A combomon teszteltem, ahol ugye azért extrém dolgokkal nem kellett megküzdenie. Sajnos eléggé félmunkát végzett. A szőrt csak nagyjából szedte le, ráadásul 1-szer, max kétszer lehetett felhasználni egy csíkot, és másodszorra is már alig szedett le valamit. Én alapvetően nem szeretem a Veet-et, de a combomra eddig csak az vált be (máshova viszont meg az nem), úgyhogy maradok annál, mert az maradéktalanul leszedi a szőrt, és egy csík 3-4szer felhasználható, szóval így már arányaiban az ára se több, mint ennek. A törlőkendők viszont jók, finom illatúak, és jól leszedték a kis maradékot! Ja, és további pozitívum, hogy bőrömön szerencsére nem maradt sok gyanta a lehúzások után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 19.

csillag

2013. május 3.

kipróbáltam ma én is, de szerintem a veet ennél valamivel jobb. Jobbnak érzem a gyanta minőségét, könnyebben beleragad aminek bele kell, egy csíkot fel lehet használni 2szer is simán, ezzel nem, én nem tudok legalábbis. Bár kevesebb csík van abban és nem 4db törlőkendőt adnak hozzá, mégis inkább az mint ez.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. május 3.

nickie23

2013. március 31.

Pár napja megvettem. Este leradíroztam a bőrőm mézes olívaolajos cukros kencével,közben megmosakodtam. Már elég nagy volt a szőr,gondoltam kipróbálom. A neten valahol olvastam pár napja,h.az ilyen gyantákat hajszárítóval is fel szokták melegíteni. Én a kezemmel nem szerettem sose a többi hideggyantánál sem. És így sokkal jobban teljesített mint pl.a veet hideggyanta. Talán az is jobb lenne ha hajszárítóval melegíteném. De nincs túl sok értelme olyat venni,hiszen drágább. Egyébként a lábszáramat,bikinivonalam,hónaljamra használtam. Majdnem a felét elhasználtam. Nem szedte le teljesen a szőrt,de jobb eredménnyel teljesített,mint a többi hideggyanta. A bikinivonalamnál egy húzással szinte az egész szőrt leszedte. Ami nagyon pozitív számomra,h.szinte egyáltalán nem ragadtam tőle,egy kendőt használtam el. A maradék szőrt az epilátorommal szedem ki. Mert hát az is van,de nem szeretem használni,de néhány szőrszálat hamar kiszedek vele. Egyébként veet zselégyantám is van egyszer használtam azóta a szekrénybe árválkodik. Valahogy nem tudtam úgymond úgy használni,h.jó legyen,pedig jó cucc lenne az szerintem. Szóval elég kisérletező vagyok. :-) adok neki 5csillagot de amúgy 4-5közé értékelem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 31.

Szofi

2013. március 24.

Én nagyon meg vagyok vele elégedve. Intim területeken használom csíkokra vágva, így gazdaságosabb, mint a gyárilag oda való. :) Szerintem megfelelően beletapad minden, az olajos kendő pedig jó nagy hozzá, mindig előbb fogy el a gyantám, mint a kis kendőm. Így használva nekem bőven megéri. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

liliom07

2012. november 17.

Leárazva vettem. Egy szőrszál sem tűnt el, ellenben a bőröm felső rétegét letépte. Sohatöbbet.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 17.

babciika

2012. augusztus 1.

Utazás előtt állunk és gondoltam hip-hop legyantázom a lábam... mivel korábban olvastam erről a gyantáról, hogy jóó, ma betévedtem a Rossmannba, és megvettem. DE MÉG MILYEN JÓ, hogy megtettem! Tudni kell továbbá, hogy iszonyatosan érzékeny a bőröm...de némi kipirosodást leszámítva fantasztikusan teljesített! A nagyon kevéske kipirosodás hamar lecsillapodott, a 4 db törlőkendő, amit hozzá adnak főnyeremény - 2-t használtam el a két lábamra! :) Bátran ajánlom mkinek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 1.

vira.15

2012. június 29.

Sokkal jobb, mint a Veet! Ez tényleg leszedte, amit le kell neki. A Veet-tel jó párszor újra kellett helyeznem és újra letépnem, és még így sem szedte le az összeset. Minőségben veri a Veet-et, árban meg főleg. (Igaz, most a Veet elektromos gyantáját használom, de az tényleg jó, csak nagyon drága :( A minőséget sajnos meg kell fizetni! )
Amit még jó tudni erről a gyantáról, hogy sok olajos kendőt adnak hozzá, így ha nagyon száraz a bőröd, és issza az olajat akkor sem gond, mert 6-8-at adnak. Sokkal olajosabb, mint más márkáké. Nekem elég volt belőle egy lábamra 1 darab. Sok megmaradt a régebbi gyantázások során, de nem dobtam ki. Úgy voltam vele, hogy jó lesz még :) Így is lett! Most nagy hasznát veszem az elektromos gyanta mellett, mivel ahhoz csak 4-et adtak :\

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 29.

savanyúcukor

2011. október 6.

Nagyon szeretem, remek az ár-érték arány, az ápoló kendő meg amit hozzá adnak szuper:)Csillagos ötös:)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 6.

szalaijudit92

2011. június 22.

Nagyon jó,a 20 darab egy ezres,megéri szerintem.Egy oldalt 2-3 alkalommal lehet elhasználni,és újramelegítés után még egyszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. június 22.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Extract

Rozmaring levelének a kivonata. Lásd rozmaring.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.