Isana

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: A77, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a hidratáló krém-gél 24h Hydro Komplexszel gyors és intenzív hidratálást nyújt az egész nap ápolt és friss bőrérzetért. Sminkalapként is ideális. Bőrsemleges pH.

aquana

2021. április 20.

Eddigi kedvenc "nyilvánvaló Hydro Boost koppintás" jellegű krémem. Olcsó, könnyű, az egyetlen bajom vele, hogy fényes a finise, de van, akinek ez tetszik, én azért próbálkozom tovább mattítóbb olcsó krémekkel. De ettől még bátran ajánlom bárkinek, aki szereti az ilyesmit!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 20.

MakaiAndi1988

2021. április 13.

Kb 1 hónapja használom. Az elején maga volt a csoda, azonban az utóbbi pár napban ahogy felkenem pár perc múlva elkezdi szárítani a bőröm és húzódik nagyon emiatt a bőröm. Sajnálom, mert az elején tényleg nagyon biztató volt, főleg ennyi pénzért.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 13.

Aquariusgirl

2021. február 7.

Háááááááááát, nem is tudom. Nem rossz - főleg ár/érték arányba nem - de mégis marad egy kis réteg az arcomon, ami zavar és alatta elkezdi szárítani a bőröm. Ki érti ezt???....................... én nem :-) Elhasználtam, újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 7.

nem

2021. január 13.

Olcsótól a high end-ig mindenféle hidratálót próbáltam már és egyiket sem bírta a bőröm. Ez meg egy csodaszer számomra, 1 éve használom, este tisztítás után, illetve reggel smink előtt primerként. Nem tudnék meglenni nélküle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 13.

juud30

2020. október 28.

Nem a legjobb hidratáló, de egyszer el lehet használni. Picit nekem is van csípés érzés, de reggelre szép ápolt a bőröm. Egyszer elhasználom, de újra nem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. október 28.

PurpleCat

2020. október 24.

Nekem sajnos nem valt be. A borom eleve nehezen sziv be barmit is, ezt meg plane nem.
Felkenes utan csip, fel ora mulva sem szivodik be. Ragad tole az arcom, fenylik, mintha egy lehuzhato maszk lenne rajtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 24.

wd1102

2020. október 19.

Hú, én komolyan nem értem ezt a rengeteg ömlengő véleményt, vagy csak az én bőröm teljesen egyedi. Nekem ugyanis első körben enyhe viszketést okozott, majd egész nap úgy éreztem, mintha egy megkeményedett hártya lenne az arcomon, főleg a homlokomon, ami tapintásra is érezhető volt. Mintha tojásfehérjével kentem volna be, ami megszárad, és húzódik a bőrön. Hidratáló hatást egyáltalán nem fedeztem fel, sőt, a szemöldököm környékénél pergett a száraz bőr, ami elég ijesztő, és korántsem esztétikus. Nem egyetlen kenés után tapasztaltam mindezt, mert kb. 2 hétig használtam mindennap, mert reménykedtem abban, hogy helyre teszi a bőrömet. Először 2*-ot akartam adni, de belegondolva semmilyen pozitív tulajdonsága vagy hatása sem volt számomra, úgyhogy ez sajnos 1*.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 19.

Brazilparty

2020. szeptember 23.

Ez a hidratáló engem teljesen ledöbbentett. Ennyi pénzért ilyen minőséget, wow! A kombinált bőröm imádja, hidratál, könnyen beszívódik, semmi extra, de az alapokat tökéletesen hozza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Kriszta46

2020. szeptember 3.

Az itteni pozitív vélemények hatására próbáltam ki és egyetértek velük, valóban kitűnő hidratáló gél állagú krém vízhiányos bőrre az arc csillogása nélkül. Az ára meg hihetetlenül olcsó. Ezt fogom használni a jövőben!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 3.

Anett429

2020. augusztus 19.

Kellemes meglepetés volt. Könnyű, gyorsan felszívódó krém. Azt adja, amit ígér. A nyári hónapokban vízhiányos bőrömre szuper megoldás volt. Este és reggel használtam. Sminkalapnak is tökéletes. Nincs maszk hatása, nem zsírosodik tőle a bőröm. Egyedül a napfényvédőt hiányoltam belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Trehalose, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Színezék. Lila színű.