Isana

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: A77, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a hidratáló krém-gél 24h Hydro Komplexszel gyors és intenzív hidratálást nyújt az egész nap ápolt és friss bőrérzetért. Sminkalapként is ideális. Bőrsemleges pH.

HHH97

2019. november 17.

Az első arckrémem, ami pár perc alatt tényleg beszívódik, és nem ragad tőle még órákkal utána is az arcom. Télen estére azért kevés a hidratálása, de nyárra, vagy reggelekre tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 17.

lacrymosa88

2019. október 13.

Pár napja vettem, azóta reggel és este kentem magamra. Nagyon jól beszívódik, nem zsíros, nem ragad. Az illata kellemes, bár frissen felkenve enyhén alkoholos szaga van, de szerencsére hamar eltűnik. Ár/érték arányban szerintem nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 13.

krisz0429

2019. augusztus 30.

Nagyon hasonlít az Uriage hidratáló zselére csak ez negyedannyiba kerül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

Nagyon hasonlít az Uriage hidratáló zselére csak ez negyedannyiba kerül.

Hecate

2019. augusztus 13.

Megvettem, mert akciós volt és amúgy is kerestem hialuronsavas hidratáló arckrémet. Bár száraz volt az arcbőröm az első használat után javított rajta, egy helyen kicsit hámlott a bőröm, ez megszűnt, az arcom meg érezhetően puhább lett. (A pattanásaim is kicsit kisebbek, bár nem hiszem, hogy ez a krémtől van, mert kezelem őket kék fény terápiával, ami már többször bevált és talán inkább csak annak köszönhető.) Az állaga könnyed, enyhén hűvös, a felszívódása jó, nem irritál és imádom az illatát. Külön örömforrás lehet, hogy sminkalapnak is használható.

Néha akciós a Rossmannban, igyekszem akkor megvenni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Néha akciós a Rossmannban, igyekszem akkor megvenni.

blackrose

2019. július 22.

Olvasgattam a neten, ès kiderült az èn bőrtípusomra ilyen jellegű krèmek a jók. Nem haboztam,meg is vettem miután az alkoholos lemosók tönkretettèk a bőröm muszáj voltam váltani. Ebben is van egy csepp alkohol, de a korábbi mennyisèghez kèpest ez elenyèsző. Szemet hunyok felette, mert nagyon jó kis krèm. Kevès is elèg az arcra, szèpen el lehet oszlatni, hidratálja az arcom anèlkül hogy elnehezítenè, ès a bőröm sokkal jobban is èrzi magát mint a règi krèmjeimtől.Az illata nem zavaró, az ára sem vèszes.
Update: továbbra is szeretem, de nèmi szárító hatást vèltem felfedezni. Egy darabig fèlreteszem, de nyáron tuti jól jön majd.
Megjegyzès: nagyon szárítja már a bőrömet, egyszerűen nem tudtam elhasználni. Annyira feszült tőle a bőröm ès furcsa filmrèteget hagyott maga után.Lehet mert egy ideig nem használtam, de nekem nagyon erős alkoholos illata van. Elkeseredèsemben a kezemre használtam el, de mèg azt is szárította. Nem tudom mi törtènt a termèkkel, de emiatt le kell pontoznom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 22.

Vivus94

2019. június 14.

Gyorsan beszívódik, nagyjából hidratál, tetszik az állaga is. Viszont nem tetszik az illata, ráadásul mikor előkészített bőrre szerettem volna felkenni csípte is a bőröm sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Orsikaa

2019. június 11.

Pro: nagyon gyorsan, másodpercek alatt beszívódik, egyáltalán nem lesz fényes az arcom napközben, könnyű krém, smink alá nagyon szuper, az ára tökéletes.

Kontra: nekem picit kevés a hidratálása, és nem örültem, hogy alkoholos.

Majdnem 5*, de mégsem. Nem hiszem, hogy mostanában újraveszem. Zsírosabb bőrűeknek viszont tuti befutó is lehet :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Kontra: nekem picit kevés a hidratálása, és nem örültem, hogy alkoholos.

Dori419

2019. május 31.

Nyárra kerestem egy könnyed, nappali, hidratáló, géles állagú krémet, ami nem hagy plusz zsíros, fénylő réteget a bőrön a melegebb napokon sem, mikor az ember amúgy is diszkógömb tud lenni. Jelentem megtaláltam. Ráadásul az ára is kedvező és az összetevők is barátságosak. Nekem kiegészítő termék, csak nyáron, nappalra elegendő, de nekem pont erre is kellett és bevált. Valószínűleg újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Burya

2019. április 20.

Egyre jobban szeretem az Isana termékeket, és ebben sem csalódtam. Vízhiányos ÉS zsíros bőröm van, úgyhogy a megfelelő hidratáló krém megtalálása kész rémálom. Eddig az Yves Rocher Sebo Vegetal krémet használtam, ami úgy-ahogy hidratált, viszont annak ellenére, hogy kifejezetten zsíros bőrre való, nekem semmit nem használt e téren, sőt... A napokban kifogytam belőle, a Rossmann-ban járva pedig lekaptam a polcról ezt, gondoltam egye fene, 1200.- Ft-ot megér egy próba vele. Pár napja használom és állítom, hogy jobb, mint a Sebo Vegetal, harmadannyirért. Az állaga nagyon vizes, valóban zselés, kicsit nehezebben szívódik be, viszont nem hagy maga után ragadós/zsíros réteget, isteni finom illata van és nem zsírosítja a bőrömet (bár nem is segít rajta, de ez nem is elvárás, nem ezt ígéri). Friss és kisimult az arcom utána, reggel és este kevés is elég belőle. Még jövök majd update-elni, hogy hosszútávon hogy teljesít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 20.

bxri

2019. március 20.

Ez az a krém, amit csak akkor használok, ha nincs éppen más otthon. A munkáját elvégzi, hidratál. De kellemetlen érzést hagy a bőrömön, akkor is, ha nagyon keveset kenek fel. Le lehet dörzsölni utána, amit semmi más krémmel nem tapasztaltam még. Gondolom nem szívódik be eléggé. És az illata sem tetszik túlságosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 20.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Trehalose, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Színezék. Lila színű.