Isana

Ár:   1199 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: A77, Módosítva: 2018. január 4.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a hidratáló krém-gél 24h Hydro Komplexszel gyors és intenzív hidratálást nyújt az egész nap ápolt és friss bőrérzetért. Sminkalapként is ideális. Bőrsemleges pH.

emiko

2020. július 27.

Télen, nyáron, nappal, este ezt használam. Nagyon jó kis alap krém. Szérúmokkal, tonikkal, fényvédővel egészítem ki szezonnak és napszaknak megfelelően. Sminkelni is nagyon jó rá. Nagyon sok ideje használom már és minden mástól kipattogok, ettől nem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

kissagi19

2020. július 18.

De durván jó!!!
Meglepetés volt ennyi pénzért! A vízhiányos bőröm szereti, semmi pirosodás, semmi száradás. Most nyáron pont elég. Újravevős :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 18.

De durván jó!!!

Erika27

2020. július 4.

Nagyon szeretem. Gyorsan beszívódik, nincs plusz filmréteg vagy ragacsos érzet utána.
Érzékeny bőrömet nem írritálja. Hámló részeket szépen rendbe hozza. Nálam újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

veci

2020. július 1.

Azt hiszem, most tapasztaltam meg először igazán, hogy milyen az, amikor igazán beszívódik egy arckrém :D Soha nem volt még ilyen jó krémem. Eddig az egyetlen, ami bevált, az az Oriflame kék tégelyes overnight recharge éjszakai arcmaszkja, de azt csak heti kétszer ajánlott használni, és annak a mindennapi hidratáló verzióját kerestem. Ez pontosan ugyanúgy szívódik be. Az alkoholt egy picit tényleg érezni az illatán, de szerencsére az én bőröm nem érzékeny rá. Smink alatt is tökéletes. Még mindig nehéz elhinnem, hogy ez ilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Ursula_Black

2020. június 20.

Megvettem, mert ki akartam probalni valami konnyu kremet. Nem szamitottam semmi kulonosre. Pedig baromi jo... 😁 ujra fogom venni!

Egy dolgot kerdeznek: szep ez az uvegtegelyes kiszereles, de nem lehetne inkabb tubusba csomagolni? Ugy nem kellene belenyulni a tegelybe. Vagy az ilyen allagu termeket nem lehet tubusba tenni?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 20.

barnaorsi96

2020. június 16.

4 csillagot adok neki mert igazából azt adja amit ígér, ara tökéletes, egyedül a fényvédőt hiányolom belőle, akkor lenne tökéletes. Próbálgatok folyamatosan valami ujat, de ez nagyon jó termek, és smink alá primerkent is ezt hasznalom. Könnyen beszivodik, nem hagy kellemetlen érzést a bőrön. Nagyon Nagyon zsíros a borom főleg T zónában, és minden új kremmel felek hogy meg rosszabb lesz a helyzet, de ennel nem kell tőle tartani :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 16.

BlindedByLipstick

2020. június 13.

Ez egy kis csoda. Tökéletes a bőrömnek, egész télen és tavasszal küzdöttem a fénytelen, foszlós croissant-ra emlékeztető arcbőrömmel, a maszkok ideig-óráig segítettek, de hiába. Most örömmel nézek a tükörbe, gyönyörűen hidratál, újra egészséges fénye van az arcomnak, imádom! Tetszik a csomagolása, az illata, az állaga; nem fullasztó, nagyon kellemes érzés az arcomon. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Mimi1228

2020. május 19.

Kifejezetten tetszett, hogy üveg a tégelye. Kombinált bőröm van, nem éreztem azt a bizonyos maszkos fullasztó hatást, jó kis krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 19.

Bettu

2020. február 19.

Ez a krém valami fantasztikus. Régebben is gondolkoztam már, hogy mi lesz, ha megszűnik a sminkalapom.. Hát megszűnt. Az helyett kerestem valamit, itt krémmánián találtam rá. Előtte egyébként a Nivea Make-up startert használtam. Ez sokkal-sokkal jobb, pedig féltem a márkától. Üveg tégelyben van. Meglepett a kékes-zöld színe és hogy ilyen vizes-géles állagú. Nagyon hamar beszívódik. Hűsítő. Az illata kellemes, és nem utolsó sorban szuperek az összetevői. Már első használat után jobban szeretem. :) Meglepem vele anyukám is, ő is szereti az ilyen nem krém állagú hidratálókat. Nappal és este is lehet használni. Nagyon örülök most ennek a kis csodának! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

fancsi01

2020. február 19.

Nem mertem megvenni mert olcsó,gondoltam annyira is rossz.. de valami hihetetlenül jó.. nagyon száraz, hámló arcbőröm van! Ha felkenem nem is húzódik az arcbőröm. Nagyon jó illata van és pár perc alatt lehet is látni a változást. Ja és ultra gyorsan beszívodik, nem lesz száraz tőle a bőröm, de ami a legfontosabb,hogy zsíros sem!!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 19.

Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Hyaluronate, Biosaccharide Gum-1, Trehalose, Caprylyl Glycol, Pantolactone
Vitaminok: Panthenol

Színezék. Lila színű.