Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ez az arcmaszk 24H Hydro komplex-szel gyors és intenzív hidratálást nyújt. Rendszeres használat esetén mérsékli a szárazság által okozott ráncocskákat. A feszülés érzetet csökkenti. A hialuronsav, aloe vera, avokádó olaj és cupuacu vaj kombinációja támogatja a bőr lipid-és nedvességegyensúlyát. A bőrnek sugárzóan friss tónust és selymesen puha érzetet nyújt.

iifenopy

2020. január 9.

Ár-érték arányban jó. Szerintem túl gyakran nem szabad használni de alkalmanként jól hidratál ha kell egy kis felfrissülés. Kár hogy van benne parfüm.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

redrick

2019. november 24.

Az Isana arcápolókat eddig nem nagyon szerette a bőröm, szóval kellemes csalódás. Bevált, két-háromhetente újravásárolom, az ára rendben van. Tulajdonképpen ez volt az első kipróbált fátyolmaszk, nincs sok összehasonlítási alapom. A trutyi mennyisége számomra megfelelő, nem szeretném, ha lefolyna az arcomról, továbbá az anyag vastag, nem szakad el, még ha szerencsétlenkedik is vele az ember. Aztán időzítő, vízszint, tíz perc pihi, jó kis relaxmaszk akár a rohanós hétköznapokon is. Pattanásosodásra és allergiára hajlamos a bőröm, viszont ettől semmi baja, bár a végén lemosom vízzel, nem higiénikus érzés rajta hagyni még fél napig. Az illata is diszkrét, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

anitaaa04

2019. október 11.

Korábban egy jóval drágább fátyolmaszkot használtam, de mivel már kezdtem kicsit az ára miatt elpártolni tőle ezért új termékek után kezdtem keresgélni. Mikor megláttam ezt a terméket úgy gondoltam, hogy egy próbát megér, nem drága és már több Isana termék is bevállt, így a kosaramban landolt. Sajnos bár ne tettem volna! :(
Nekem már a maszk felhelyezésekor is problémák adódtak, túlságosan könnyen szakad az anyaga, illetve nem éreztem igazán átitatottnak hidratálóval. Ahogy rátettem az arcomra el kezdett csípni, kicsit vártam, hátha ez csak az elején van. De tévedtem. 5 perc után le kellett vennem a maszkot mert egyre jobban csípett. Nem csak az arcbőrömet, hanem a szememet is! Enyhén piros foltok is lettek tőle az arcomon!
Sajnos így kénytelen vagyok visszatérni a jóval drágább, de már bevált fátyolmaszkomhoz!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 11.

LolaDobrev

2019. szeptember 21.

Ár-érték arányban teljesen megfelelő, kellemes maszk, és hatásos

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

Ár-érték arányban teljesen megfelelő, kellemes maszk, és hatásos

Mandarinka

2019. augusztus 9.

Kellemes csalódás! Nagyon jól beszívta a bőröm, nekem pont elég volt, még a nyakamra is jutott belőle. :) Nem csípett mint más drágább társai...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 9.

csyngo

2019. július 30.

Nem tesz csodát, de kellemes használni és a használata után is jó érzetet ad. Használat előtt be szoktam tenni a hűtőbe pár percre, így remek hűsítő is. Miután lehúzom ki szoktam nyomni belőle a benne maradt cuccost és még átmaszírozom vele az arcom. Biztosan léteznek ennél jobb fátyolmaszkok is, de egyébként nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 30.

Ainran

2019. június 27.

Vettem néhányszor, de az Avonos heavenly hydration olivás fátyolmaszkjának a nyomába se ér! Fele annyi cucc van ebben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

springee

2019. május 25.

Azért vettem meg, mert láttam, hogy Koreában gyártották, gondoltam érdekes lesz összehasonlítani azokkal a maszkokkal, melyeket nem csak Koreában gyártottak, de az ottani márkák nevét is viselhetik. Rossmannos viszonylatban összehasonlítva a néha-néha elcsíphető Holika Holika fátyolmaszkokhoz képest olcsónak mondható. Amiben mégis másabb: sokkal vastagabb anyagból van, mint például az említett Holika vagy akár egy Missha, egyéb. Maga a maszk mérete nekem kisebbnek tűnik, ezáltal könnyebben, kényelmesebben felhelyezhető, nem kell olyan sokáig igazgatni, hogy a kivágások a helyükre kerüljenek, a maradékot pedig nem kell ide-oda hajtogatni. Jóval kevesebb esszenciával van azonban átitatva, a tasakból kivéve nem csepeg, az arcra felhelyezve nem folyik. Ezt a magam részéről szintén üdvözöltem. A vastagabb anyag és a kevesebb esszencia végett azonban nem tapad olyan biztosan az arcra, kevés idő elteltével a maszk szélei erősen elállnak, tenni-venni nem feltétlenül lehet benne. Hatását tekintve azonban hozza azt a minőséget, amit egy fátyolmaszktól elvárhatunk - nem egyetlen maszk, egyetlen alkalom fog felérni egy plasztikai sebésszel, de szépen feltölti ideiglenesen a bőrt, kellemes érzést hagy maga után. Néha-néha jól esik beiktatni egy ilyet, szívesen ajánlom másoknak is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

Emma91

2019. május 18.

Nagyon szeretem az ilyen fátyol maszkokat, sokat kipróbáltam már. Tényleg hidratál. Egynek jó👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

peachyglow

2019. május 18.

Mostanában rakaptam a fatyolmaszkokra, viszonylag sokfélével kísérletezgettem. Alapvetően szerintem ez egy jó maszk, szép összetevőkkel, nincs benne alkohol, és a parfüm sem vészes. Nekem semmilyen irritációt nem okozott, nem csípett, nem pirositott.

Egy-két praktikusabb gondolat:
Nagyon sok benne a trutyi, de egyenletlenul oszlik el, amikor először használtam a maszk közepe tocsogott, viszont a homlok-, és állresz nem volt elég nedves emiatt kicsit nehezen cuppant az arcomra. Másodszorra jól osszenyomkodtam mielőtt kibontottam volna és sokkal egyenletesebb volta nedvességtartalma.
Nagyjából 15 percig hagytam magamon, aztán kifacsartam a maszkot, több mint két 'mareknyi' lötyi volt, és eloszlattam az arcomon (én szoktam tenni a szemhejamra egészen az alsó szempillamsoraig fel szoktam vinni, de ez érzékeny szemueknek nem ajánlott) a mellkasomra, a nyakamra, meg a vállamra is picit. Így vártam megint nagyjából 15 percet, azután pedig megtorolgettem magam, hogy amit nem szívott be a bőröm azt eltávolítsam.

Hatása:
Szerintem rendben van, szépen feltoltotte az arcom, puha lett, felitta az anyagot, másnap reggelre egészséges fénye volt a bőrömnek, semmi száraz folt. A szemkornyeken is szuper a hatása volt. A pupa brightening maszkjat nem veri, de szerintem nagyon is szépen teszi a dolgát. Jár az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Egy-két praktikusabb gondolat:

Hatása:

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.