Isana

Ár:   349 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. december 7.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szérumok, Kezelések

Ez az arcmaszk 24H Hydro komplex-szel gyors és intenzív hidratálást nyújt. Rendszeres használat esetén mérsékli a szárazság által okozott ráncocskákat. A feszülés érzetet csökkenti. A hialuronsav, aloe vera, avokádó olaj és cupuacu vaj kombinációja támogatja a bőr lipid-és nedvességegyensúlyát. A bőrnek sugárzóan friss tónust és selymesen puha érzetet nyújt.

Emma91

2019. május 18.

Nagyon szeretem az ilyen fátyol maszkokat, sokat kipróbáltam már. Tényleg hidratál. Egynek jó👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

peachyglow

2019. május 18.

Mostanában rakaptam a fatyolmaszkokra, viszonylag sokfélével kísérletezgettem. Alapvetően szerintem ez egy jó maszk, szép összetevőkkel, nincs benne alkohol, és a parfüm sem vészes. Nekem semmilyen irritációt nem okozott, nem csípett, nem pirositott.

Egy-két praktikusabb gondolat:
Nagyon sok benne a trutyi, de egyenletlenul oszlik el, amikor először használtam a maszk közepe tocsogott, viszont a homlok-, és állresz nem volt elég nedves emiatt kicsit nehezen cuppant az arcomra. Másodszorra jól osszenyomkodtam mielőtt kibontottam volna és sokkal egyenletesebb volta nedvességtartalma.
Nagyjából 15 percig hagytam magamon, aztán kifacsartam a maszkot, több mint két 'mareknyi' lötyi volt, és eloszlattam az arcomon (én szoktam tenni a szemhejamra egészen az alsó szempillamsoraig fel szoktam vinni, de ez érzékeny szemueknek nem ajánlott) a mellkasomra, a nyakamra, meg a vállamra is picit. Így vártam megint nagyjából 15 percet, azután pedig megtorolgettem magam, hogy amit nem szívott be a bőröm azt eltávolítsam.

Hatása:
Szerintem rendben van, szépen feltoltotte az arcom, puha lett, felitta az anyagot, másnap reggelre egészséges fénye volt a bőrömnek, semmi száraz folt. A szemkornyeken is szuper a hatása volt. A pupa brightening maszkjat nem veri, de szerintem nagyon is szépen teszi a dolgát. Jár az 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 18.

Egy-két praktikusabb gondolat:

Hatása:

Forever0415

Korcsoport: < 18
2019. május 10.

Árához képest ez egy tök jó maszk, jól illeszkedik az arcra, olcsó, hűsít és valamennyire hidratál, valamint nem szárad ki 10 perc alatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 10.

Takaro

2019. április 4.

Szinte szaraz a maszk, nedvesseg hianyaban pedig fent sem marad az arcon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Szinte szaraz a maszk, nedvesseg hianyaban pedig fent sem marad az arcon.

Martu0508

2019. március 6.

Szeretek kìsèrletezni, ès mivel ebben az árkategòriában találtam már egy ennèl jobb maszkot, ezèrt sajnos nincs olyan jò vèlemènyem ròla. A maszk alakja mèg a szokásosnál is rosszabbul illeszkedik a fejformámhoz, ès bár nagy mennyisègű fluid van benne, mègsem annyira nedves, hogy formázhatò legyen. Kb 5 perc mùlva elállt már az arcomtòl, de amikor kinyomkodtam a tartalmát, nagyon meglepődtem, mert bőven jutott az arcomra, a nyakamra ès a dekoltázsomra is. A hidratálò hatása tetszik, de biztosan nem veszem ùjra a kellemetlen használat miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 6.

Kuro

2019. február 20.

én teljesen meg vagyok elégedve vele. nem olyan túlárazott sheet mask, mint a márkásabb társai, és pont annyit is tud. egész szép összetevői vannak, nincs tele nyomva alkohollal. puha és hidratált bőrt eredményez. ha megtehetném, heti 5x biztosan használnám, akkor biztosan több eredménye is lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 20.

CeCeDrake

2019. február 16.

A Viszkok Fruzsi wellness boxban volt. Amit amúgy magamtól nem vettem volna meg, ajándékba kaptam.
Ez a termék teljesen átlagos drogériás maszk, nem árt, de nem is használ.
Ragacsos érzetet hagy maga után, de ennyi pénzért szerintem ez nem oszt, nem szoroz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

Ez a termék teljesen átlagos drogériás maszk, nem árt, de nem is használ.

BiankaV

2019. január 14.

Összeségében egy nagyon jó kis maszk. Hidratál, nem irritálja a bőrt, és pihe puha érzetet hagy maga után. Pihenős hétvégékhez nálam kötelező termék lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 14.

umpalumpa

2018. december 6.

Meglepődtem, hogy nem tocsog annyira, mint az eddig használt néhány maszk, de mondjuk, hogy épp elég volt a hidegtől kiszáradt arcomra. Az összetevők elég jók, semmi komolyan ijesztő és az a kis illatanyag alig érezhető. Nem tartom valószínűnek, hogy emiatt, inkább a magas glicerintartalom lehetett az oka (már írtam az adminnak, hogy kimaradt az összetevők közül), hogy csípett. Eleinte jobban, aztán pár perc múlva csillapodott, majd teljesen elmúlt. Egészen jól illeszkedett, nem volt alkalma csúszkálni, mert nagyon gyorsan kihörpölte a bőröm a szérumot. Nem pirosodtam ki, inkább egységesebb, nyugodtabb lett a bőröm utána. Feltöltötte a képemet, nem húzódott, inkább kicsit ragacsos maradt, de este, itthonra elnézem. Egy tartalmas krém második rétegnek a maszklevétel után és irány az ágy :)
Asszem veszek még. 4 és 5 csillag közé taksálom. Legyen 5.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 6.

Asszem veszek még. 4 és 5 csillag közé taksálom. Legyen 5.

Candy21

2018. december 6.

Nekem tetszett jól hidratálta a bőrömet picit hagyott maga után egy ragacsos érzetet, de nem volt zavaró. Jól hűsitette az arcomat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate
Gyulladáscsökkentők: Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Betaine, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Sodium Ascorbyl Phosphate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.