Isana

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Könnyű hajolaj, 230°-ig védi a hajat a hőtől,miközben a jojobaolaj ápolja. Intenzív fényt és több rugalmasságot biztosít. Hosszú és igénybevett hajra.

Ár: 750 Ft , Eladó: Rommie77
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel budapesti közlekedési csomópontokon

csFanni24

2019. február 4.

Nekem nagyon bevált. Törölköző száraz hajra használom és látványosa segít a száraz hajvégeimen. Az illatát is nagyon szeretnem, néha csak úgy egy kicsit felkenek a hajamra hogy illatozzon. Nagyon kevés is elég belőle, ezért megéri mert sokáig tart. Néha vasalom is hajam, ilyenkor is előtte felviszem és nem kell aggódnom hogy sérülne a hőtől a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 4.

Tabi

2019. január 24.

Haj egyenesre szárítás előtt és után használom, és nagyon látványos a különbség. Sokkal kevésbé látszik tőle töredezettnek tőle a hajam, nagyon finom illata van, nem zsírosít. Viszonylag sokáig elég is lenne, ha nem éreznék folyton késztetést arra, hogy mindig 10 nyomásnyit tegyek a hajamra. :D De jó ideig így is elég lesz. Hosszútávon se látom, hogy károsodna a hajam tőle, úgyhogy szerintem hővédőként is jól működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Raikiky

2019. január 14.

Baleás helyett vettem, mert azt nem találtam sehol sem egy időben. 2-3 Pumpányit teszek a hajvégekre törölköző szárazon. Egészen addig nem tudtam eldönteni van e hatása vagy sem, amíg egyszer véletlenül el nem fejeltettem. Csodálkoztam, mi baja lehet a hajamnak, miért ilyen fura száraz, mondanom sem kell megörültem, mikor kiderült, hogy ez a kis olaj hiánya volt az oka. Tehát azt kell mondjam az én vékony szálú hajamna sokat segít. Ja, és vagy fél éve vettem de rendszeres használat melett is fele megvan még. Megéri a pénzét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 14.

kisenikoke

2018. december 31.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a terméket.
Sajnos nekem egytalan nem jött be. Full gagyi, gyakorlatilag semmit sem ér. Alig vártam hogy végre kifogyjon. Hatása nulla. Bárhonnan is nézem nem jött be. Abszolút penzkidobas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 31.

Nagyon szerettem volna szeretni ezt a terméket.

marysidehouse95

2018. november 12.

Nagyon jó volt. Az illata, a hatása. Puha lesz tőle a haj.
Ezt a terméket a jövőben újra be fogom szerezni majd.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Nagyon jó volt. Az illata, a hatása. Puha lesz tőle a haj.
Ezt a terméket a jövőben újra be fogom szerezni majd.

annak29

2018. november 4.

Nagyon szeretem, már régóta használom. Sokáig elég, nem nehezíti el a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

Nagyon szeretem, már régóta használom. Sokáig elég, nem nehezíti el a hajat.

Kiscsillag5

2018. október 1.

Szerintem szuper. Teljesen meg vagyok vele elégedve. Finom illat, szép csomagolás... De ami a legfontosabb hogy ápolja és puhává teszi a hajat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 1.

solleinoemi

2018. augusztus 4.

Nekem bevált mint hajolaj. Hővédelme szerintem minimális.
Táplál, puhít és nem nehezít.
Ár érték arányban nagyon jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 4.

Nekem bevált mint hajolaj. Hővédelme szerintem minimális.
Táplál, puhít és nem nehezít.
Ár érték arányban nagyon jó.

sophiie

2018. július 6.

Az illata nem rossz, de nem is kiemelkedően jó.Vizes hajra kenem minden hajmosás után függetlenül attól, hogy szárítok-e hajat vagy sem. Egynek elmegy, de nem fogom újra venni. A sárga csomagolású,(talán avokádós) kiakadása jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 6.

piperepozitív

2018. június 23.

Elsősorban azért esett erre a választásom, mert hővédelmet is ígér, ami szerintem nagy előny. Körkefés hajszárítóval szárítom mindig a hajam, vasalni nem szoktam, az évek óta meglévő hővédő sprét mondhatni sose használom, ezért jó, ha a hajvégápoló olaj egyben hővédő is.
Elég híg, vékony olaj, szerintem általában sűrűbbek szoktak lenni, de ezt nem bánom, könnyű eloszlatni.
Jópár pumpálásnyi is elfér a hajamon, pedig vékonyszálú, és nem is túl hosszú. Sosem tudtam még olyan sokat rákenni, hogy elnehezítse.
Mindig vizes hajra kenem, de ritkán előfordul, hogy szárazon rakok egy picit elől a végére, hogy lesimítsa, ekkor sem lesz zsíros hatású.
Összességében szeretem, bár a hatékonysága picit lehetne jobb, szerintem vannak ettől ütősebben ápolók is.
Az illatát kifejezetten szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 23.

Az illatát kifejezetten szeretem.

Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil