Isana

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Könnyű hajolaj, 230°-ig védi a hajat a hőtől,miközben a jojobaolaj ápolja. Intenzív fényt és több rugalmasságot biztosít. Hosszú és igénybevett hajra.

Ár: 750 Ft , Eladó: Rommie77
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel budapesti közlekedési csomópontokon

Rokamoka13

2017. július 3.

A száraz hajvégeimmel csodát tesz és az illata is elképesztő jó: )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

A száraz hajvégeimmel csodát tesz és az illata is elképesztő jó: )

LunaFlor

2017. május 14.

Jó fél éve vettem valamiféle ápoló-hővédő alkalmatosságnak és nagyon elégedett vagyok vele, noha sokakkal ellentétben nekem az illata nagyon nem jön be. A javasolt 1-2 pumpálásnyi mennyiség helyett én 10-12 pumpálásnyit oszlatok el a hajamon minden hajmosás után, mivel alapvetően száraz végű és festett a hajam így minden további nélkül felszívja ezt a mennyiséget, és még így is, még mindig meg van a harmada, ami lenyűgöző. Nem mondom, hogy nem találkoztam jobb termékkel a piacon, de ár-érték arányban abszolút megéri. Nem tudom, hogy újraveszem-e, de ez leginkább annak köszönhető, hogy az illata nagyon nem tetszik és hogy amúgy is szeretek kísérletezni - ezért a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Magnolieae

2017. április 6.

Azért használom, hogy a hajam ne szálljon szárítás és vasalás után, valamint hogy ápoljam és tartósabb maradjon a frizurám. Más hajformázókat (hajlakk, hab, stb...) nem szívesen használok, mert akkor nagyon merevvé, mesterkéltté válik a hajam esése. 1-2 nyomás bőven elég belőle a hajszálak kb. közepétől a végéig egy vállig érő hajnál. Az illata verhetetlen!!!!! Hajvasalás előtt eszembe sem jutna a hajamra kenni, főleg mert jojobaolajat tartalmaz. Van jó néhány olaj, ami a hajra nagyon jó hatással van, csak felkenésük után hajvasalót használni véleményem szerint tilos! Hacsak nem az a célunk, hogy kisüssük a hajunkat, mint krumplit az olajban. Ár-érték arányban jó termék!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 6.

Sundelion33

2017. március 3.

Hosszú hajamra használom, segít kifésülni, és megőrizni a haj fényességét. Mióta ezt használom, sokkal kevesebb törött hajszálam van, és jobban bírja a hajszárítózást is. Kellemes az illata, sokáig érezhető.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 3.

Andi888

2016. november 25.

Hónapok óta használom a hosszú hajamra minden hajmosás után. Nagyon finom az illata, puhává varázsolja a hajam, elégedett vagyok vele, újravenném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Deena

2016. november 16.

Kíváncsiságból vettem meg, tud annyit mint az avonos hajoljak ,talán olcsóbb is. Könnyű , nem nehezít, puha sima lesz a hajam tőle,, bár 3.nap zsírosabb a hajam az átlagnál ,de ezen kívül semmi negatívumot nem észleltem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 16.

Ennie86

2016. október 17.

Akció lévén jutottam hozzá. Kellett valami a kedvenc fructis olajom helyett. Abszolút nem csalódtam ebbe se. :)
Valóban kiadós, nem hagy ragacsos érzetet maga után. A hajam könnyen fésülhető és egyenletes. Az illata meg nagyon jó! :)
Biztos újra fogom venni ha elfogy. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 17.

Biztos újra fogom venni ha elfogy. :)

Tundi94

2016. október 5.

Szinte semmit nem ért a hosszú,hullámos/göndör átmenetű,vékonyabb szálú, töredezésre hajlamos hajamra. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

dorottyakss

2016. szeptember 24.

Nagyon száraz, fakó, formázhatatlan és szétálló a hajam az államtól lefelé , használat után viszont fényes, formázható, fésülhető a hajam . Az illatát imádom és nagyon sok ideig elég + az ára is rendben van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

thajni

2016. augusztus 10.

Szőkített hajvégemre vette, sokáig betart elég 1-2 nyomás a flakonból, nem nehezíti el a hajamat, egyből beszívja. Az illata pedig nagyon finom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil