Isana

Ár:   1149 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. november 12.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Hajápolók

Könnyű hajolaj, 230°-ig védi a hajat a hőtől,miközben a jojobaolaj ápolja. Intenzív fényt és több rugalmasságot biztosít. Hosszú és igénybevett hajra.

Ár: 750 Ft , Eladó: Rommie77
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel budapesti közlekedési csomópontokon

guppi666

2016. július 21.

Én is szeretem. Az első olajom, szóval viszonyítási alapom nincs. Nem is akartam semmi olajat, mert nincs sok gondom a hajammal, de már bánom hogy hamarabb nem kezdtem el használni. Le volt nagyon akciózva, gondoktam ha mégse jó, nem nagyon bánja a pénztárcám. Puha, fényes lesz a hajam tőle, valamint amiben a legnagyobb segítség, az nekem is a szöszösödés és valóban nem állnak ezerfelé a hajvégeim, hanem szép sima egyenesek. Az illata nagyon finom púderes. Hátránya hogy elég gyakran kenegetem, mert nem érzem hogy sokáig hatna, viszont ennek ellenére is lassan fogy. Nedves és száraz hajon is működik nálam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 21.

adoribea

2016. július 19.

Néhány hete vettem a nem túl biztató vélemények dacára. Hosszú melírozott hajvégeim eléggé "szöszösödtek", és a fodrász ajánlotta hogy a végeit hidratáljam olajokkal és/vagy pakolásokkal. Órákat töltöttem a Krémmánián és polcok előtt :D Végül ez került a kosaramba. Nem voltam nagy reményekkel, de azt kell mondjam, nagyon pozitívan csalódtam. A hajvégeim szárítás után nem állnak ezerfelé, szépen belesimulnak a helyükre :) És amit én még megfigyeltem (a puhaságon túl), hogy "gumizás" után sem törnek meg a szálak. Hetente kétszer járok edzeni, amikor lófarokba fogom, és eddig mindig bennemaradt a hajamban az a bizonyos törés. Még reggel is látni lehetett a hajgumi helyét. Most nem. Kiengedés és átfésülés után kb fél órával már olyan a hajam, mint előtte :D Azt hiszem, hosszútávú kapcsolat lesz a miénk :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 19.

CintiaKalman

2016. június 6.

Sajnos egyet kell értenem Viki995-tel, mivel nálam is teljesen ugyan ez a helyzet áll fenn. Nem ápolt, nem segített a hajamon. Pedig olcsó és kellemes az illata, így szerettem volna, ha beválik nekem is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 6.

Nicolett022

2016. április 16.

Hetente 3-4 alkalommal használom hajvégre és a hosszára is. A vége egyáltalán nem töredezik, puha lesz tőle a hajam, nem mellesleg pedig nagyon jó cseresznye illata van. Ez az első olyan hajolajam, ami után nem marad olajos a hajam. A hővédő hatása nem tudom mennyire jó, nagyon ritkán szoktam vasalni/szárítani a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 16.

Viki995

2016. március 30.

Néhány hónapja használom, de nem tapasztaltam különösebb ápoló hatást. Sajnos ugyan olyan száraz a hajam, mint előtte semmit nem javított rajta. Nyilván csodákat nem vár az ember, mert a töredezett hajvégek nem fognak helyrejönni sajnos azokon csak az olló segít, azt azért elvárhatja az ember, hogy tovább ne töredezzenek a hajvégei. Sajnos ez a termék nem képes a töredezést megállítani, úgyhogy nekem nem igazán jött be :( Egyedül az illatáért adok neki 2*ot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 30.

Yolanda

2016. március 23.

Nekem nagyon tetszik ez az olaj! A fodrászom javasolta, hogy szárítás után masszírozzam a hajvégekbe, ha szárazabb a hajam (pl. nyáron), akkor egy picit a hajhosszra is tehetek. De legtöbbször csak a hajvégekre használom és annyira hatásos, hogy két vágás között egyáltalán nem törik a hajam, szép fénye van és finom illata! Kb. fél óra alatt teljesen beszívódik minden, amit rákentem (ez kb. 8-10 pumpányi mennyiség, mivel nagyon hosszú és sok a hajam.) Én elégedett vagyok vele mert ezzel a módszerrel nekem nagyon hatásos! Jó szívvel ajánlom másnak is, és én is boldogan újraveszem! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 23.

Loona

2016. február 7.

A töredező, száraz hajvégeimre használok hajmosás után hajolajat, és van is most egy bevált, de amikor megjelent ez, nagyon kíváncsi lettem rá, főleg a hővédő hatása vonzott, így az első leárazáson meg is vettem.
Sajnos azonban nagyon nem vált be. Konkrétan két hét használat (tehát kb. 6-7 hajmosás) után a hajvégeim olyan szinten töredezettek lettek/letörtek, mintha valami durván szárító dolgot használtam volna rájuk célzottan. Hajfestés, bármilyen más váltás a hajápolási rutinomban nem történt ez alatt a két hét alatt, sőt, még kivasalni is lusta voltam a hajamat (bár azt ettől függetlenül).
Alapból nem hiszek benne, hogy egy ilyen típusú terméknél elég ennyi idő, hogy megtapasztaljuk a hatását, de itt a hiány egyszerűen annyira ijesztő volt, hogy nem mertem tovább kísérletezni... hónapok öröme, sikere töredezett le emiatt a két hét miatt D:

Egyszer-kétszer próbáltam a mostani bevált Baleás olajommal (Professional Oil Repair) kombinálva is használni, de nem sikerült eltalálni az arányokat, a kettőtől együtt valahogy olajos maradt a hajam szárítás után is (külön-külön soha nem történt ilyen). Most úgy próbálom elhasználni, hogy ricinusolajos hajtőpakoláskor ezt teszem a végekre és hagyom rajta órákig, utána viszont hajat mosok, és azután a Baleásat használom, ahogy előtte már bevált. Ezt annyi ideje még nem próbálgatom (meg ricinusolajat eleve csak hetente-kéthetente használok), így nem vettem még észre változást. Ha ebben a formában beválna, visszajövök update-elni, addig viszont hiába a kis helyes lila flakon és a visszafogott, halvány, de kellemes illat, nem tudok neki egy csillagnál többet adni, és az is jóindulatú, mert ez sajnos nem csak pénzkidobás volt így...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 7.

mobeto23

2015. december 28.

Nekem tetszik az illata, csak a hajvégekre szoktam tenni belőle, szépen ápol és fényt ad. Nem használom sokszor, max 1x egy héten.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 28.

Candy21

2015. december 12.

Nekem nagyon tetszik puha és selymes lesz tőle a hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 12.

Nekem nagyon tetszik puha és selymes lesz tőle a hajam.

Hidratálók: Dimethiconol, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil