Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Regenerálja az érdes és kirepedezett ajkakat. Integrált UV védelemmel (SPF 12).

Ásványi- és szilikonolaj mentes. Tartósítószer és színezőanyag mentes.

Audry1

2019. szeptember 18.

Nekem még ez a változat volt meg, a vélemények alapján szereztem be a száraz ajkaimra. Nekem nagyon tetszett, jól hidratálta a szám, egyáltalán nem tapasztaltam semmi rosszat, tartósabb is volt a hatása! Naponta kétszer használtam, reggel és este. Amikor hidegebb volt kint, akkor többször felé kellett nyúljak, de még így is elég sokáig kibírta! Sajnos már nem nagyon kapható, ahogy láttam, emellett saját gyártmányú ajakápolókat használok, de összességében szerintem messze az egyik legjobb, ha az olcsóságát nem nézem akkor is!
A másik Isana ajakápoló, amit próbáltam és nagyon bejött az olivás volt. Mindkettőt merem ajánlani! Nálam ez is 5 csillag! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

tonic

2019. július 19.

2018.02.08.
Kellemes a használat,az illata,hatása,bár kételkedtem,h milyen lesz,de egészen megszerettem amúgy. Akciósan vettem,így drága sem volt,bár a csomagolása nem ilyen.
update
Ez ugyan megszűnt,de az utódja a piros intensive sztem ugyanez, annyi,h a fényvédelem csak 10,de hát a semminél az is több. Shea és szőlőmagolaj van benne, továbbra is szeretem, most ez van a táskámban is, mert szeles helyen voltam, és ott is bevált... illetve most ha jól tudom,még épp akciós is, megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. július 19.

2018.02.08.
update

leba

2019. július 18.

Egyik kedvenc ajakápolóm volt. Most látom, hogy már nem gyártják.... Nagyon szomorú vagyok miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 18.

Makk Zsuzsó

2019. január 14.

Nem valami nagy szám, amióta elfogyott a Nuxe ajakápolóm, ezt használom és azóta cserepesek az ajkaim. Akinek csak a legzsírosabb La Roche Cicaplast, Bioderma Atoderm, stb. ajakáplók voltak a téli mentsvárai, azok meg se próbálkozzanak ezzel! Tavaszra, őszre elmegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 14.

Vattacukor1990

2018. december 2.

Alapvetően én Labello párti vagyok. Épp a fehér (Med Repair) változatát kerestem a Rossmannban, ám nem volt, így ezt választottam helyette.
A hatásával semmi probléma, nem szárít hosszabb távon sem. Annak ellenére, hogy fillérekért hozzá lehet jutni, szuper termék. Az illatát nem kedvelem, de ez egyéni dolog. Az íze számomra nagyon rossz, ez az egyedüli bajom vele. Emiatt négy csillagot adok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 2.

Szandika12

2018. november 26.

Update: 3 hónap eltelt és még sosem hagyott cserben. :). Ezért az árért ilyen minőség csodálatos. Nekem ezen kívül régebben az ilyen sima noname kínais ajakápolók jöttek be, amiknek amúgy meglepően jók voltak mindig az összetevőik (utána néztem). Ennek is nagyon csodásak, fényt is ad az ajkaknak és az illatát is bírom. :)

Azt kell hogy mondjam, jobban bejött mint a körömvirágos :). Imádom a krémmánia oldalt, mert nagyon jó irány mutató, gyorsabban rájövök, melyek a jó termékek és melyeket kerüljem el. Talán körülbelül 17 órakkor kentem utoljára és most még mindig puha, ezt egy ajakbalzsam sem tudta eddig teljesíteni :). Ja azt elfelejtettem, hogy most 8 óra van :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 26.

herczegno33

2018. november 15.

A Rossmann 25%- ra akciózta èpp, persze, hogy bespájzoltam Isana ajakápolókból :)
Klassz kis termèk, nekem eddig az olivás jött be leginkább, de ez is jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

hfancs

2018. október 31.

Sajnos nekem nem vált be, körülbelül 2 hétig egész jól hidratált és azután elkezdett rettentően szárítani. Semmit nem használ azóta, pedig szerettem volna szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

Mariella

2018. október 9.

Nagyon hatásos, és nagyon olcsó. Amikor megláttam a polcon, gondoltam kipróbálom, mert az Isana termékek eléggé jó minőségűek. Nem csalódtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 9.

tyukanyo

2018. október 8.

Ez az első ajakápoló amit majdnem teljesen elhasználtam.
Ha nagyon szárazak az ajkaim pár nap alatt rendbe rakja.
Mindenkép kipróbálom a többi jó véleményes isana ajakápolót.
Ja és szuper olcsó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 8.

Ez az első ajakápoló amit majdnem teljesen elhasználtam.
Ha nagyon szárazak az ajkaim pár nap alatt rendbe rakja.
Mindenkép kipróbálom a többi jó véleményes isana ajakápolót.
Ja és szuper olcsó.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate