Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Regenerálja az érdes és kirepedezett ajkakat. Integrált UV védelemmel (SPF 12).

Ásványi- és szilikonolaj mentes. Tartósítószer és színezőanyag mentes.

Dalmicica

2016. április 11.

Baromira szárad, vedlik a szám. Ez pár nap alatt rendbe rakta...nagyon skeprikus voltam de szuper. A szaga viszont....hányiger, de muszáj elviselnem mert hat :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

rencike666

2016. április 11.

Engem nem érdekel milyen a csomagolása, nem azt kenem magamra hanem a tartalmát, egyébként meg nincs vele baj. Baráti ára van és teljesen rendbe tette az ajkaimat ennyi a lényeg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 11.

Vicus

2016. április 10.

Egyik legjobb ajakápoló. Nagyon csúnyán kiszáradt ajkaimat egy nap alatt rendbe tette. Nagyon jó az ára is, de a csomagolása nekem sem tetszik :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.

Kamillavirag

2016. április 10.

Nagyon jó! nem viaszos érzés fölkenni, nagyon jól hidratál, nem mégjobban szárít, és nagyon olcsó is. Örülök, hogy megtaláltam, eddig nem sok ajakápoló vált be

mesayaa

2016. április 7.

Eddig nem használtam még ajakáplókat, de ez nagyon elnyerte a tetszésem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 7.

Eddig nem használtam még ajakáplókat, de ez nagyon elnyerte a tetszésem :)

kriszti.csatlos

2016. április 7.

Tesómmal évek óta csak ezt használjuk, nagyon szeretjük. Kellemes az illata, jól ápol, olcsó. Többet szerintem nem is kell mondani, mi imádjuk!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 7.

Audrey21

2016. április 3.

Itthonra tégelyes ajak ápólóm van, nekem az hatékonyabb, de akartam egyet az irodába. Nem olvastam utána a dolognak, csak levettem egyet a polcról, mondván, úgyis mindegy, egy átlagos ápoló bőven jó lesz. Ehhez képest imádom, sokkal jobban, mint az itthonimat. Olyan szépen rendbe kapta a repedezett száraz ajkam, hogy az hihetetlen. Viszonylag hamar beszívódik, de elég vaskos a textúrája, így ér is valamit. Szerelem, veszek itthonra is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Petra9323

2016. március 15.

Sokadikat használom el és maximálisan bevált, imádom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Sokadikat használom el és maximálisan bevált, imádom.

palacka11

2016. március 3.

Nagyon tetszik! Az ára nagyon jó. Eszméletlen cserepes szám van és villámgyorsan helyrerakta. Az illatával is elégedett vagyok, kis szolid édeskés illata van. Amúgy is meg vagyok elégedve az isana termékekkel, ezt is csak ajánlani tudom!!! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 3.

oklaudia

2016. március 2.

Nekem sajnos nem vált be. Elkezdett hámlani az amúgy is cserepes ajkaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 2.

Nekem sajnos nem vált be. Elkezdett hámlani az amúgy is cserepes ajkaim.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol