Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Regenerálja az érdes és kirepedezett ajkakat. Integrált UV védelemmel (SPF 12).

Ásványi- és szilikonolaj mentes. Tartósítószer és színezőanyag mentes.

Bubus06

2016. február 26.

Elkezdtem az elmúlt időben használni egy új fogport, ami annyira tönkrevágta az ajkaimat és a szám nyálkahártyáját, hogy az ajkaim felduzzadtak, mintha vákuumba szívtam volna, izzó vörös színű volt, és úgy kisebesítette a számat a második napra, hogy a mosolygásoknál szétszakadt az ajkaimon a bőr. (Nagyon fájt, és nagyon vérzett..) És néhány napig utána a mézes-tejes ajakápolóm sem tudta helyrehozni a problémát. Elkezdett érzéketlenné válni a szám, és már a szám környékéről is sebesedett ki a bőröm. Komolyan mondom..Már végső elkeseredésemben majdnem orvoshoz fordultam. A kamillás borogatás sem segített rajtam. Próba-szerencse alapon vettem meg ezt a kis csodaságot a Rossmann-ban, és nem fűztem hozzá túl sok reményt.
Hát én olyan kellemeset csalódtam benne!! Egy éjszaka alatt levitte a duzzanatot, és elkezdte hámlasztani a sebes ajkaimat, miközben lágy puhaságot kölcsönzött a a számnak. Imádom..Nagyon hálás vagyok neki. Azt hiszem örökre szóló kapcsolat alakult ki közöttünk. :) Ma már a hámló réteg is alakulgat eltűnni, úgyhogy a zsebem lakója lesz mostantól, ha netán vészhelyzet alakul ki, és szükségem lesz újból a segítségére.
Szeretném majd megvenni a nyárhoz való szezonális testvérét is.
Olyan kis szerény benyomást kelt a 250 Ft-os árával. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 26.

Szeretném majd megvenni a nyárhoz való szezonális testvérét is.
Olyan kis szerény benyomást kelt a 250 Ft-os árával. :D

Etta22

2016. február 25.

Épp kifogyott a Labellom, gondoltam veszek egy ilyet az olvasottak alapján. A csomagolása egyáltalán nem tetszik, vmilyen gyógyszertári cuccra hasonlít. Illata visszafogtt, kissé édeskés. Nem igazán az a beszívódós fajta, állagra keményebb de szerintem még pon elfogadható. Az intenzív jelző azért túlzás, de szárítani nem szárít. Összességében nem rossz termék, de legközelebb inkább kipróbálok mást.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

GNóri

2016. február 20.

A sok jó vélemény hatására vettem meg. Sajnos nekem olyan, mint halottnak a csók..az évekig tartó carmexezés után az ég világon semmi hatása. Ettől függetlenül nem dobtam ki, ha néha egy kis fényt akarok az ajkaimra, akkor ezt használom szájfényként.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 20.

dorci1994

2016. február 18.

Elég sok ilyen olcsóbb ajakápolóm van és felváltva használom őket. Mikor milyen kedvem van. Így tűnt fel, hogy ez egy nagyon jó kis ajakápoló. Este felkenem, és éjszaka szépen teszi a dolgát! Nagyon tudom ajánlani! Jó kis téli termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 18.

Niki03

2016. február 16.

Rengeteg ajakápolót kipróbáltam, de az igazán cserepes, kiszáradt ajkakat igazából csak ez tudta rövid idő alatt rendbe hozni. Valóban tartja, amit ígér, télen kötelező tartozék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 16.

Zafado

2016. február 5.

Ajakápolókból eddig mindig inkább a középső árkategóriába esőket használtam, kísérletképpen vettem csak meg ezt a kis csodát. Mert tényleg az, nagyon jó kis ápoló, tényleg tudja, amit kell, ár-érték arányban verhetetlen! Nagyon meg vagyok vele elégedve!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 5.

bdori

2016. január 28.

Eddig Carmexet használtam, de a jó vélemények miatt most ezt próbáltam ki. Fel volt adva neki a lecke, nagyon ki volt száradva a szám, hiába kenegettem napokig mézzel, nem lett jobb. Ez az ajakápoló kb egy nap alatt helyre tette. Egyedül az illatával nem vagyok kibékülve, de a hatásért elnézem neki :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 28.

Kiscsillag5

2016. január 26.

Nem gondoltam volna, hogy az Alterrás kamillás ajakápolón kívül nekem még bejön majd más is. Ez bejött. Jól hidratál, jó az állaga és az illata is. Kihúzza a száraz ajkakat a bajból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

Adél Zsanna

2016. január 20.

Nekem az all time favourite a hydro változata de,amikor az ősszel akció volt rájuk a Rossmannban gondoltam télre veszek egy ilyet is. Háááát elég sokáig nem lett kedvenc mert elsőre furcsa volt,nehéz,sok, egy réteget hagyott a számon. Aztán most pár hete,hogy betört ez a rettenetes hideg... isteni :) Most sajnos beteg is vagyok,megmentő,viszont ez télre való :) (nekem)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 20.

Dike01

2016. január 14.

Nem szoktam ajakápolókkal kísérletezni van jól bevált, viszont legutóbb csak tégelyeset kaptam azt nem szívesen hurcolnám magammal és nyúlkálnék bele .Gondoltam egy táskába dobósnak jó lesz ez is. Meglepően jól teljesít nem is gondoltam volna kellemes az illata segít a kicserepesedésen , nem kell napi 50x újra kenni ,hogy érezzem van hatása. 150 forintért ajándék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 14.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol