Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Regenerálja az érdes és kirepedezett ajkakat. Integrált UV védelemmel (SPF 12).

Ásványi- és szilikonolaj mentes. Tartósítószer és színezőanyag mentes.

Csipetke

2015. október 13.

Nagyon jó kis termék,annyira hidratál amennyire kell.Még télen is megvédi a számat,nem szárad ki.Ami tetszik,hogy szagtalan íztelen lehet nyugodtan vastagabban kenni.Az ára is jó,szerintem,nagyon jó :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 13.

PinkBelleLab

2015. szeptember 17.

Laza történet: Anyummal épp nagy bevásárlást tartottunk kozmetikai cuccokból és nem akartam a sok drága ajakápoló után ismét csalódni,ezért ezt választottam, láttam hogy kifejezetten száradt ajakra való és nem is drága, illetve imádok új termékeket kipróbálni. 4,8g és csak 300ft.

Hatás/Tapasztalatok: Tetszik a kinézete,letisztult,az illata nem tolakodó, nem az amitől hányingered van, vagy éhes leszel, vagy émelyeg a gyomrod,hanem az a kellemes visszafogott,az íze se nem finom,se nem keserű, felkenve kissé zsíros állagú, lassabban szívódik fel, az én ajkaimat ez sem hidratálja eléggé sajnos. De valamiért tetszik.:D De mivel imádom az új dolgokat nem hiszem,hogy újra vásárolom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

madama

2015. július 27.

Minden nap használom, ha ki van száradva a szám, másnapra rendbe teszi, kellemes visszafogott illata van, nekem az állaga is megfelelő. Én kaptam így csak itt olvastam az áráról, de újra fogom venni:-) Eddig a legjobb ajakápoló, amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 27.

blairwaldorf

2015. július 7.

Tökéletesen meg vagyok a termékkel elégedve.
Használtam már olyan "intenzív" ápoló ajakbalzsamot is, ami ennek a többszörösébe került, de ilyen hatást nem nyújtott még egy termék sem.
Hozzá kell tennem, hogy nem kimondottan cserepes a szám. Normál ajkakon nagyon jól teszi a dolgát.
Az illata semleges, néha érzem az ízét a számban, de nem zavaró.
Jó kis termék ezért az árért! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 7.

Tökéletesen meg vagyok a termékkel elégedve.
Az illata semleges, néha érzem az ízét a számban, de nem zavaró.
Jó kis termék ezért az árért! :)

Mancsuka

2015. június 29.

Télen kiszáradás ellen tökéletes, megfelelően hidratál, egy hét után puhák voltak az ajkaim! :) Az illata is tetszik, és persze rendkívül olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. június 29.

MajorLinda96

2015. június 1.

Nem rég óta használom, az előző ajakbalzsamom kifogyása után szerettem volna keresni egy olcsóbb, de hasonlóan jó alternatívát. Ekkor ajánlotta barátnőm ezt az ajakápolót (amit ő már régóta használ). Azt kell, hogy mondjam, csodaszer! Sokkal jobb mint az előző ajakápolóm, jobban hidratálja az ajkaimat, és megmenti a menthetőt, pedig az ára az előző ajakápolóm harmada. Gyakorlatilag felkentem a kiszáradt, kirepedezett ajkamra, és (minden túlzás nélkül) egy óra múlva már nagyon puha volt, nem volt kicserepesedve, kiszáradva. Nem tudok róla rosszat mondani, biztos, hogy újraveszem, ha elfogy. Mellesleg szerintem az illata is szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 1.

Egypt

2015. május 29.

nem hidratál megfelelően,bár ennyi pénzért..inkább maradok a BEBE ajakápolóknál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 29.

bdori96

2015. május 9.

300 forintért vettem, és sokkal többet tud a 3x ennyibe kerülő Labellonál:) eddig 4x vettem újra, télen -10 fokban, süvítő szélben is megállja a helyét:) simán 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 9.

aalexaa

2015. április 28.

Nem lett a kedvencem. Megfelelően ápol, a nagyon cserepes ajkakat is pillanatok alatt rendbe teszi, viszont hagy egy (számomra legalábbis) kellemetlen réteget. Nagyon zavaró még, hogy kesernyés az íze, a barátom sem szereti. Valószínűleg félreteszem vészhelyzetre, mert arra tökéletes, de mindennapos használatra nekem nem jött be.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 28.

Regii

2015. március 30.

Leértékelésen vettem a Rossmanban 150 ft-ért. Nagyon megérte ,de ahogy nézem az eredeti 250 ft-os ára sem sok szóval tuti újra fogom vásárolni. Nagyon száraz a bőröm és a szám az első hidegebb napon kiszárad,kirepedezik. Nagyon sokat segített ez az ajakápoló és tényleg nem csak a nevében viseli az intenzív szót,mert ténylegesen intenzív. Ami még plusz benne,hogy illatanyag és szilikon mentes. Nem csillámos, nem színezett pont megfelel arra a célra amire ki van találva. Egy negatívumot tudok csak felhozni,az pedig az,hogy elég viaszos érzést nyújt felkenve. Engem nem zavar,de lehet valaki jobban kedveli a krémesebb változatokat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. március 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol