Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Regenerálja az érdes és kirepedezett ajkakat. Integrált UV védelemmel (SPF 12).

Ásványi- és szilikonolaj mentes. Tartósítószer és színezőanyag mentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Candy21

2018. szeptember 17.

Szeretem jó kis ajakápoló szépen rendbe teszi a kicserepesedett számat. Viszont az állaga nekem túl kemény de ettől eltekintve elég jól bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 17.

Fefecs87

2018. augusztus 12.

Nagyon szeretem nem csodaszer de rendbe tette a cserepes számat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Nagyon szeretem nem csodaszer de rendbe tette a cserepes számat.

via1220

2018. július 29.

Ez a legjobb amit valaha használtam nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 29.

Ez a legjobb amit valaha használtam nagyon jól hidratál.

macskusz

2018. július 4.

Segített télen is hidratálni az ajkaimat. Az illatát kicsit meguntam, de lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 4.

balazskrisztii

2018. július 2.

170 magyar forintért sikerült megvennem és számonra kellemesebb viselet, mint mondjuk a Carmex, Neutrogena, Eos és egyéb márkák hype termékei. Télen-nyáron jó barátom lesz

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Tapo

2018. június 30.

Az egyetlen ISANA ajakápoló, ami tényleg ér is valamit. Nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 30.

Az egyetlen ISANA ajakápoló, ami tényleg ér is valamit. Nagyon jól hidratál.

Arcsy

2018. június 14.

Jól hidratál,sokáig elég!
Újra fogom venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Jól hidratál,sokáig elég!
Újra fogom venni

redcat66

2018. május 27.

Télen vettem, még mindig van, kiadós volt és használt! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 27.

Télen vettem, még mindig van, kiadós volt és használt! :)

mmermaid

2018. május 22.

Az egyetlen ajakápoló, amit újraveszek. Nem kell folyamat újrakenni, nem képez furcsa réteget az ajkakon, gyönyörű, ápolt, hidratált az eredmény. Árban is varázslatos! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

potimano

2018. április 3.

Az ajakápoló-szerelmem! Télre használtam éjszakai ajakápolónak, és most indulok a boltba venni a következőt. Jó sűrű, finom illatú, konkrétan imádtam használni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 3.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol