Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Regenerálja az érdes és kirepedezett ajkakat. Integrált UV védelemmel (SPF 12).

Ásványi- és szilikonolaj mentes. Tartósítószer és színezőanyag mentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

btrxt

2018. április 3.

Nagyon hamar kiszárad/cserepesedik a szám és még mellé tépkedem is:(( de ez még ezzel is elbír és nagyon sokáig elég is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Orsi0625

2018. április 2.

Egyszerűen imádom. Olcsó,kicsi mégis sokáig elég. Ezen a télen nagyon ki volt repedezve az ajkam,valószínűleg a matt rúzsok is hozzájárultak ehhez az állapothoz,de reggel-este bekentem és nagyon szépen helyre hozta mindig. Kis csodaszer számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 2.

Briginam

2018. március 28.

Estenkent szoktam vastag retegben felvinni. Enelkul az ajakapolo nelkul nagyon el lennek veszve.
Muszaj apolnom az ajkaim mert minden nap matt ruzsokat hasznalok. Ez a cucc tudja a dolgat. Szepen apol es illatmentes.

Viszont a pearl gloss valtozata valami szornyu. Kapkodtam es nem olvastam at, hogy ennek szine is van. Igen.. meghozza feher! Ki akar feher ajkakat? Estere sem ajanlom mert nem apol semmit..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 28.

GalambSz

2018. március 6.

Kellemesen csalódtam ebben az ajakbalzsamban, illatmentes ajakápolót kerestem ami nem drága és tényleg jó a kiszáradt ajkakra, és bejött! Nagyon jó az állaga, nem kemény, könnyen felvihető és nem hagy fehér réteget maga után. Éjszakára vastagon használom és még reggel is érzem az ajkaimon, megfázásos időszakban pedig orr környékén is hatásos, kimondottan örülök, hogy illatmentes, íz mentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 6.

crazy724

2018. március 2.

Ár-érték arányban az egyik legjobb ajakápoló. Utálom az illatositott, 5 percenként újra kell kenni darabokat, ezért döntöttem úgy, teszek vele egy próbát. Szerencsére nincs durván kiszáradva, cserepesedve a szám, de remekül teszi a dolgát, Kicsit zsirosnak, nehéznek érzem, nem szivodik be pikk-pakk, de nem kell újrakenni hosszú ideig. Hidratál és végre nem érzek késztetést, hogy lenyaljam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 2.

Dinus95

2018. február 26.

Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 26.

Tökéletes.

pinkprincess112

2018. február 23.

Sajnos én nem szerettem, 0 hatás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. február 23.

Sajnos én nem szerettem, 0 hatás

szabomoni

2018. február 21.

Az árához képest szuper. Nagyon jól ápol és hidratál. Illata kellemes, egyáltalán nem zavaró. Mindig nálam van a téli napokon, amikor hajlamosak az ajkaim a szárazságra. Emelett felvitel után közvetlen ad egy kellemes fényt a számnak. Igazi must have termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 21.

Sundelion33

2018. február 17.

Szuperjó ajakápoló, kellemes, visszafogott illattal. Az állaga is pont jó, nem olyan zsíros, és nagyon hamar segít a száraz, sebes ajkakon.
Az ára pedig több mint barátságos, ilyen hatásért :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Az ára pedig több mint barátságos, ilyen hatásért :)

Mars93

2018. február 13.

Ár-érték arányban verhetetlen! Nem is értem, hogy a Labello hogy tudja magát fenntartani, mivel semmivel sem jobb ennél a terméknél!
Remekül hidratál, kellemesen semleges az illata, és elég sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 13.

Remekül hidratál, kellemesen semleges az illata, és elég sokáig elég.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol