Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Regenerálja az érdes és kirepedezett ajkakat. Integrált UV védelemmel (SPF 12).

Ásványi- és szilikonolaj mentes. Tartósítószer és színezőanyag mentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Ipiapacs999

2018. február 13.

A legjobb a kategóriájában. Semleges illatú és ízű, hihetetlenül hatékonyan hidratál. Nagyon szeretem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 13.

pandarin

2018. február 10.

ez a kedvenc ajakápolóm, télen az életbenmaradás feltétele nálam. állagra, illatra nekem pont tetszik és nagyon olcsó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 10.

Zsuzsi216

2018. február 9.

Nagyon tetszik. Kellően zsíros, tömörebb mint az olívás változat.
169 forintért ajándék volt, de szerintem teljes áron is megvenném, mert úgy sem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Nagyon tetszik. Kellően zsíros, tömörebb mint az olívás változat.

Piedra

2018. január 30.

Kissé kételkedve vettem meg, hogy ilyen áron kapok-e számomra megfelelő ajakápolót. Csalódtam, jó értelemben.
Könnyű felkenni, zsíros, de nem túlzottan, viszont jól hidratál, tartósan, és nincs az az állandó kenjem újra-érzésem, mint a Labello után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 30.

Ennie86

2018. január 19.

Kemény 170 ft volt a rossmannban. Persze hogy muszáj volt megvennem. :) Meglepően jó ez a ajakápoló. Kellemes krémes bevonatot hagy maga után, ami remekül hidratál. :) Nekem tetszik a visszafogott illata is. Biztos, hogy újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 19.

Babika20

2018. január 2.

Nem rossz, főleg ennyiért! ápol és hidratál, sokáig tart, nem szárít. lehet újravásárolom. egy szinten mozog az alterrás ajakbalzsammal, de jobb kicsit, mint az alverde körömvirágos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

Alizka

2017. december 27.

Volt rá kuponom, ezért elcsábultam, és nem a jól bevált ajakápolómat vettem meg, hanem ezt. Alapból nagyon olcsó, és ahhoz képest jó. Valamennyire segített a cserepes ajkaimon, jó az illata is. Időnként azonban száraznak érzem a szám, bekenem vele, elmúlik a húzódó érzés, azonban ez később visszatér, és így állandóan kenegetni kell. Számomra nem az igazi, de azért nem is bántam meg, hogy kipróbáltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. december 27.

Polett

2017. december 25.

Nagyon tetszik, hogy ilyen olcsó, és tényleg segít így télen a cserepes ajkamon. Szívesen veszem majd újra ha elfogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 25.

Barbizero

2017. október 4.

Nehezen szívódik be de igencsak meglepett, hogy nem gagyi! Tényleg puhává tette az ajkaimat, hidratált és nem volt ragacsos sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Saranhuone

2017. szeptember 29.

Többször vettem újra, nagyon szeretem. Olcsó és mindent tud amit tudnia kell, relatíve hamar be is szívódik és emiatt a rúzsok alá is használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 29.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol