Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Regenerálja az érdes és kirepedezett ajkakat. Integrált UV védelemmel (SPF 12).

Ásványi- és szilikonolaj mentes. Tartósítószer és színezőanyag mentes.

csill87

2017. augusztus 4.

Egy majdnem 5 csillagos hidratálótól azért többet várnék. Én csak kettőt tudok rá adni, mivel a száraz ajkakat nem hidratálja és nem is kellemes érzés az ajkakon. Ehhez képest meg hogy mennyire olcsó, az mindegy, mert rendeltetésszerűen nem funkcionál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Kingácska0807

2017. június 20.

Nagyon klassz ez az ajakápoló. Olcsó,szépen hidratál, tetszik a letisztult kis csomagolás. Megéri az árát mindenképp.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 20.

Nicy011

2017. június 19.

Kicsit nehezen szívódik fel. Először nagyon jól hidratált, de egy idő után én is azt tapasztaltam, hogy kevésbé jól ápol. Nekem az olivás a kedvencem, mert az minden viszonylatban jól teljesített. Így, 4 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 19.

Dorathea

2017. május 29.

Ősszel nagyon kicserepesedett a szám és végül ezt vettem, nagyon megszerettem. tökéletes az állaga, kellően hidratál, nagyon sokáig elég volt, újravevős :)
Nyárra a fényvédős változatot szereztem be, de az katasztrófa, nem hidratál semmit. mikor venni akartam egy újabb ebből, elfogyott a boltban, így végül a kék, hydro faját vettem, az nagyon bevált. hasznosló az állaga az intenzívhez, csak kicsit könnyedebb :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

peggisuee

2017. május 17.

Szuper termék!! Labello sose volt ennyire hatásos, nagyon jól hidratál. Nagyon kiszáradt ajkakkal nem nagyon bánik el ha csak úgy simán felkenem, de ha fogmosás után (vagy csak egy kis vízzel) fogkefével átdörzsölöm az ajkaim, és utána rögtön felkenem, reggelre csodát tesz!! :) Egyébként ez bármikor jót tesz, nem csak kiszáradás esetén. Mindenkinek ajánlom!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 17.

cattitude

2017. május 13.

leárazáson vettem 200 forintért, ennyi pénzért teljesen jó termék. sajna ha már nagyon ki van száradva a szám, azon csak a Carmex szokott csak segíteni, de a kiszáradást segít megelőzni, vastagon kenve a legnagyobb mínuszokban is megállta a helyét. rúzs alá sem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Veronika8614

2017. április 28.

Upd.: teljesen le kell pontozzam, mert 2 hónap használat után nekem már nem hidratált semmit, ahogy kentem vele a számat, csak egyre szárazabb lett. Kidobtam.

Nagyon jól beszívódik, hidratál, előtte Carmexet használtam sokáig, egy darabig hatott, mostanában meg nagyon kicserepesedett tőle a szám, az itteni vélemények alapján választottam "őt", és nem csalódtam.
Külön tetszik, hogy egyáltalán nem fényes, és szépen tudok rá rúzsozni is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 28.

Külön tetszik, hogy egyáltalán nem fényes, és szépen tudok rá rúzsozni is.

ravadri

2017. április 26.

Az ajkam téli megmentője! Sajnos rettentően ki szokott száradni a szám és eddig ez volt az a termék, ami a leginkább bevált. Meg vagyok vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Cintia89

2017. április 21.

Nagyon szeretem az ajakápolókat. Teljesen meg vagyok elégedve ezzel a termékkel, nagyon jól hidratálja az amúgy könnyen kicserepesedő ajkaimat. Színe nincs így bármilyen rúzsa alá is könnyen felkenhető. Olcsó és nagyon jó kis termék. Most is lapul egy belőle a táskámban. Én amúgy arra is szoktam használni mikor sok orrfújás után kipirosodik és kiszárad az orrom, bekenem vele, nem csípi, kellően hidratálja és nem látszik . Ajánlom! ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 21.

egetoerika

2017. április 21.

Miért van az, hogy az ajakápolók mindegyike szárítja az ajkaimat? Nem pontozom le, mert a többszörös áron vásárolható termékeknél kicsit sem rosszabb, színtelen, illata semleges, és -nekem bár csak igen rövid ideig-, kellemesen hidratáló, krémes érzést nyújt. Szerintem mindenképpen megér egy próbát (nekem amúgy a szemökdökömet tökéletesen rögzíti-többfunkciós termék!!!😀)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 21.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol