Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Regenerálja az érdes és kirepedezett ajkakat. Integrált UV védelemmel (SPF 12).

Ásványi- és szilikonolaj mentes. Tartósítószer és színezőanyag mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Alexa890317

2017. április 18.

Meg vagyok elégedve a termékkel. Nagyon olcsó, a labello termékeihez képest, és véleményem szerint egyáltalán nem rosszabb. Nekem bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Dea

2017. április 18.

Nekem nagyon nem vált be, szerintem nagyon kemény, és nekem egyáltalán nem hidratálta az ajkam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 18.

Dorci24

2017. április 14.

Eddig csak Labello-val próbálkoztam, de ennek a nyomába se érnek. Ami a leginkább tetszik benne az az, hogy színtelen. Tényleg jól hidratál, olcsó, és a fényvédő pedig már csak hab a tortán :) . Kíváncsi leszek, hogy télen mennyire fog beválni az extra cserepes számon.

Update: Télen sajnos nem hidratál eléggé, de ezt ennyi pénzért nem is várom el. Ettől függetlenül még mindig a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 14.

rk98

2017. április 7.

par eve telen nagyon kicserepesedett a szam, es igazabol nem is volt eszemben, hogy veszek ra valamit, de meglattam a rossmannban, az ara is jelentektelennek tunt, ezert beruhaztam ra. 1-2 napi hasznalat utan (akkor kentem, amikor ereztem, hogy mar beszivtak az ajkaim/leettem/leittam) mar erezheto volt a kulonbseg, es azota is kitartok emellett a kis csodaszer mellett

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 7.

cooleva

2017. március 6.

Olcsó kategóriájú ajakápolók abszolút győztese. Csodás összetevők, barátságos ár, finom illat, tökéletes ápolás. Mi szükséges még?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 6.

zsucica

2017. február 28.

Szerintem nagyon-nagyon király.Reggel kentem fel,és még most is érzem! Eddig 3x ittam ma,és meg se kottyant neki.Természetesen elkezdett beszívódni,hiszen ez a dolga,de ajakra felkenve alig látszik.Illata nem sok.Ami van az pedig kellemes. Szupi. 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

brigitta001

2017. február 9.

Rossman saját márkás terméke, barátságos árral (akciósan 170 Ft). Színe egyáltalán nincs, az illata a kék Labellora emlékeztet, a csomagolása egyszerűbb már nem is lehetne. Felkenve testesebb, zsírosabb, mint a többi Isana ajakápoló és jobban is hidratál. Olyan embernek ajánlanám, aki sokat dolgozik a szabadban, esetleg kertészkedik, és minél gazdaságosabban szeretné megoldani ajkai védelmét valamint nem zavarja ha picit zsírosabb az ajakírja. UV védelme is van SPF12.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 9.

grd39

2017. január 30.

Többszörös használat után sem érzékeltem semmi változást. Nem fogom újravásárolni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 30.

KBMona

2017. január 20.

Eddig a piros Garnier ajakápolóra esküdtem, de aztán kipróbáltam ezt az olcsóbb kategóriát, és egy az egyben ugyanolyan jó, csak nyilván ennek barátibb az ára. :) Megint egy pl, hogy nem mindig a drágább a legjobb. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 20.

erynis

2017. január 20.

Szerintem ez a legjobb ajakápolója a márkának. Viszonylag semleges az illata, semleges a színe, a hatása pedig elképesztő. Téli kicserepesedett ajkakat akár egy nap alatt is képes helyrehozni, tényleg intenzíven ápol. Az ára pedig nagyon alacsony. Sokkal jobb, mint a korábban rendszeresen használt Labello-k.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 20.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol