Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Regenerálja az érdes és kirepedezett ajkakat. Integrált UV védelemmel (SPF 12).

Ásványi- és szilikonolaj mentes. Tartósítószer és színezőanyag mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

noelle7

2017. január 18.

ajakápoló függő vagyok. szeretem ezt a terméket főleg az olivásat és a dinnyéset és a sárgát. a rózsaszín gyöngyházast alig vártam, hogy elfogyjon, attól összeragadt a szám.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 18.

KissVivien

2017. január 18.

Az év 365 napján szinte mindig ápolásra szorulnak az ajkaim. Egy pár terméket már próbáltam rá, de soha egyik sem hozta meg a kívánt eredményt. Néhány éve találtam rá erre az ajakápolóra(és a többi testvérére) és azóta egyértelmű a szerelem. A drágább termékekért nem mertem pénz kidobni, mert féltem, hogy nekem azok sem válnának be, de ennél a maximum 300 forintos árnál bátran próbálgattam őket. Ez és a világoskék csomagolású Hydro-s a kedvencem. Puhítja az ajkaimat és megelőzi a cserepesedést. Folyamatos használat mellett maximum 2-3 nap alatt szépen helyrehozza a borzalmakat. :) Aki kételkedik és/vagy szkeptikus a termékkel (az ára vagy a márkája miatt), annak csak azt tudom mondani, hogy 300 forint nagyobb hülyeségre is el tud menni, megéri bedobni és kipróbálni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

Donna

2017. január 10.

Jelenleg ez a favorit. Valóban hatásos, megszűnteti, megelőzi az ajkak kicserepesdését. Lehet Nuxe-t használni, de minek, potom pénzért ez is rendbehozza a számat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 10.

TaBePa

2017. január 10.

Ez egy filléres csoda! Hideg, szeles idôtôl cserepesedett ajkakat hamar rendbehozza. Az összetevôi is nagyon jòk. Nem fogom lecserélni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Bellabellissima

2017. január 10.

Nagyon jó ajakápoló. Jol táplál, jók az összetevők. Ennyi penzert (169 Ft most) igazán ajancdek (magunktól magunknak :)).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 10.

Arianne79

2017. január 2.

Én ma vettem egy újabbat, mert most (2017.01.02.) akciós az ára, 169 forint, szóval nagyon megéri !
Kb 2 éve ezt használom, de nem cserélném le másra. Előtte a kék klasszikus Labellót illetve a klasszikus Bebe-t használtam, nagyon meg voltam velük elégedve, de mióta kipróbáltam ezt, azóta csak ezt használom.
Eléggé "zsíros" krém, tehát nem egyfajta könnyed hidratálást ad, de nekem pont ez kell. Én csak télen, szeles időben használok ajakápolót, de akkor pont erre vágyom. Hogy valami jó erős, megbízható védelmet adjon a hideg, szél stb. ellen.
A "nehézsége" miatt elég jól ül az ajkaimon, nem nagyon mászik el, nem nagyon szoktam lenyalogatni, tartós.
Szépen fénylik tőle a szám (nem annyira, mint pl a Labello Hydro változat után, de azért fényes réteget ad).
Szerencsére nem színes, azaz nem ad semmilyen színt a számon, így nem látszik meg, amikor kicsit "túlkenem" az ajkaimon extra védelemként.
Talán az illata az ami olyan túl "orvosos" vagy nem tudom, de nem zavaró igazából.

Jó az is benne, hogy maga az ajakápoló szépen bele van illesztve a tekerős részbe, nem esik ki belőle, nem dől egyik irányba sem, még gyakori használatnál se (persze, nem szabad nagyon kitekerni akkor sem). 2x le is ejtettem, de nem sérült meg, nem ment tönkre.

Ha nagyon nagyon hideg van ottkint, akkor valahova olyan helyre kell rakni a táskában, ahol nem éri a közvetlen hideg, mert hajlamos "megfagyni", megkeményedni és akkor kicsit nehéz kenni.

Alapvetően a kedvencem, nagyon jól teljesíti a feladatát és az ára is nevetségesen jó, főleg most az akcióban (169.-).
Abszolút ajánlom, főleg az őszi-téli időszakban!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Abszolút ajánlom, főleg az őszi-téli időszakban!

LegallyBlonde

2016. december 13.

Szerintem teljesen jó! Nem vagyok egy nagy ajakápoló szakértő, mivel szerencsére az év 99%-ban puha és selymes a szám mindenféle ápolás nélkül. Ám amikor 1-1.5 évente nagyon megfázom, úgy kiszárad, reped/szakad a szám, hogy nem tudok semmire koncentrálni a fájdalomtól. Szóval ilyenkor szoktam ajakápolót venni, viszont pont azért is, mert borzasztó ritkán van rá szükségem és, mert azért azt gondolom nem ez a kozmetikumok alfája és omegája ( egy szemránckrémre pl gondolkodás nélkül kiadok több tízezer forintot, ha hatásos lehet ) így 500Ft a lélektani a határom ( azért is, mert szinte mindegyiket elhagyom 1 héten belül ).
Jó az állaga, ápol, segített amikor tényleg egy pohár víz megivásához is fájt kinyitni a számat ( mert azonnal repedt és olyan mélyen, hogy vérzett ), jó az állaga, nem érzem, hogy bármilyen íze is lenne, 5-6 nap alatt teljesen helyre hozta az ajkaimon a bőrt, és mindezt 270Ft-ért tudja. Lehet, hogy van ajakápoló ami ezt még gyorsabban teljesíti, de ebben az árkategóriában nem találkoztam jobbal, úgyhogy jár neki az 5 csillag részemről.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

Kramer0ka

2016. december 10.

Jól hidratál, puhít. semmi extra

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 10.

Jól hidratál, puhít. semmi extra

NemethIgob

2016. november 30.

Ez a termék fantasztikus, sőőt az isana ajakápolók a legjobbak szerintem. Tavaly télen a sima kéket használtam ami egyszerűen csodákat művelt, így nem volt kérdés, hogy most is az isana termékekhez nyúlok. Nem bántam meg,hogy őt választottam, mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 30.

Rure90

2016. november 30.

Nekem az előző Isana ajakápolóm jobban tetszett, de ez sem rossz. Még kissé kemény (remélem megpuhul), de ugyanúgy rendbe teszi a számat. Naponta használom, de télen a drágább, jobb értékelésű ajakápolót is naponta kell használni. Ha megpuhul, és kellemesen kenhető lesz, megkapja az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 30.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol