Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Regenerálja az érdes és kirepedezett ajkakat. Integrált UV védelemmel (SPF 12).

Ásványi- és szilikonolaj mentes. Tartósítószer és színezőanyag mentes.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Era514

2016. november 16.

Mindig rettegek az agyon dicsért olcsó cuccoktól, mert többször beigazolódott már, hogy az árnak szólt a dicséret, nem a minőségnek. Na, ez a termék nem ilyen! :) Próbáltam már kétségbeesetten 2000 forintos ajakápolót is, de ez egyiknek sem ér a nyomába. Isteni puhák lesznek tőle az ajkaim, a brutál szárazságot is napokon belül helyre tudja rakni. Pasi teljesen rá van cuppanva, hogy milyen puha a szám. Egy dolgot nem szeret csak benne, az ízét. Na de minden azért nem lehet tökéletes. :) :D

Update: a tél közeledtével már kevés lett. Olyannyira, hogy amikor a Carmex otthon maradt egy napra, estére már ki is repedt a szám tőle... Tavasztól őszig jó, de azt elég sok másik ajakápoló is tudja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.

kisizé

2016. november 13.

kellemes az állaga, de az ízét nagyon nem bírom, ezért nem szívesen használom, habár tényleg jó cucc, segített a cserpes ajkaimon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 13.

bviki93

2016. november 7.

Tényleg nagyon jó kis termék! Jól hidratál, viszonylag sokáig fent marad, kellemes az állaga, illata pedig átlagos. Az zavar csak egy picit benne, hogy egy idő után ez is darabosan válik le a számról, de mivel eddig szinte minden ajakápoló, ezért nem mondanám, hogy ennek a terméknek a hibája. Az ára a legszuperebb!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 7.

Pulykatojás

2016. október 21.

Én az orromra kenem :D, amikor náthás vagyok. Így kevésbé sebesedik a bőröm. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 21.

Lindy90

2016. október 20.

Hát én nagy reményeket fűztem hozzá,de a nagyon kiszáradt,égő ajkaimmal nem tudott mit kezdeni :S Állaga jó,hidratáló hatása nálam viszont elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 20.

dizabella01

2016. október 4.

Nagyon meglepett! Kiváló minőségű ajakápoló, rekord időben rendbe rakja a kicserepesedett ajkaimat, nagyon kellemes viselni, nem kopik le gyorsan és az ára egy vicc. Must have!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 4.

Ophelia

2016. szeptember 28.

Szuper, olcsó mivolta ellenére leköröz jópár drága ajakápolót. Valóban zsíros, de így ősszel már kimondottan jól esik. Aki nem vágyik feltétlenül extra csillogásra, színre, cukorkaillatra, annak merem ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 28.

Cory

2016. szeptember 24.

nekem nagyon kevéssé tartós, kb félóránként kellene kenegetni - ha lenne rá energiám

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 24.

LathatatlanOzike

2016. szeptember 23.

Április 12.:
Sok Isana termékkel nem vagyok kibékülve, de végre találtam egy újabb kivételt. Sokkal jobb néhány felső kategóriás ajakápolónál, elégedett vagyok vele.
Nekem tetszik a csomagolása is. :D

Friss.
Azóta is nagyon szeretem, végre egy olyan ajakápoló, ami jó is valamire.
Pár napja iszonyatosan ki van száradva a szám, ennyire száraz nagyon ritkán szokott lenni, csúnya... Gondolom a hideg miatt.
Ezért most itt van mellettem, és óránként kenegetem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

Április 12.:
Nekem tetszik a csomagolása is. :D

Friss.
Azóta is nagyon szeretem, végre egy olyan ajakápoló, ami jó is valamire.
Ezért most itt van mellettem, és óránként kenegetem.

timi9897

2016. szeptember 7.

Nagyon jól hidratál, ez az egyik kedvencem. Ár-étékben ő a győztes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

Nagyon jól hidratál, ez az egyik kedvencem. Ár-étékben ő a győztes.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol