Isana

Ár:   249 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: darcy, Módosítva: 2019. február 15.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Ajakápolók

Regenerálja az érdes és kirepedezett ajkakat. Integrált UV védelemmel (SPF 12).

Ásványi- és szilikonolaj mentes. Tartósítószer és színezőanyag mentes.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Forever0415

Korcsoport: < 18
2016. augusztus 18.

Borzasztó illat.Ez már arra késztetett hogy a fiók mélyére tegyem.Valamennyire hidratál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

DikieGirl

2016. augusztus 16.

Minden este ezzel kenem be az ajkaimat és remekül megállja a helyét. Időnként kiszáradnak az ajkaim, olyankor ez mellé egy másik csoda darabot is használok ugya ebből a márkából, és úgy újra puhák az ajkaim. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

nemkriszta

2016. augusztus 14.

Az éjjeliszekrényemen kapott helyet. Ez azt jelenti, hogy lefekvéskor, ha szükségét érzem, kéznél van. Ilyenkor szeretem érezni, hogy masszívan jelen van, nappal nekem átlagos esetben talán sok lenne -kivétel télen, szeles, hűvös időben. Mentes minden csúnyaságtól, felesleges illattól, íztől. Ápol, véd, olcsó. Kell ennél több?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. augusztus 14.

bobherceg80

2016. augusztus 11.

Remekül hidratál,tartós,színtelen,tökéletes ár-érték arány.Újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 11.

Remekül hidratál,tartós,színtelen,tökéletes ár-érték arány.Újra vevős.

citylight900

2016. július 30.

Nem hagy zsíros érzetet, és szuperül ápol, puha lesz tőle az ajkam :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 30.

Nem hagy zsíros érzetet, és szuperül ápol, puha lesz tőle az ajkam :)

Kremcica

2016. július 7.

Nekem nagyon bejöttek az Isana ajakápolói, ez és a kék verziók is. Korábban Labellot használtam ami dupla áron van, viszont nálam ez is tudja ugyanazt a hatást pedig igazán ki tud száradni a szám. Olcsóbb mint a másik és ugyanolyan jól puhít. Az illata is semleges. Van hogy kézben melengetem hogy könnyebben lehessen felvinni, bár ez inkább csak télen volt szükséges.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

agoeniko

2016. június 16.

Sokan mondták hogy mennyire szuper. Hát, nekem nem vált be. Még a minimálisan száraz ajkamon sem javított :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

kdorci

2016. június 13.

Az itteni vélemények alapján vettem meg. Emiatt egy kicsit többet vártam volna tőle. Lehet ezért nem tetszett annyira. Az íze és az illata hát...nagyon nem jött be. Az ápoló hatása meg jó volt, jó volt, de nem az, amit itt olvastam. Árban rettentően megéri az már igaz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 13.

pniki93

2016. június 12.

Tökéletes! Nagyon jól hidratál, az ára is teljesen rendben van (volt már, hogy 150 Ft-ért vettem:D), a fényvédőnek pluszba örülök. Másfél éve már csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 12.

blankasara

2016. május 10.

Amilyen baráti az ára, olyan jól hidratál! Éjszakára szoktam feltenni és a napközben szélfútta, kissé száraz ajkakat is helyreteszi reggelre. Problémásabb, cserepes szájon nem tudom, hogy mennyit javítana, de részemről jár az 5 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol