Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Kovikini, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Az Isana intenív kézkém maga nedvességmegkötő hatású karbamiddal speciális ápolást nyújt a nagyon száraz bőrnek. Az értékes összetevőknek köszönhetően, mint a panthenol, sheavaj és méhviasz a repedezett, száraz kézbőr is intenzíven ápolt, puha és rugalmas lesz. A speciális hatóanyag-kombináció eredményeként a krém segít fenntartani a bőr optimális nedvességtartalmát. A krém gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros filmréteget a bőrön.

Dephiinia

2018. március 5.

Kellemes illat, jól hidratál. Szerintem kicsit nehezen szívódik fel, zsíros érzetet hagy maga után. Smirglipapír szerű kiszáradásra lehet, hogy jó, nekem ezek szerint kevesebb is elég az "egyszerűen száraz" kezemre. 4* mert, az árához képest jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 5.

Orsikaa

2018. február 28.

Éjszakára szoktam felkenni, csodákra képes. Jó az állaga, rendben van az illata, a hatása meg egyszerűen szuper. Nagyon puhává teszi a kezeimet. Ha ezt használom éjszakára, akkor napközben elég egy könnyű kis krém pl. mosogatás után. Így szeretem használni, mert nagyon utálom a minimális zsíros érzést is a kezeimen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 28.

FPiro

2018. február 21.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a krémmel. Hidratál, könnyen beszívódik, rendben van az illata nem tolakodó, és nem is zavaróan mű. Pedig jobban szeretem a süti illatú kézkrémeket, amikor az előző elfogyott, nem találtam ugyanolyat, kicsit aggódva vettem ezt meg helyette.Nagyon bevált. Lefekvés előtt a talpamra is szoktam egy kicsit kenni, és azzal is elbánik, sokkal jobban, mint némelyik drága spéci lábkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 21.

Alaina12

2018. február 19.

300 Ft- ért vettem, nem vártam csodát. Azonban meglepődve tapasztaltam, hogy a fehérre kiszáradó kezeimet szinte azonnal rendbetette, napi 1-2 krémezéssel is kordában tartja. Hagy maga után egy kis réteget, (nyilván testes téli krémnél elkerülhetetlen) de egyáltalán nem zavaró, inkább hidratáltság érzésnek mondanám. Az illata sem olyan rossz, ez lesz a téli kézkrémem, azt hiszem. ☺️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 19.

riaraven

2018. január 18.

Maximálisan meg vagyok vele elégedve. Megéri az árát, tényleg szuperül hidratálja a száraz bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 18.

riaraven

2018. január 18.

susanszkipetra

2018. január 6.

Ez a krém ment meg télen a száraz, feszülő kézfejtől!!! Megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. január 6.

Ez a krém ment meg télen a száraz, feszülő kézfejtől!!! Megéri az árát!

Cosette

2017. december 31.

A smirglisre kiszáradt kezemet egy éjszaka alatt rendbe hozta. Tavaly is szívesen használtam, idén is ezt fogom bevetni. Viszont csak éjszakára, mivel elég zsíros egy krém, de pont ez a lényege.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 31.

brbara

2017. november 20.

Fantasztikus. Kellemes textúrájú krém, amit gyorsan beszív a bőröm, jól hidratál, nincs utána ragacsos érzés a kezemen. Kellemes illatú és nem csíp. Kiváló krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 20.

ignacznebm

2017. november 18.

Ár-érték arányban verhetetlen. Ősszel és télen nagy segítség a száraz bőrnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 18.

Ár-érték arányban verhetetlen. Ősszel és télen nagy segítség a száraz bőrnek.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak