Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Kovikini, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Az Isana intenív kézkém maga nedvességmegkötő hatású karbamiddal speciális ápolást nyújt a nagyon száraz bőrnek. Az értékes összetevőknek köszönhetően, mint a panthenol, sheavaj és méhviasz a repedezett, száraz kézbőr is intenzíven ápolt, puha és rugalmas lesz. A speciális hatóanyag-kombináció eredményeként a krém segít fenntartani a bőr optimális nedvességtartalmát. A krém gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros filmréteget a bőrön.

juditjanka

2017. november 3.

Az idei musthave kézkrémem. Általában mind a száz táskámban tárolok egyet, de valahogy ez az összes közül a kedvenc jelenleg. Szép külső és illatos belső ide vagy oda, képes vagyok érte feltúrni az összes táskámat, hogy megtalálja :DD És még olcsó is :O

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

nicolekitti

2017. július 3.

Nagyon kiszárad, berepedezik, bevérzik a bőröm télen, és főleg amikor szeles idő van. Ezért vettem meg ezt krémet. Nekem nagyon nem jött be, hiába irja, hogy nem vagy ujjnyomot, nekem hagyott, folyamatosan zsíros érzés volt a kezemen. Nem is használol emiatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 3.

NikolettaV

2017. június 1.

Az őszi/téli időkben sokszor kiszárad sajnos a kezem, ezért muszáj vagyok kézkrémet használni. Legutóbb ezt a terméket vettem, hidratálni jól hidratál, azonban az én bőröm szinte egyáltalán nem szívja be, pedig nem kenek rá sokat. Elhasználom, ha már megvettem, de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 1.

szilwijja95

2017. május 19.

Akciósan 200.- körül vettem, csodálatos. Éjszakára kenem be a kezem, hatásos, pedig nagyon száraz tud lenni a kezem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 19.

Nihan

2017. május 18.

Nagyon jó kis kézkrém. Téli időben, extrán száraz kezemet is rendben tartotta, és, ha jól emlékszem mindössze 220 Ft.-ért jutottam hozzá akciósan. Biztosan újra be fgom még szerezni, téli időszakban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 18.

anetta.filip

2017. május 16.

Jól hidratálja a bőröm, selymessé teszi, könnyen beszívódik, fantasztikus az illata, olcsó is.
Összetevői miatt kap egyedül négyest, amúgy nagyon bejött nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 16.

Összetevői miatt kap egyedül négyest, amúgy nagyon bejött nekem!

mano

2017. április 23.

200 forintért vettem, ezért az árért azért nem rossz. Esténként szoktam bekenni a kezem, nekem bevált. Semmi különös, mondjuk én még egyetlen kézkrémtől sem vártam csodát. Ha nem kenem be minden nap, akkor sajnos egyből kiszárad a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 23.

Cintia89

2017. április 6.

Nagyon kiszáradt a kezem, ekcémás bőrtípusom van. Ajándékba kaptam ezt a kézkrémet. Felkentem a kezemre és iszonyatosan elkezdte csípni, nem bírtam , mentem és egyből le is mostam. Többet nem kentem be velem a kezem, megszabadultam tőle. Nekem nem tetszik, nem vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 6.

Demonshadow

2017. március 23.

Egy másik Isana krémet már használtam, így nem sok jóra, vagy finomabban szólva, csodára nem számítottam. Ennek ellenére a másik Rossmann kézkrém filmszerű rétege helyett egy igazán hidratált utóérzetet hagyott. Igen, az előttem szólókhoz csatlakozva valóban gazdag, tömény krém, ami után kell egy kis idő, hogy beszívódjon, mert picit zsíros, de nem úgy kell elképzelni, mint mondjuk egy testvajat, aminél hosszú perceket kell várni, különben az egész a ruhán köt ki. Az illata nagyon kellemes, kevés is elég belőle, és rendkívül jól hidratál, pedig nekem télen-nyáron hófehérre szárad a bőröm. Nem mondom, hogy maximálisan meg vagyok vele elégedve, de eddig biztos, hogy ez a legjobb, amit használtam, szóval újravásárlós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 23.

FatimeFay

2017. február 26.

Tömény, kissé ragacsos krém. Nekem eltart egy kis ideig amíg beszívja a bőröm, viszont cserébe szépen hidratálja. Télen egyébként is szeretem a testesebb krémeket, ráadásul én lefekvés előtt használom, szóval nem okoz problémát. Az illatát pedig imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak