Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Kovikini, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Az Isana intenív kézkém maga nedvességmegkötő hatású karbamiddal speciális ápolást nyújt a nagyon száraz bőrnek. Az értékes összetevőknek köszönhetően, mint a panthenol, sheavaj és méhviasz a repedezett, száraz kézbőr is intenzíven ápolt, puha és rugalmas lesz. A speciális hatóanyag-kombináció eredményeként a krém segít fenntartani a bőr optimális nedvességtartalmát. A krém gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros filmréteget a bőrön.

Sziluuun

2017. február 18.

Ilyenkor a téli hónapokban intenzívebb hidratálás kell a kezeimnek, mert sajnos nagyon hamar kiszáradnak. Próbáltam többféle terméket is, eredménytelenül. Ekkor láttam meg ezt a rossmann polcán, Túl sok reményt nem tápláltam iránta, de nagyon meglepett. Gyorsan beszívódik, pedig nem egy nehéz krém és nem hagy ragacsos érzetet. Finom az illata és rendkívül jól hidratál. Egy akció keretében be is táraztam belőle. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 18.

guppi666

2017. január 28.

Nem rossz krém ez. El kell találni a mennyiséget és még az én kezem is beszívja, pedig nagyon finnyás a kezem a kézkrémekre. Nem várta tőle semmit, gondoltam egy semmilyen krém lesz, de meglepett. Estére vastagabban kenem, és úgy is jó. Valóban ragacsos kicsit, de könyörgöm egy 5%-os ureás krémtől ne várjuk már hogy pikk-pakk maradéktalanul beszívódik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 28.

yudiger

2017. január 27.

Féláron vásároltam akciósan. Nagyon megkedveltem. Jól beszívódó krém, de mégsem hagy ragacsos utóérzetet maga után. Illata kellemes. Csomagolása gyógyhatású készítmény érzetét kelti.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 27.

Arvael

2017. január 26.

Amióta jártas vagyok a kémiában és az élettanban, gyakran már az összetevőket nézem meg először. A Rossmannban pedig épp le voltak árazva az Isana kézkrémek, és ennek a csomagolása feltűnő volt - így közelebbről is szemügyre vettem. Szemet szúrt, hogy a glicerin és az urea az elsők között vannak, úgyhogy már landolt is a kosaramban. Eleinte valami nagyon tömény, zsíros kézkrémre számítottam, így eléggé meglepődtem, mikor először kipróbáltam. Felkenés után pikkpakk beszívódott, mindenféle ragacsos utóérzet nélkül, ami nálam hatalmas pozitívumot jelent. Éjszakára persze egy jóval nehezebb krémet használok, melyre egy zoknit húzok (igen, ennél a ténynél már csak az viccesebb, ahogy kinézek :D), nappalra pedig ezt, minden kézmosás után. Az egyik kedvencem lett, és ha legközelebb is akcióban lesz, biztosan betárazok belőle. Bár nem fogy nagyon gyorsan (pedig sokszor használom), sokáig ki fog tartani, de magamat ismerve nem csak most lesz rá szükségem, hanem akár tavasszal is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 26.

Maya192

2017. január 26.

Apukámnak vettem, mert mindig nagyon száraz a keze. Végül bedobtuk a "családi közösbe", mert mindenki nagyon megszerette. Nagyon jól hidratál, nagyon gyorsan helyre hozza a kirepedezett bőrt. Nekem már piros, kirepedezett volt a kezem és kb. 3 használat után rendbehozta. Sokan írták, hogy nem szívódik be. Én ezt csak akkor tapasztaltam, amikor többet nyomtam. A hátránya egyedül szerintem az, hogy nagyon el kell találni az adagot. (Ami nálam ténylegesen egy nagyobb borsónyi.)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 26.

hopihe11

2017. január 21.

Az eddigi legjobb kézkrémem. Tartósan hidratál, kevés kell belőle, nem ragad, gyorsan beszívódik és nagyon jó áron kapható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 21.

nagyrenii

2017. január 18.

Akciósan sikerült hozzájutnom kb. 200-250 forint volt. Télen nagyon ki szokott száradni a kezem és ilyenkor mindig keresem a megfelelő kézkrémet. Ez egy eléggé nehéz, zsíros krém, de egy "intenzív hidratáló" esetében ez nem negatívum. Eléggé jól hidratál, de picit nehezen szívódik be és marad is utána a kézen egy kis zsíros réteg. Pedig szerettem volna vinni magammal és naponta többször használni, de marad inkább "esti" krém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 18.

Izabel

2017. január 10.

Nekem a hideg idő + folyékony szappan kombinációtól repedezett ki véresre a kezem. Ez a termék két éjszaka alatt rendbe hozta a kezem, mintha mi se történt volna! Ráadásul le volt árazva, így nagyon-nagyon olcsón jutottam hozzá. Kenterbe veri a drágább társait. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 10.

Dudu195

2017. január 9.

Vendéglátásban dolgoztam és minden nap erős vegyszerekkel kellett dolgoznom. Szinte véresre repedezett a bőröm de ez a kis csodaszer helyrehozta. Nem 3 nap alatt de teljesen rendbehozta. Az elején sűrűn kentem, ahányszor csak alkalmam volt rá, később már napi egyszer vagy csak reggel-este is elég volt és semmi baja nem lett a kezemnek a vegyszerektől.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 9.

Noami

2017. január 8.

Ez a krém borzalmas. Gyorsan kellett valami, ezért vettem meg. Iszonyatosan zsíros, de mégsem hidratál eléggé. Nagyon sokára szívódik be, és egy réteget hagy a bőrömön. Elhasználom, de csak itthonra. A DM saját márkát kézkrémei ezerszer túlszárnyalják ezt...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak