Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Kovikini, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Az Isana intenív kézkém maga nedvességmegkötő hatású karbamiddal speciális ápolást nyújt a nagyon száraz bőrnek. Az értékes összetevőknek köszönhetően, mint a panthenol, sheavaj és méhviasz a repedezett, száraz kézbőr is intenzíven ápolt, puha és rugalmas lesz. A speciális hatóanyag-kombináció eredményeként a krém segít fenntartani a bőr optimális nedvességtartalmát. A krém gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros filmréteget a bőrön.

Csepy96

2017. január 3.

Hál istennek nem volt drága, hidratál is, de fél órán keresztül iszonyatosan zsíros marad tőle a kezem, egyszerűen így használhatatlan...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 3.

Arianne79

2017. január 2.

Egyszer volt akcióban 199 forintért. Akkor beleszerettem és vettem 6 tubussal, azóta is ezt használom.
Iszonyatosan jól hidratál és táplál, kicsit talán zsíros, de nekem nagyon kell a kezeimre a "vastag" védelem, nagyon ki tudnak száradni.
Annak ellenére, hogy "nehéz" krém, meglepően jól beszívódik. Persze utána nem lehet rögtön írni vagy tapogatni, kicsit várni kell, de le nem cserélném semmi másra.

Sokszor úgy használom, hogy este, lefekvéskor jól bekenem és fóliakesztyűt húzok rá ( kis dunsztkötés).
Most télen pedig mielőtt kimegyek jól bekenem, kicsit várok, ráhúzom a kesztyűt és tökéletes!

Szerintem, ha elfogy a sok akciós tubus, akkor is újraveszem teljes áron.
Nekem a Neutrogénával van teljesen egy szinten, előtte ezt használtam, számomra ugyanazt tudja, mint a Neutrogena, csak nem 1.199 forintért, hanem 199 forintért.

Nagyon szeretem!!!

UPDATE: Aki ki akarja próbálni, most tegye (2017.01.02.), mert ezen a héten akciós a Rossmannban, 219 forint egy tubus !!!
Bár volt otthon még 3 másik, azért csak vettem egyet, úgyis elfogy :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 2.

Szerintem, ha elfogy a sok akciós tubus, akkor is újraveszem teljes áron.

Nagyon szeretem!!!

Bár volt otthon még 3 másik, azért csak vettem egyet, úgyis elfogy :D

Lolychan

2016. december 28.

Nem rossz kis krém, kicsit nehezen szívódik be, de így télre sajnos, egy nagyon picit kevés :/ (lehet, hogy túl száraz a kezem alapból :/ )

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 28.

andeve

2016. december 27.

nagyon jól ápol, kicsit ragacsos, de gyorsan felszívódik, volt, hogy csípte a hidegtől kirepedt kezem, biztos valamelyik összetevő...ezért -1*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 27.

banoka

2016. november 8.

A kedvenc kézkrémem, mert ugyanazt tudja, mint a drágább verziók. Jól felszívódik, elbánik a nagyon száraz kézzel is. Télen egy mentöőv. Mindig megbántam, ha megpróbáltam lecserélni másra, nem érte meg elcsábulni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 8.

Flower1008

2016. szeptember 27.

Télen vettem akciósan 199 Ft-ért, gondoltam ennyiért kár otthagyni, úgyis akartam egy olyan kézkrémet amit a táskámban hordok és előkapom, ha kiszárad a kezem. Bőröm még nyáron is száraz, télen meg még inkább, szóval nekem télen nagyon jól jött egy ilyen sűrű krém. Nekem nincs az illatával bajom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

Pupika2

2016. június 14.

Nagyon sűrű, télen használtam esténként és általában reggel mostam le a maradékot. Akkor jó volt (200 forintért meg pláne :D ), de nyáron azért nem használnám

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. június 14.

kalmaniki

2016. június 3.

Nagyon jól hidratál ez a kèzkrèm. Jelenleg ezt használom estènkènt, lefekvès előtt, mert nehezen szívódik be. Az illata kicsit erős, de kellemes bár nem èrtem mièrt kell ennyire illatosra kèszíteni egy kèzkrèmet. Ha elfogy lehet, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 3.

Berzsebet86

2016. március 23.

Sziasztok!

Nagyon szuper volt nálam ez a kézkrém. Használtam is egész télen. DE sajnos egyszer kipirosodott tőle a bőröm, és borzasztóan fájt a kezem, le kellett mosnom a kezemről :( .... Kétszer fordult, mindahányszor rákentem a kezemre. Még majd párszor megpróbál, hátha nem kezdi ki megint a kezem. Ha nem műveli ezt a kezemmel, ötöst kapott volna. De így most csak adok egy kettest. De nem a pontozás volt a célom, hanem, hogy elmondjam, hogy milyen hatást váltott ki az én érzékeny kezemből, ami folyton szárad télen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 23.

Sziasztok!

Ellesmere77

2016. március 6.

Az eddigi legjobb kézkrémem! Nagyon jól hidratál és hosszan tart a hatása, az illata nem olyan kellemes, de szerintem egyáltalán nem büdös vagy kibírhatatlan. 500 Ft egy ilyen csodáért bőven megéri :)

Update: Mostanában kezdtem tapasztalni azt, hogy nem tudja beszívni a bőröm, és ha lefekvés előtt bekenem a kezem és reggel megmosom, még úgy is érzem, hogy krémes a kezem, és a víz lemossa. Furcsa egy érzés, utána persze tiszta száraz a kezem megint. Emiatt levonok egy csillagot, az elején tényleg szuper volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. március 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak