Isana

Ár:   499 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: anonymous, az összetevőket feltöltötte: Kovikini, Módosítva: 2017. március 27.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek

Az Isana intenív kézkém maga nedvességmegkötő hatású karbamiddal speciális ápolást nyújt a nagyon száraz bőrnek. Az értékes összetevőknek köszönhetően, mint a panthenol, sheavaj és méhviasz a repedezett, száraz kézbőr is intenzíven ápolt, puha és rugalmas lesz. A speciális hatóanyag-kombináció eredményeként a krém segít fenntartani a bőr optimális nedvességtartalmát. A krém gyorsan felszívódik és nem hagy zsíros filmréteget a bőrön.

Gemi

2016. február 7.

Esténként használom, lefekvés előtt kenem be vele a kezeimet, és egész hatékony. Kissé sűrű az állaga, de nem annyira, hogy az zavaró lenne, szépen el tudom oszlatni a kézfejemen és az ujjaimon. Érdekes illata van, de szerintem abszolút nem bántó. Nagyon jól hidratál, viszonylag gyorsan beszívódik. Leértékelve vettem, de normál áron is újravenném, mert szerintem legalább annyit tud (ha nem többet), mint a márkás krémek, és még így is olcsóbb náluk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Kiscsillag5

2016. január 26.

Téli hideg időben nagyon jó tud lenni. Jól hidratál. Az illata nekem kicsit néha erős és szerintem valahogy nem illik a termékhez és kicsit beszívódhatna gyorsabban is. Mindezek ellenére kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 26.

0808

2016. január 22.

" Táncra perdült és kacagott a kezem a boldogságtól amikor először megkapta, igaz sokáig emésztette, de láttam, éreztem ezt nagyon szereti és jól is lakott vele..." azóta köszöni szépen jól van. Én csak este használom de akkor totál vastagon tocsogtatom a krémet a kezemen, így aztán percekig szárítom, dörzsizem, lobogtatom az ujjaim mert egyébként mindent összeken. Nem ő a favorit de az 5* -ot megérdemli.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 22.

palzsu

2016. január 14.

Hideg téli időben tökéletes választás! Plusz kisgyerekeim vannak, sokat mosok kezet, mosok, mosogatok, ez végre szépen rendbehozza a megviselt kezeimet. Tényleg nincs zsíros érzet utána, ahogy ígérik. Felveszi a versenyt a nagy márkás termékekkel. 200 Ft-ért szinte ajándék, veszek belőle anyukámnak és barátnőmnek is 😆

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 14.

loju

2016. január 6.

Igazi felüdülés az extra száraz bőrömnek! És most akciósan 200,- Ft a Rossmann-ban a többi isana kézkrémmel együtt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 6.

Kamerion

2015. november 26.

Ugyanolyan jó, mint az elődje. Száraz a kezem, ha nem kenem be időben, hajlamos véresre kirepedni. Ez a krém nagyon szépen rendbe teszi, nálam gyorsan be is szívódik, sokkal jobban, mint a legtöbb száraz bőrre való kence. Az illata enyhe, engem nem zavar, pedig nem rajongok az ureás krémek illatáért. Egy probléma van vele: nehéz kinyomni a tubusból a vége felé. Ennek ellenére nagy kedvencem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 26.

jete92

2015. november 10.

Éjszakára használom csak, mert nem tetszik az illata és nem szeretném ha éreznék rajtam nap közben. Viszont a hatása az extra száraz kezeimen nagyon is tetszik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 10.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Urea, Sodium Lactate
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak