Isana

Ár:   749 Ft   Kategória:   Testápolás
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CoolMyMc, Módosítva: 2021. március 2.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Testápolás
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Ápolja és védi a bőrt a káros környezeti hatásokkal szemben és megőrzi annak természetes nedvességtartalmát - mindezt parfüm és színezék nélkül.

Bőrsemleges pH - bőrgyógyászatilag tesztelt

CoolMyMc

2021. február 18.

Én az ajkamra használom és megteszi a dolgát, hidratál. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 18.

Én az ajkamra használom és megteszi a dolgát, hidratál. :)

Emolliensek: Petrolatum