Isana

Ár:   379 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacatka, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kiváló minőségű olívaolajjal és kakaóvajjal. Ez a különleges hatóanyagkombináció panthenollal és glycerinnel hidratálja a bőrt és megakadályozza a bőr kellemetlen húzódását.  A krém gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros nyomot.

szivecske

2015. február 18.

Őszintén eleinte szkeptikus voltam az Isana kézkrémekkel, de mivel most akciósak, ezért gondoltam teszek egy próbát. Első szaglás után ez tetszett meg a legjobban, ezért velem jött. Az illata tényleg nagyon kellemes, már-már tavaszias, viszont a hatása is elég "tavaszias". Télre nagyon kevéske lenne, viszont már így február végefele lassan, azt mondom, hogy ideális. Nem hagy zsíros érzetet, könnyű textúrájú, gyorsan szívódik. Ennyi pénzért meg szerintem ingyen volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 18.

Mona01

2014. december 5.

Szerintem nem ér semmit,nem hidratál. Pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

Szerintem nem ér semmit,nem hidratál. Pénzkidobás volt.

Adri_87

2014. november 10.

Több mint egy éve használom, Isteni az illata, gyorsan beszívódik, és nagyon jól hidratál. Én csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

CapricornGirl

2014. július 15.

Kellemes illatú, hamar beszívódik a bőrbe, nem hagy maga után zsíros érzetet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 15.

Kellemes illatú, hamar beszívódik a bőrbe, nem hagy maga után zsíros érzetet.

nikol

2014. március 20.

Valóban egész jó kis krém,finom illattal, bár nekem extra száraz a kezem, de azért jól teljesít. Az ureás Isana krémet féltem megvenni, nehogy túl zsíros legyen, mert utálom ha pár perc után is érzem a krémet.Na de persze valamit valamiért! Viszont ez tényleg nagyon olcsó, főleg ha még akciós is, így mindent összevetve tetszik, és biztos újraveszem.Tapasztalatból tudom, hogy egy drágább krém sem ápol jobban, akkor meg minek fizessek fölöslegesen ! :) De azért talán majd az ureás változatot is kipróbálom !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 20.

Kiscsillag5

2014. március 19.

Szerencsére már nem ez az összetevőlistája. Jó az illata (pont mint az olivás tusfürdőnek) és gyorsan beszívódik. Kicsit hidratálhatna jobban is. összességében jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 19.

hagicica20

2013. december 30.

Nagyon jó áron egy nagyon jó minőségű kézkrémet kaphatunk. Illata nagyon kellemes (én különben is imádom az Isana olivás cuccait :)) ), állaga kiváló. Nem tul folyós és nemis az a rideg kenhetetlen krém. Könnyen beszívódik, nem hagy zsíros érzetet és kifogástalanul hidratál még ebben a szeles-tavaszias téli időjárásban is. Azt még elárulhatom, hogy a párom, aki több méterről kerüli a kézkrémeimet, is szivesen használgatja napi szinten és csak arra eszméltem fel, hogy gyönyörűen kihasznált egy fél tubust és nincs itthon másik flakonnal :(. Szóval, most várhatok egy jópár hetet mire eljutok a szegedi Rossmannba. :(( De akkor ugy betárazok belőle, hogy csak naaaa....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 30.

petra9229

2013. december 29.

Tetszik az illata, és valóban könnyen beszívódik. Rendszeres használat mellett még a téli hidegben is jól teljesít. Eddig ezt az egy Isana kézkrémet próbáltam, de kíváncsi vagyok a többire is. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Fritillaria meleagris

2013. szeptember 13.

Nagyon könnyen beszívódik, az illata kellemes, jó árban kapható, viszont száraz kezem nem hidratálja kellőképp.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 13.

Timóótea

2013. augusztus 17.

nekem ettől vörös foltok lettek a kezemen és nagyon égett :( de az illata egyébként nagyon kellemes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 17.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.