Isana

Ár:   379 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   100 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kacatka, Módosítva: 2015. június 17.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz

Kiváló minőségű olívaolajjal és kakaóvajjal. Ez a különleges hatóanyagkombináció panthenollal és glycerinnel hidratálja a bőrt és megakadályozza a bőr kellemetlen húzódását.  A krém gyorsan beszívódik és nem hagy zsíros nyomot.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

tittus

2013. július 8.

Nem rossz, bár a kakaóvajas-sheavajas változatát jobban szeretem :). Kellemes illata van, hamar beszívódik, és megfelelően hidratál, viszont hagy egy réteget a bőrömön, ez nem jön be annyira. 299-ért vettem, ennyiért simán elmegy egynek :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 8.

h.ancsi89

2013. április 25.

ár-érték arányban egész jó,persze nem ez a legjobb,amit valaha használtam,de így a nyár közeledtével kevésbé száraz a bőröm,így elég a hatása is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 25.

Zita317

2013. április 3.

3. Isana kézkrémem. Nem ájultam el, de biztosan elfog fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

3. Isana kézkrémem. Nem ájultam el, de biztosan elfog fogyni.

ferenczifanni

2013. április 2.

Szeretem! Nagyon jó az illata, az állaga. Ára is tökéletes. Hidratálja a száraz bőrt, hamar beszívódik:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 2.

macska29

2013. február 22.

Nem vagyok tole elajulva, a Balea marka nekem jobban tetszik....de azert ez sem olyan rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 22.

loribaba

2013. február 8.

a legjobb kézkrém amit eddig használtam! nagyon kellemes az illata, hamar beszívódik és nagyon puha tőle a kezem, már drágábbakat is próbáltam, de ez sokkal jobb és árban is nagyon megéri !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 8.

syrene80

2013. február 1.

Gyerekek,ez az illat!! Ez valami mennyei!!
Mostmár a kakaós testvérével együtt mindketten ott figyelnek a polcomon.
Egyik jobb mint a másik :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 1.

Gyerekek,ez az illat!! Ez valami mennyei!!
Mostmár a kakaós testvérével együtt mindketten ott figyelnek a polcomon.
Egyik jobb mint a másik :-)

gesztenye70

2013. január 23.

Jó kézkrém, elégedett vagyok. Jól beszívódik, hidratálja a száraz bőrt. Az illata is kellemes. Akciósan 300 forint, az ára is igen barátságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 23.

szabbka

2013. január 23.

Nagyon meg vagyok vele elégedve! :) Nem kell órákat várni, hogy beszívódjon, nincs ragacsos utóérzet ( számomra ez nagyon fontos a hidratáltság mellett! ) Ára szuper, a kamillás mellett ezt használom ( ennek az illata jobb :) ) Puha lesz tőle a kezem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Ropi

2013. január 2.

Ennek is nagyon jó az illata, ugyanis az összes olívás Isanás cucc megvan.:) Nem bántam meg, hogy megvettem, nagyon jól hidratál. 1000% hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 2.

Vitaminok: Panthenol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.