Isana

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Berniii, Módosítva: 2013. július 11.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyorsan és alaposan távolítja el a körömlakkot. Ápol és nem szárítja ki a bőrt. 1 db kendő 10 köröm tisztítására alkalmas.

marta.kisasszony

2013. augusztus 1.

Jo az anyaga, kellemes az illata, nem szarit, viszont nagyon hamar kiszarad!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Jo az anyaga, kellemes az illata, nem szarit, viszont nagyon hamar kiszarad!

tittus

2013. július 17.

Gyorsan kipróbáltam még most, elutazás előtt is :). Az apró csillámos fedőlakkot is szépen szedi, bár igaz, hogy így csak 5 körömig jutottam el vele, de a lényeg, hogy egyáltalán leszedi. Tök jó az anyaga (olyan, mint a filc), a mérete picit lehetne nagyobb, de még így is nagyon megéri! Tényleg nem szárít, nem hagy semmilyen olajos, zsíros, vagy ragacsos réteget, kellemes az illata, és nagyon olcsó. Tetszik a kiszerelés, könnyen hordozható, bármikor előkapható. Nálam ez egy hiánypótló darab, ezentúl mindig lesz a táskámban :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 17.

Dark Purple

2013. július 12.

Helló! :)
Nyaralásra vittem magammal a terméket. Az élénk színű S.Hansen és Opi lakkjaimat teljes mértékben eltávolította, elégedett vagyok vele. Könnyű, praktikus, egyszerű, kis helyigényű - mi kell még? Hát az, hogy a körömlakkot se hagyd otthon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 12.

Helló! :)

Berniii

2013. június 30.

Tökéletes körömlakk eltávolító sötét színekre is (az erős színeket kedvelem, így azon próbáltam ki, ebből kifolyólag a lágyabb színekkel is könnyen elbánik). Valóban elég 1 kendő 10 körömre, sőt feltételezem a használatából kiindulva akár többre is képes lenne (kéz, láb). Nagyon kellemes az illata, nem szárítja a körmöt, egyszerűen tökéletes. Megéri a pénzét!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Emulgeálószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate
Tisztítószerek: PEG-7 Glyceryl Cocoate