Isana

Ár:   279 Ft és 350 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: missbuttercup, Módosítva: 2019. január 16.

Ár:   279 Ft és 350 Ft
Kiszerelés:   125 ml és 250 ml
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Acetonos körömlakklemosó mandula illattal.

fagas

2020. január 10.

UD.: Én kisebb sokkot kaptam, hogy nem lehet már kapni, de komolyan!! A legjobb volt a placcon. Óriási melléfogás a R. marketingeseitől! De mit fogunk ezután használni hiánypótlóként??!!:-((

Úgy alakult, hogy a rivális drogéria lemosóját és ezt a terméket egyszerre, közvetlenül egymás után használtam. Mit ne mondjak, ég és föld a különbség a kettő között, utóbbi javára. Gyorsan lehet vele dolgozni, mindenfajta megerőltetés nélkül, leszed ez mindent, amit csak kell! Maradok ennél, remélem, még jó ideig nem szüntetik meg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 10.

Gigi95

2019. április 7.

Gazdaságos kiszerelés, jól oldó termék. Újra vettem. Illata kellemes, nem bűzös mint a társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 7.

HNReni

2019. március 9.

Sajnos nekem nem jött be. Hatékonyan távolítja el a körömlakkot, de nekem nagyon szárította a körmöm és körömágy bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 9.

An90

2019. február 16.

Ár-érték arányban megfelelő, viszont a sötétebb és csillámos lakkoknál többször át kell menni vele. Nem szárít, mint a többi acetonos. Lassan elfogy, úgyhogy mivel kivonták, új megoldás után kell néznem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 16.

TheNancy07

2019. február 1.

Ez egy nagyon jó lemosó, évek óta csak ezt használom! Nem fulladok meg tőle, maradéktalanul leszedi a lakkot, ár érték arányban kiváló ekkora adagnál! Szuper! Viszont kerestem a polcokon, de sajnos nem találtam, akkor igaz, hogy kivonták? :'( szip-szip*

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 1.

Annath

2019. január 30.

Kedvenc lemosó, másért se nyúlunk a drogériában. Gyorsan lehozza a lakkot, nem szárítja a körömágyat és a köröm körüli bőrt, finom az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 30.

Juccimo

2019. január 22.

Évek óta ezt használom körömlakk lemosásra, itteni vélemények hatására vettem meg. Ár-érték arányban szuper, a dolgát jól teszi, az illata is tűrhető és nem csíp. Nekem ennyi bőven elég, elégedett vagyok.

UPDATE: Miért kellett kivonni a forgalomból? :( Ami helyette van, meg sem közelíti. (És nem mandulaillatú.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 22.

kanoc

2019. január 15.

Nagyon szuper, jó az illata, leszed mindent, csak ezt használom, amióta megtaláltam. Sajnos kivonták a forgalomból, és ami most van acetonos mandulaillattal, az nem ugyanaz az eladó szerint. Nem vettem meg, szagra nem ugyanaz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 15.

Ilona93

2019. január 10.

Jó illata van,annak ellenére,hogy acetonos.Teszi a dolgát.Eddig ez a legjobb,amit használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

macskusz

2018. december 28.

Tökéletesen bevált, könnyen eltávolítja a körömlakkot. A szagát ugyan nem szeretem, de nem sokáig lehet érezni. Ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 28.

Emolliensek: Caprylic/Capric Triglyceride
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Limonene, Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone